اطلاعات تماس
  • 071363*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810194388812057

روش‌های مهاجرت به عمان و اخذ اقامت این کشور

کد: 139810194388812057

http://bit.ly/30hFY8T

، شیراز , (اخبار رسمی): کشور عمان به دلیل ارزش بالای پول‌ملی نسبت به دلار آمریکا، مقصدی بسیار مناسب برای افراد دارای تخصص و سرمایه گذاران است.

روش‌های مهاجرت به عمان و اخذ اقامت عمان
روش‌های مهاجرت به عمان و اخذ اقامت این کشور

در سال‌های اخیر، بسیاری از کسانی که به دنبال مهاجرت از ایران بوده‌اند، اخذ اقامت عمان را یکی از راه‌های تحقق خواسته‌ی خود یافته‌اند. عمان یکی از کشورهای عربی است که در جنوب‌شرقی ایران و شرق عربستان سعودی و امارات متحده عربی واقع شده است و کمتر از 7 میلیون نفر جمعیت دارد.

اقتصاد کشور عمان نیز مانند بسیاری دیگر از کشورهای منطقه، متکی به نفت است. جدای از نفت، کشاورزی و ماهیگیری نیز منابع درآمد بسیاری از مردم عمان به حساب می‌آید و البته صنعت گردشگری عمان نیز در سال‌های اخیر رشد بسیار زیادی داشته و توانسته به یکی از ارکان اقتصاد عمان تبدیل شود.

کشور عمان به دلیل ارزش بالای پول‌ملی نسبت به دلار آمریکا، مقصدی بسیار مناسب برای افراد دارای تخصص و سرمایه گذاران است. نزدیکی عمان به ایران و رابط حسنه سیاسی با کشورمان باعث شده ایرانیان بسیاری قصد مهاجرت و اخذ اقامت عمان را داشته باشند.

استقبال ایرانیان از اخذ اقامت عمان و مهاجرت به این کشور، دلایل مختلفی دارد که در این نوشتار، به این موضوع اشاره خواهیم کرد. بعلاوه، در این مطلب مزایای اخذ اقامت عمان و همچنین شیوه‌های مهاجرت به عمان آمده است.

مزایای مهاجرت به عمان و اخذ اقامت عمان

عمان به ایران بسیار نزدیک است و از این رو پس از اخذ اقامت عمان، می‌توان به راحتی و با هزینه‌ی کم به ایران سفر کرد و در رفت و آمد بود. مثلاً در حال حاضر، بلیت پرواز رفت و برگشت از تهران به مسقط را با قیمتی کمتر از دو نیم میلیون تومان نیز می‌توان تهیه کرد، در حالی که مثلا قیمت بلیت رفت و برگشت از تهران به تورنتو، کمتر از 16 میلیون تومان نیست.

کشور عمان، از یک طرف به خاطر نزدیکی فرهنگی و دینی با ایران، کشوری مطلوبی برای مهاجرت است و از طرفی، با توجه به این که یک‌چهارم کل جمعیت عمان را مهاجران تشکیل می‌دهند، کشوری بین‌المللی و چندفرهنگی است و از این رو متقاضیانی که موفق به اخذ اقامت عمان شوند، می‌توانند به راحتی با فضای کشور عمان سازگار شوند.

عمان کشوری بسیار امن است زیرا نرخ جرم و جنایت در این کشور، بسیار پایین است. به همین دلیل است که می‌توان گفت عمان کشوری مناسب برای رشد کودکان و نوجوانان و زندگی خانوادگی است. امنیت در این کشور حرف اول را می‌زند. اگر قصد مهاجرت و اخذ اقامت دائم عمان را دارید، مطمئنا امنیت از اولین اولویت‌های شماست.

کیفیت زندگی در عمان، در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگرِ خاورمیانه، بالا است. رشد و توسعه‌ی عمان در دهه‌های اخیر، مستمر و مداوم بوده و حکومت این کشور توانسته است کیفیت زندگی بالایی برای شهروندان خود ایجاد کند.

در میان تمام کشورهای عربی، معروف است که عمان، مطلوب‌ترین و امن‌ترین کشور برای خانم‌ها است. در این کشور بیش از هر کشور عربی دیگری می‌توان زنانی را دید که در پست‌های مدیریتی و رده‌بالا، چه در بخش دولتی و چه در بخش عمومی مشغول به کارند و نگاه تبعیض‌آمیز به زنان در این کشور، بسیار کمتر از سایر کشورهای عربی است.

مردم عمان بسیار مهمان‌نواز و خون‌گرم‌اند و بالاخص همواره با روی باز از مهاجران ایرانی که به دنبال اخذ اقامت عمان هستند استقبال کرده‌اند و ذهنیتی که از ایران دارند، بسیار مثبت است.

روش‌های مهاجرت به عمان و اخذ اقامت عمان

بسته به شرایط شخص متقاضی مهاجرت به عمان از جمله تخصص، رشته تحصیلی، تمکن مالی، سطح زبان انگلیسی و عربی و … متفاوت است و روش‌های مختلفی برای اخذ اقامت عمان وجود دارد که به صورت زیر است:

  • مهاجرت به عمان از طریق ثبت شرکت
  • مهاجرت به عمان و اخذ اقامت عمان از طریق کار
  • مهاجرت به عمان از طریق سرمایه‌گذاری
  • اخذ اقامت عمان از طریق تحصیل
  • مهاجرت به عمان و اخذ اقامت عمان از طریق ازدواج

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه حقوقی مهاجرتی رهپویان مهاجر آتی نگر

موسسه حقوقی مهاجرتی رهپویان مهاجر آتی نگر به شماره ثبت ۴۵۵۷۴ به عنوان یک موسسه قانونی ثبت شده تحت مدیریت دکتر غلامرضا سلطانفر وکیل پایه یک و با سابقه و مبرز دادگستری و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز و با برخورداری از یک تیم حقوقی و اداری و دفتری منسجم و متشکل از وکلا و مشاوران باتجربه دادگستری و پر سابقه مهاجرتی و با داشتن موسسه مهاجرتی مستقر در تورنتو کانادا، تهران و شیراز و با برخورداری از تیم حقوقی و اداری مقیم در کانادا و داشتن کارگزاران مستقیم و موثق در دیگر کشورها و با رویکردی نوین و متفاوت و نگرشی مشتری مدارانه و توام با صداقت و احترام و با اشراف و اطلاعات کامل نسبت به آخرین و جدیدترین قوانین و مقررات و تشریفات اداری مربوط به حوزه مهاجرت و با اطلاع کامل از شیوه های مختلف مهاجرتی و اقامتی و با ملحوظ نمودن شرایط متقاضیان مهاجرت بهترین گزینه و شیوه اقدام را برای مشتریان خود انتخاب نموده و تا پایان مسیر و حتی پس از صدور کارت اقامت مشتریان خود را همراهی کامل خواهد نمود.

اطلاعات تماس
  • 071363*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سرگرمی و تفریح