اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810204391713749

بررسی انواع کابینت خارجی

کد: 139810204391713749

http://bit.ly/2ThWLY7

، تهران , (اخبار رسمی): هر کجا صحبت از انواع کابینت خارجی می‌شود ناخوداگاه در ذهن انواع کابینت ساده و شکیل تصویرسازی می‌شود که در طیف رنگی روشن در انواع سریال‌ها و فیلم‌های خارجی نیز مشاهده می‌شود.

بررسی انواع کابینت خارجی
بررسی انواع کابینت خارجی

بیشترین طرحی که از این دسته کابینت به چشم خورده است، کابینت سفید یخچالی است. رنگ سفید نشانه‌ی پاکی و نظافت است که در هر کجا مورد مصرف قرار گیرد، از چند نظر در زیبایی و چیدمان تاثیر گذار است.

امروزه با توجه به پیشرفت صنعت مد در دکوراسیون داخلی و اهمیت به این مسئله، تغییرات مثبتی در این زمینه ایجاد شده است که همین موضوع نیز در ایجاد سبک‌های جدید دخیل است. در این میان به انواع کابینت طرح رومی یا انواع کابینت کلاسیک رومی می‌توان اشاره کرد.

برای این سبک بیشتر از رنگ‌های کاملا یکدست و روشن استفاده می‌شود و به ندرت شاید شاهد استفاده از دیگر رنگ‌ها در دیزاین آشپزخانه بود.

نمونه‌ی دیگری از انواع کابینت نیز در غالب کابینت به سبک ایتالیایی در بازار موجود است که مختص فضاهای خاص و دکوراسیون‌های منحصر به فرد است. از ویژگی‌های استفاده از انواع کابینت تمام چوب ایتالیایی می‌توان به لاکچری و خاص بودن آن اشاره کرد.

هم چنین این سبک از کابینت به دلیل قیمت بالایی که دارد مناسب تمامی اقشار جامعه نیست و در منازل کمی استفاده از آن به چشم می‌خورد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرکابینت

دیاکو با استفاده از تجربه های خود و همچنین داشتن سیاست‌های موفق و بهره گیری از تکنیک ‌های مدرن در راستای مشتری مداری و تامین محصول با کیفیت و متنوع سعی دارد تا نیازهای مشتری را در زمینه تامین محصولات دکوراسیون بر طرف نماید. دیاکو با داشتن شبکه وسیع نمایندگی در شهرهای مختلف ایران با هدف همکاری با تمامی اقشار این صنف بزرگ و سهولت در خرید مشتریان همواره تلاش نموده تا سهمی از زیبائی محیط زندگی هموطنان گرامی را داشته باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل