اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810224397914215

ارائه خدمات گردشگری توسط یزدان گشت سفیران

کد: 139810224397914215

http://bit.ly/2QOXWwy

، تهران , (اخبار رسمی): خدمات اخذ ویزای مولتی 5 ساله کانادا و همچنین خدمات وقت سفارت، ویزا، پیکاپ و تور و پرواز را می‌توان از مجموعه یزدان گشت سفیران با بیش از یک دهه خدمات گردشگری درخواست کرد.

یزدان گشت سفیران  02141454
مرکز تخصصی وقت سفارت.ویزا

آژانس مسافرتی یزدان گشت سفیران با ارائه خدمات تخصصی در زمینه اخذ ویزای کانادا، برگزاری تورهای مسافرتی و ... مجموعه‌ای خوشنام در صنعت گردشگری است که برخورداری از نیروی انسانی حرفه‌ای جهت پیگیری پرونده‌های مهاجرتی، انجام امور ویزا و توجه ویژه به خلق مزیت‌های رقابتی پایدار همچون دقت، سرعت، شفافیت و توجه به امنیت اطلاعات مشتریان سرلوحه فعالیت‌های مجموعه است که موجب تداوم موفقیت برند یزدان گشت سفیران در سنوات گذشته شده است.

یزدان گشت سفیران مفتخر به ارائه سالانه بیش از ۳۵۰۳ پیکاپ پاسپورت، ۴۷۲۱ ویزای موفق از جمله شینگن، کانادا، انگلیس و استرالیا و بیش از ۵۰۰۰ مشتری نشان از اعتبار و رضایت مشتریان از خدمات این مجموعه است

کیفیت بالای تورها، خدمات متنوع، قیمت مناسب، ترجمه مدارک در سریع ترین زمان ممکن و حداقل نیاز به مراجعه حضوری از جمله مهم ترین ارزش‌های پیشنهادی است که با تکیه بر دانش تخصصی در این حوزه توانسته نگرانی مشتریان جهت اخذ انواع خدمات تحصیلی و گردشگری را به کمترین حد ممکن برساند.

شاید تا چندی پیش دستیابی به ویزا ۵ ساله کانادا رویا و دور از دسترس بود. با دریافت ویزا مولتی کانادا می‌توان در طی اعتبار ویزای کانادا به دفعات به کشور کانادا سفر کرد.

خدمات یزدان گشت سفیران عبارتند از:

  • اخذ ویزای کانادا (ویزای مولتی ۵ ساله)، ویزای توریستی و پذیرش تحصیلی کانادا
  • خدمات ویزای کانادا از جمله پیکاپ ویزا کانادا، وقت سفارت کانادا، مشاوره رایگان
  • اخذ ویزا شینگن و انجام کلیه خدمات آن
  • تعیین وقت سفارت شینگن
  • ویزای ایتالیا، پذیرش تحصیلی ایتالیا
  • تعیین وقت سفارت انگلیس در تهران
  • تعیین وقت سفارت آمریکا
  • برگزارکننده تورهای خارجی از جمله تورهای ویژه، نمایشگاهی و تخصصی
  • دارنده اولین مجوز رسمی حمل پاسپورت یا پیکاپ ویزا 

رزرواسیون پرواز و هتل با نرخ دولتی، صدور بیمه مسافرتی و همچنین ترجمه مدارک از دیگر خدمات آژانس مسافرتی یزدان گشت سفیران است.

یزدان گشت سفیران با شعار «یک اتفاق ساده اما زیبا» یک اتفاق زیبا را به سادگی به سرانجام می‌رساند. هدف تیم یزدان گشت سفیران رضایت و آسایش مشتریان است.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت آژانس مسافرتی یزدان گشت سفیران به آدرس www.gashtesafiran.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس مسافرتی یزدان گشت سفیران

آژانس مسافرتی یزدان گشت سفیران را همه می شناسند. مجموعه ای نام آشنا و خوشنام در صنعت توریسم که در اخذ ویزا کانادا تخصص دارد. شاید تا چندی پیش دستیابی به ویزا ۵ ساله کانادا رویا و دور از دسترس بود. اما با «یزدان گشت سفیران» این امر میسر میشود. از افتخارات شرکت یزدان گشت سفیران مرکز تخصصی وقت سفارت و پیکاپ ویزا اخذ بیش از ۲۰۰۰ ویزا موفق مولتی ۵ ساله کانادا و بالای ۱۰ هزار پاس پیکاپ شده در سال ۹۷ است که در نوع خود بینظیر است. با دریافت ویزا مولتی کانادا میتوان در طی اعتبار ویزای کانادا به دفعات به کشور کانادا سفر نمود. خدمات عبارتند از: اخذ ویزای کانادا (ویزای مولتی ۵ ساله)، ویزای توریستی و پذیرش تحصیلی کانادا خدمات ویزای کانادا از جمله پیکاپ ویزا کانادا وقت سفارت کانادا –مشاوره رایگان اخذ ویزا شینگن و انجام کلیه خدمات تعیین وقت سفارت شینگن ویزای ایتالیا – پذیرش تحصیلی ایتالیا تعیین وقت سفارت انگلیس تعیین وقت سفارت آمریکا برگزارکننده تورهای خارجی از جمله نمایشگاهی و تخصصی دارنده اولین مجوز رسمی حمل پاسپورت یا پیکاپ ویزا می باشد. رزرواسیون پرواز و هتل با نرخ دولتی، صدور بیمه مسافرتی و همچنین ترجمه مدارک از دیگر خدمات آژانس مسافرتی یزدان گشت سفیران می باشد شما عزیزان از صفر تا صد خدمات را به ما میتوانید بسپارید و با خیال راحت منتظر انجام آن ها در سریع ترین زمان ممکن بمانید یزدان گشت سفیران با شعار « یک اتفاق ساده اما زیبا…!:» یک اتفاق زیبا را به سادگی به سرانجام میرساند . هدف تیم یزدان گشت سفیران رضایت و آسایش شما عزیزان در پناه یزدان است. با ما سفر کنید و در لحظه زندگی کنید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]