کد: 13981021439319147

به همت مجموعه سپناوب در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۰۳

کارگاه آموزشی معرفی روش‌های افزایش فروش وب سایت در تبریز برگزار می‌شود

کد: 13981021439319147

http://bit.ly/2ThXBUA

، تهران , (اخبار رسمی): کارگاه آموزشی معرفی روش‌های واقعی افزایش فروش یک وب سایت با حضور صاحبان کسب و کارهای اینترنتی در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ به صورت رایگان برگزار می‌شود.

کارگاه آموزشی معرفی روش های افزایش فروش یک وب سایت در تبریز برگزار می‌شود
کارگاه آموزشی معرفی روش‌های افزایش فروش وب سایت در تبریز برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی مجموعه سپناوب، کارگاه آموزشی معرفی روش‌های واقعی افزایش فروش وب سایت با حضور صاحبان کسب و کار های اینترنتی در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ به میزبانی آموزشگاه گزینه اول در تبریز توسط این شرکت برگزار می‌شود.

پریسا بهشتی مدیر عامل مجموعه سپناوب هدف از برگزاری این دوره را ارتقای سطح دانش صاحبان کسب و کار اینترنتی و افرادی که به دنبال راه اندازی وب سایت برای بازار یابی اینترنتی محصولات خود هستند بیان و گفت: به دنبال آن هستیم تا با ایجاد بسترهای مناسب در راستای ارتقا کیفی فعالان صنعت کسب و کار های اینترنتی، بستر پیشرفت هرچه بهتر و بیشتر این صنعت در کشور فراهم شود.

پریسا بهشتی درباره زمینه‌ها و نتایج این دوره آموزشی افزود: امیدواریم با ایجاد آگاهی در مدیران وب سایت‌ها در تبریز باعث شویم اعتماد این نوع کسب و کارها به بازاریابی اینترنتی افزایش یابد.

او به برنامه‌های آتی مجموعه اشاره و تشریح کرد: این دوره‌های آموزشی رایگان ادامه خواهد داشت تا افراد بیشتری را بتوان در این سطح آگاهی داشته باشیم.

گفتنی است هزینه حضور در این دوره آموزشی رایگان خواهد بود.

علاقه مندان برای ثبت نام و حضور در این دوره می‌توانند به سایت این مجموعه به آدرس sepnaweb.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سپنا وب

هدف و رسالت اصلی مجموعه سپناوب ارائه مشاوره و خدمات مورد نیاز به مدیران کسب و کارها برای رشد هر چه سریعت و توسعه کسب و کارشان در بستر اینترنت است. این مجموعه در نظر دارد با افزایش اطلاعات مدیران کسب و کار و ارائه مشاوره دقیق باعث کاهش ریسک ورود به فضای اینترنت شود و در نتیجه ماندگاری و رشد یک کسب و کار تازه در اینترنت باعث نمایان شدن نتایجی بسیار مفید برای کل بازار اینترنت خواهد شد sepnaweb.com