اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810224396913797

پروژه زاگرس 25 (برهان)

پروژه ساختمانی زاگرس 25 (برهان) تا دو سال دیگر آماده بهره برداری است

کد: 139810224396913797

http://bit.ly/3a8q6u8

، قم , (اخبار رسمی): پروژه ساختمانی زاگرس 25 با نام برهان در منطقه شهید کریمی قم واقع شده است. این پروژه دارای شش طبقه و شش واحد با متراژ مفید 148متر مربع است. در حال حاضر پروژه مطابق با برنامه زمانبندی کاری بوده و طراحی آن تکمیل شده است.

پروژه ساختمانی زاگرس 25 (برهان) تا دو سال دیگر آماده بهره برداری می باشد.
اینفوگرافی پروژه ساختمانی زاگرس25 با نام برهان
پروژه ساختمانی زاگرس 25 (برهان) تا دو سال دیگر آماده بهره برداری می باشد.
نمای پروژه برهان
پروژه ساختمانی زاگرس 25 (برهان) تا دو سال دیگر آماده بهره برداری می باشد.
پلان داخلی پروژه برهان

بنا به اطلاع مدیر روابط عمومی شرکت ساختمانی زاگرس قم، پیشرفت کاری پروژه زاگرس 25  با نام برهان مطابق با برنامه ریزی زمانبندی  تنظیم شده بوده  و پیش بینی می‌شود این پروژه تا 24 ماه آینده آماده تحویل به سرمایه گذاران و مالکان باشد

پروژه ساختمانی زاگرس 25 با نام برهان در منطقه قم  واقع شده است. این پروژه دارای شش طبقه و شش واحد با متراژ مفید 148متر مربع است در حال حاضر پروژه مطابق با برنامه زمانبندی کاری بوده و طراحی آن تکمیل شده است.

انتخاب موقعیت مکانی، طراحی نقشه، کیفیت ساخت و نظارت و کنترل مستمر در طول اجرای پروژه مشابه با ساخت پروژه‌های دیگر مجموعه ساختمانی زاگرس، در این پروژه نیز لحاظ شده و نهایتا واحدهای آماده شده در حد استاندازدهای روز دنیا و شایسته  خانواده ایرانی در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت.

طبق برنامه ریزی مرسوم در پروژه‌های زاگرس، ارتباط مستمر با سرمایه گذاران و خریداران هر پروژه از زمان شروع تا اتمام و تحویل پروژه از طرف واحد ارتباط با مشتری مجموعه زاگرس انجام شده و با روش‌های مختلف از چگونگی و پیشرفت پروژه مطلع خواهند بود.

ضمن اینکه با اتمام و تحویل پروژه به مالکان، این افراد، به عنوان عضوی از خانواده بزرگ زاگرس، از امکانات، شرایط ویژه در خریدهای بعدی و سرمایه گذاری و رویدادهای خاص که ویژه خانواده بزرگ زاگرس پیش بینی شده است، بهره مند خواهند بود.

علاقمندان به آشنایی بیشتر با این پروژه و  روش‌های سرمایه گذاری و خرید در پروژه‌های مجموعه ساختمانی زاگرس قم می‌توانند با شماره‌های 02537188 و 09124910500 در تماس بوده و یا مستقیما به دفتر فروش این مجموعه در آدرس قم، خیابان مصلی قدس(ساحلی)، خیابان 34 مراجعه کنند.

ویدئوی توضیحات سفیر برند درباره پروژه ساختمانی برهان و تشریح نما و پلان داخلی

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

'گروه ساختمانی زاگرس

بنیانگذاران گــروه ساختمانی زاگــرس، سنــگ ‌بنای آن را در سال ۱۳۸۶ در قالــب شرکــت های سهامی خاص با همراهی و همت تعدادی از جوانان مستعد و کوشای این مرز و بوم گذاشتند و هم اکنون با سابقه بیش از یک دهه فعالیت مستمر و پویا، در زمره شرکت های با سابقه در صنعت ساختمان شناخته می شود. ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظامند ، در توسعه و تعالی زیرساخت های خدمات مهندسی و بصورت تخصصی در صنعت مسکن کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعتی سازی و فناوری های نوین ساختمانی با رویکرد بومی سازی گام بردارد. گروه ساختمانی زاگرس در حال حاضر با اشتغال بیش از ۵۰۰ نفر بصورت مستقیم در قالب نیروهای مهندسی، پیمانکاران جزء و افراد دارای مهارت های فنی به عنوان یک شرکت خصوصی در زمینه اشتغالزایی، تولید کالا و خدمات مهندسی در یک تراز پیشرو و دانـــش بنیان مشغول به فعالیـــت می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | مسکن و ساختمان