اطلاعات تماس
  • 093727*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810224396814244

امپراطوری آنلاین خودت را بساز

رونمایی از سایت راکت شو با هدف شتاب دهی به کسب و کارهای آنلاین

کد: 139810224396814244

http://bit.ly/2FLKOle

، مشهد , (اخبار رسمی): با هدف شتاب دهی به کسب و کارهای آنلاین و افزایش سرعت پیشرفت، سایت راکت شو به آدرس Rocketsho.ir در تاریخ 20 دی ماه رونمایی شد.

رونمایی از سایت راکت شو با هدف شتاب دهی به کسب و کارهای آنلاین
راکت شو

به گزارش راکت شو، سایت Rocketsho.ir که یک سایت خدمات ویژه آی تی است با ارائه سرویس‌ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد شتاب دهی به کسب و کارهای آنلاین و افزایش سرعت پیشرفت را تسهیل کند.

محسن احسانی، مدیر عامل راکت شو در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفت: «پیشرفت در فضای وب امروز مورد علاقه بسیاری از تجارت‌ها است و دانش، وقت و هزینه سه فاکتور اصلی برای این امر محسوب می‌شود. راکت شو تیمی حرفه‌ای است که در کمترین زمان ممکن و با معقول ترین هزینه افراد را در مسیر درست و پیشرفت قابل توجه قرار می‌دهد.»

وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: « در این گروه تمام نیازهایی که برای استراتژی پیشرفت عزیزان در نظر گرفته می‌شود، به صورت حرفه‌ای انجام می‌پذیرد. سئو وبسایت، تولید محتوای متن، عکس، ویدئو و موشن گرافیک، تبلیغات، شبکه‌های مجازی و بسیاری از خدمات دیگر.»

گفتنی است راکت شو، به مناسبت این رونمایی، اقدام به تخفیف ویژه برای کاربران همراه کرده است.

 علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات آن می‌توانند به سایت راکت شو به آدرس Rocketsho.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

راکت شو

تیم راکت شو در خدمت کسب و کار های آنلاین. راکت شو با گردهم آوری کارشناسان خبره کسب و کار های آنلاین، شامل طراحان گرافیک و موشن گرافیک، مقاله نویسان، متخصصین سئو، کارشناسان تولید محتوا و فعالان حوزه آی تی، گام جدیدی در پیشرفت با خیال آسوده ی کسب و کار های آنلاین برداشته است. در این گروه نیروهایی حرفه ای در حال انجام فعالیت هستند که علاوه بر ارائه خدمات آی تی منجر به کارآفرینی برای جوانان عزیز در سراسر ایران شده است. خوشحالیم که مارا برای همکاری انتخاب نموده اید.

اطلاعات تماس
  • 093727*****
[نمایش اطلاعات]