اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810204392610239

انواع مدل‌های کاغذ دیواری پوستری

کد: 139810204392610239

http://bit.ly/35Kvpwp

، تهران , (اخبار رسمی): مجموعه دیاکو برای سهولت ثبت سفارش مشتریان، مجموع طرح‌ها و مدل‌ها را دسته بندی کرده و درون سایت قرار داده است.

انواع مدل های کاغذ دیواری پوستری
انواع مدل‌های کاغذ دیواری پوستری

با مراجعه به سایت می‌توان انواع کاغذ با هر بافتی که مد نظر است را انتخاب کرد. همچنین برای خرید مطمئن و سفارش کد کالای مورد نظر خود می‌توان از قسمت فروش اینترنتی کاغذ دیواری پوستری اقدام به خرید کرد.

در گذشته اغلب از کاغذ دیواری فقط برای پذیرایی منزل استفاده می‌شده ولی امروزه برای تمامی نقاط داخلی قابلیت نصب و اجرا را دارند و حتی در محیط‌های اداری، تجاری و... هم استفاده می‌شود.

برای دیدن نمونه‌ طرح‌های موجود در سایت، کافی است که اسم  طرح خود را جستجو کرد. برای مثال اگر برای مغازه یا محل کار خود به دنبال طرح هستید، می‌توانید در قسمت سرچ عبارت زیر را تایپ کنید:

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیاکو

شرکت ابنیه سازان ستاوند مالک برند تجاری دیاکو، در عرصه تولید کاغذهای دیواری و پوستری از پیشگامان شناخته شده ایرانی است. این شرکت با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان خبره توانسته است با توسعه شبکه نمایندگی خود محصولاتی با کیفیت را به تمامی ایرانیان برساند. همچنین محصولات این شرکت به کشورهای عراق و افغانستان در حال صادرات است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل