اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810204392313749

کابینت لمینت چه نوع کابینتی است؟

کد: 139810204392313749

http://bit.ly/2sHranO

، تهران , (اخبار رسمی): لامینت Laminate یا لمینت اصطلاحی عمومی است که به گروهی از روکش‌های مصنوعی شامل انواع HPL ،CPL و لامینت فشرده اطلاق می‌شود.

کابینت لمینت چه نوع کابینتی است؟
کابینت لمینت چه نوع کابینتی است؟

این نوع روکش‌ها یکی از انواع پرکاربرد روکش‌‌های مصنوعی خصوصا در ایران هستند که به عنوان کابینت پلاستیکی آشپزخانه نیز شناخته می‌شوند.

این دسته از کابینت‌ها گرچه از ضخامت بالایی برخور دار نیستند اما به عنوان جاذب صدا نیز به خوبی عمل می‌کنند. همچنین قیمت پایین و مقرون به صرفه آن و تنوع در رنگ و طرح، باعث جذابیت و کاربرد بیش از حد آن در صنعت کابینت سازی شده است.

این کابینت‌ها به دلیل پلاسیتکی بودن در مقابل رطوبت مقاومت نسبتا خوبی دارد ولی نمی‌توان گفت صد در صد ضد لک و ضد آب است. از معایب کابینت لمینت می‌توان به عدم مقاومت در برابر خط و خش اشاره کرد.

کابینت انواع و اقسام رنگ‌ها و طرح‌ها را در برمی‌ گیرد که با توجه به سلیقه‌ی افراد مورد مصرف قرار می‌گیرد. برای مثال می‌توان به انواع کابینت نسکافه‌ای که جزو رنگ‌های گرم  و روشن است و با انواع دکوراسیون‌ها هارمونی لازم را ایجاد می‌کند اشاره کرد که برای انواع کابینت‌های ساده و حجمی مورد مصرف قرار می‌گیرد.

همچنین کابینت نقره‌ای که پرطرفدارترین و زیباترین طیف رنگی است و یا کابینت قهوه‌ای و کابینت سفید طوسی که هر یک با توجه به سبک دکوراسیون و سلیقه افراد مورد استفاده قرار می‌گیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرکابینت

دیاکو با استفاده از تجربه های خود و همچنین داشتن سیاست‌های موفق و بهره گیری از تکنیک ‌های مدرن در راستای مشتری مداری و تامین محصول با کیفیت و متنوع سعی دارد تا نیازهای مشتری را در زمینه تامین محصولات دکوراسیون بر طرف نماید. دیاکو با داشتن شبکه وسیع نمایندگی در شهرهای مختلف ایران با هدف همکاری با تمامی اقشار این صنف بزرگ و سهولت در خرید مشتریان همواره تلاش نموده تا سهمی از زیبائی محیط زندگی هموطنان گرامی را داشته باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل