اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981019439128029

رویداد بزرگ ساتر

نمایشگاه بزرگ مد و لباس در هتل ویستریا برگزار می‌شود

کد: 13981019439128029

http://bit.ly/36LnuA2

، تهران , (اخبار رسمی): به گزارش سرویس هنری سی نیوز، نمایشگاه بزرگ مد و لباس ساتر در تاریخ چهاردهم لغایت شانزدهم اسفندماه سال جاری در هتل مجلل و پنج ستاره ویستریا واقع در تهران، میدان قدس، خیابان دربند، نبش خیابان احمدی زمانی برگزار خواهد داشت.

نمایشگاه بزرگ مد و لباس در هتل ویستریا برگزار می شود.
نمایشگاه بزرگ مد و لباس در هتل ویستریا برگزار می‌شود

نمایشگاه مد و لباس ساتر

نمایشگاه بزرگ مد و لباس ساتر در تاریخ چهاردهم لغایت شانزدهم اسفندماه سال جاری در هتل مجلل و پنج ستاره ویستریا واقع در تهران، میدان قدس، خیابان دربند، نبش خیابان احمدی زمانی برگزار خواهد داشت.

دکتر سید محمد مهاجر مدیرمسئول موسسه فرهنگی هنری آینده پژوهان پندار در رابطه با برگزاری این ایونت بزرگ خاطر نشان کرد: در این رویداد فاخر که با مجوز رسمی از کارگروه ساماندهی مد و لباس و با نظارت اداره محترم اماکن تهران برگزار خواهد شد از تولیدات ملی در حوزه مد و لباس، زیورآلات، پوشش اسلامی و ایرانی، صنایع دستی و لوازم آرایشی بهداشتی تولید داخل حمایت خواهد شد.

مهاجر در ادامه افزود در حاشیه این رویداد، برنامه‌های جنبی از جمله کارگاه‌های آموزشی کاربردی در حوزه بازاریابی و برندسازی محصولات و خدمات مد و لباس و زیورآلات با هدف ایجاد فرهنگ کسب و کار در کنار تولید ملی برگزار خواهد شد و به شرکت کنندگان گواهی رسمی قابل ترجمه ارائه خواهد شد. همچنین برنامه‌های ارائه مشاوره مارکتینگ و برندینگ نیز از جمله خدمات رایگان به مشارکت کنندگان خواهد بود.

لذا از کلیه فعالان حوزه مد و لباس و صنایع دستی و آرایشی بهداشتی دعوت به عمل می‌آید در این رویداد فاخر حضور بهم رسانده و با برنامه‌های متنوع آموزشی و مشاوره در حوزه برندینگ و مارکتینگ، تولیدات و خدمات خود را به مخاطبان علاقمند در این حوزه ارائه کنند.

با توجه به محدودیت ظرفیت پذیرش مشارکت کنندگان، دعوت می‌شود علاقه مندان هر چه سریع‌تر برای حضور در این رویداد از طریق شماره 093۶3۶70۵78 با دبیرخانه برگزاری رویداد ساتر در ارتباط باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه آینده پژوهان

اهداف و برنامه ها بالا بردن و بهبود بخشیدن به کیفیت آموزشی استفاده از بهترین تجهیزات آموزشی مطابق با سطح تکنولوژی امروزی ارائه بهترین کلاسهای آموزشی از راه دور با بهترین کیفیت آموزش رشته هایی که فارغ التحصیلان به راحتی جذب بازار کار شوند توجه به عملکرد کارکنان، تدریس اساتید در برنامه های آموزشی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]