اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810204392213749

کابینت پلی گلاس چیست؟

کد: 139810204392213749

http://bit.ly/375DkWv

، تهران , (اخبار رسمی): به انواع کابینت با روکش براق و طیف رنگی روشن کابینت پلی گلاس گفته می‌شود که البته در حال حاضر جدیدترین نوع کابینت در این حرفه و صنعت به شمار می‌رود.

کابینت پلی گلاس چیست؟
کابینت پلی گلاس چیست؟

براق بودن این دسته از کابینت‌ها نقش مهم و اساسی در انعکاس نور و بزرگنمایی در محیط دارد به همین دلیل برای انواع فضاهای کوچک و کم نور مناسب است.

همچنین این دسته از کابینت‌ها سطح صاف، براق و صیقلی دارند. تفاوت اصلی کابینت ام دی اف با انواع کابینت های گلاس در میزان موج در رفلکت سطح روکش آن است.

در این میان به انواع طرح‌های این دسته از کابینت می‌توان اشاره کرد. کابینت‌های های گلاس طرح‌های مختلفی دارند. مانند کابینت های گلاس طرح باران که در دو رنگ سفید و مشکی در بازار عرضه می‌شوند که به آن‌ها کابینت های گلاس سفید مشکی نیز گفته می‌شود و یا کابینت‌های گلاس سفید قهوه‌ای که در منازل ایرانی بسیار کاربرد دارد.

لازم به ذکر است تمامی کابینت‌های های گلاس از یک جنس و متریال ساخته شده‌اند ولی برخی از طرح‌های آن به دلیل استقبال و استفاده بیشتر به عنوان مدل مجزا و با نام طرح‌هایشان در بازار شناخته می‌شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرکابینت

دیاکو با استفاده از تجربه های خود و همچنین داشتن سیاست‌های موفق و بهره گیری از تکنیک ‌های مدرن در راستای مشتری مداری و تامین محصول با کیفیت و متنوع سعی دارد تا نیازهای مشتری را در زمینه تامین محصولات دکوراسیون بر طرف نماید. دیاکو با داشتن شبکه وسیع نمایندگی در شهرهای مختلف ایران با هدف همکاری با تمامی اقشار این صنف بزرگ و سهولت در خرید مشتریان همواره تلاش نموده تا سهمی از زیبائی محیط زندگی هموطنان گرامی را داشته باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل