اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810224398214164

ماندگاری مسافر در استان کرمانشاه اولویت آژانس مسافرتی الیت

کد: 139810224398214164

http://bit.ly/2sljWFU

، (اخبار رسمی): یکی از خدمات ویژه آژانس مسافرتی الیت برای گردشگران، معرفی اماکن کمتر شناخته شده استان کرمانشاه با ظرفیت‌های بالای گردشگری است که با توجه به تدوین برنامه‌های سفرهای داخلی، این نکته به افزایش ماندگاری مسافر کمک شایانی کرده است.

ماندگاری مسافر در استان کرمانشاه اولویت آژانس مسافرتی الیت
آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر

برای توسعه گردشگری و افزایش ماندگاری مسافر باید به کیفیت خدمات گردشگری توجه ویژه‌ای داشت.

به گزارش روابط عمومی آژانس مسافرتی الیت، یکی از خدمات ویژه آژانس مسافرتی الیت برای گردشگران، معرفی اماکن کمتر شناخته شده استان کرمانشاه با ظرفیت‌های بالای گردشگری است که با توجه به تدوین برنامه‌های سفرهای داخلی، این نکته به افزایش ماندگاری مسافر کمک شایانی کرده است.

هانیه شمس، مدیر آژانس مسافرتی الیت در این خصوص گفت: این برنامه‌ها علاوه بر افزایش ماندگاری مسافر، نقش مهمی در کمک به اقتصاد نقاط هدف گردشگری ما در استان چه از نظر فروش صنایع دستی، چه از لحاظ اقامت‌های بوم گردی و واحدهای اقامتی و ... داشته است.

وی در ادامه افزود: با توجه به افزایش سطح کیفی و کمی خدمات ارائه شده به گردشگران و مسافرانی که از خدمات آژانس مسافرتی الیت در مناطق گردشگری و تفریحی استان کرمانشاه استفاده می‌کنند و برگزاری برنامه‌های جانبی و جشنواره‌های بومی و محلی متناسب با ظرفیت مقاصد گردشگری، طبق آمار ارائه شده به ماندگاری مسافران در استان منجر شده است.

وی با مخاطب قرار دادن مسئولین استانی تصریح کرد: حمایت از سرمایه‌گذاران بخش گردشگری، استان کرمانشاه را از معبر به مقصد گردشگری تبدیل می‎کند و ماندگاری مسافر را افزایش می‎دهد که در این راستا مجموعه الیت به عنوان یک سازمان خصوصی تمام تخصص و مهارت خود را به کار گرفته است تا با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، استان کرمانشاه را با وجود داشتن بیش از ۴۰۰۰ هزار آثار و جاذبه گردشگری به عنوان مقصدی برای گردشگران بیش از پیش به جامعه گردشگری معرفی کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]