اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810204392510239

زیباترین کاغذ دیواری‌های سه بعدی

کد: 139810204392510239

http://bit.ly/2NfHaV2

، تهران , (اخبار رسمی): زیباترین و کاربردی ترین کاغذ دیواری‌ها را نمی توان در یک یا دو دسته نام برد زیرا سلیقه‌ی افراد در این زمینه کاملا متفاوت است.

زیباترین کاغذ دیواری های سه بعدی
زیباترین کاغذ دیواری‌های سه بعدی

مجموعه دیاکو در این خصوص چاره‌ای اندیشیده است، در سایت انواع طرح‌ها در دسته بندی‌های جداگانه‌ای مانند طبیعت، گل، حیوانات، نقاشی، مجسمه و... به همراه لیست قیمت کاغذ دیواری پوستری قرارداده شده تا بتوان به راحتی به طرح مورد نظر خود دست پیدا کرد.

لازم به ذکر است که قیمت کاغذ دیواری‌ها در سایت، با توجه به تغییرات دلار، افزایش قیمت متریال و مواد اولیه و... در حال تغییر است که البته این تغییرات در سایت اعمال می‌شوند و همیشه قیمت‌های پوسترهای دیواری به روز هستند.

هرکدام از طرح‌هایی که انتخاب می‌شوند، کاربری مختص خود را دارند و اگر استانداردهای آن نظیر رنگ مناسب با دکور منزل، در نظر گرفتن تیرگی و روشنی و یا حتی بافت کاغذ رعایت نشود ممکن است از زیبایی آن محیط و حتی کاغذی که از طریق سایت یا مرکز فروش کاغذ دیواری پوستری تهیه شده، جلوه‌ی چشمگیری پیدا نکند پس در انتخاب این موارد باید دقت کافی را داشت.

افرادی که مایل به خرید حضوری هستند می‌توانند به فروشگاه‌های کاغذ دیواری مراجعه و از تجارب و راهنمایی کارشناسان حاضر در فروشگاه، برای خرید خود استفاده کنند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیاکو

شرکت ابنیه سازان ستاوند مالک برند تجاری دیاکو، در عرصه تولید کاغذهای دیواری و پوستری از پیشگامان شناخته شده ایرانی است. این شرکت با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان خبره توانسته است با توسعه شبکه نمایندگی خود محصولاتی با کیفیت را به تمامی ایرانیان برساند. همچنین محصولات این شرکت به کشورهای عراق و افغانستان در حال صادرات است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل