اطلاعات تماس
  • ۰۲۱۲۶۱***** - ۰۲۱۲۶۱*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810224399014248

لبخند خود را با این 5 روش طراحی کنید

کد: 139810224399014248

http://bit.ly/2TkduKk

، تهران , (اخبار رسمی): به طور کلی به کلیه عمل‌های دندانپزشکی که باعث شود افراد لبخند زیباتری داشته باشند عمل اصلاح طرح لبخند می‌گویند. اما زیبا بودن لبخند را چه کسی تعیین می‌کند؟ بله درست حدس زدید استانداردهای زیبایی شناسی خاصی برای اصلاح طرح لبخند وجود دارد.

لبخند خود را با این 5 روش طراحی کنید!
لبخند خود را با این 5 روش طراحی کنید

همه درباره روش‌های اصلاح طرح لبخند شنیده‌اند اما واقعاً نمی‌دانند این عمل زیبایی چیست و چه مشکلاتی را رفع خواهد کرد؟

به طور کلی، لبخندی زیبا شناخته می‌شود که به اندازه کمتر از 2 میلیمتر از بافت لثه در آن مشخص باشد. بنابراین اگر شما به دنبال یک لبخند بی عیب و نقص هستید و به اصطلاح دچار لبخند لثه‌ای هستید، احتمالاً باید به دنبال اصلاح لبخند لثه‌ای خود باشید.

سایر روش‌های طرح لبخند چیست؟

سفید کردن دندان

برای سفید کردن دندان در اصلاح طرح لبخند می‌توان از روش‌های بلیجینگ یا لمینت دندان استفاده کرد. برخی افراد از روش‌های موقتی نظیر لاک سفید کننده دندان و ... استفاده می‌کنند. اما با توجه به نظر دکتر میلاد افشار، این روش‌ها نه تنها کارایی لازم را نداشته و تنها جنبه تبلیغاتی دارد، بلکه می‌تواند حتی عوارض جبران ناپذیری نظیر آسیب زدن به عاج دندان‌ها را هم به دنبال داشته باشد.

مرتب کردن دندان‌ها

در گذشته تنها از ارتودنسی برای مرتب کردن دندان‌ها استفاده می‌شد. این روش مزایای خاص خودش را دارد اما در بسیاری از موارد قابل استفاده نیست. امروزه با استفاده از روکش‌های کامپوزیتی و لمینتی، می‌توان همه دندان‌ها را به رنگ و فرم مشخص و یکسان در آورد. کاربرد کامپوزیت و لمینت دندان مشابه یکدیگر است و تفاوت عمده آنها در روش ساخت این روکش‌ها است.

جایگذاری دندان

در روش‌های اصلاح طرح لبخند، اولین گزینه برای جایگذاری دندان‌های از دست رفته، ایمپلنت دندان است. در صورتی که شرایط دندان‌ها برای این کار مناسب نباشد و امکان بریج دندان را داشت، دندانپزشک می‌تواند به افراد درمان بریج را پیشنهاد دهد. ایمپلنت دندان را هم می‌توان در دسته دندانپزشکی ترمیمی و هم می‌توان در دسته دندانپزشکی زیبایی قرار داد. اما به طور کلی بیشتر به ترمیم دندان‌ها می‌پردازد.

تمیز کردن دندان

زمانی که دندان‌ها با شکل و فرم و رنگ زیبا در داخل دهان قرار گرفت، نیاز به جرمگیری دندان است. جرمگیری و بروساژ به منظور زدودن جرم‌های انباشته شده در بین و بالای دندان‌ها استفاده می‌شود.

مراقبت از دهان و دندان

مهم ترین امر در داشتن لبخندی زیبا، رسیدگی به بهداشت دهان و دندان است. نمی‌توان بدون مراقبت دندان‌های زیبایی داشت. باید همواره به صورت مرتب و پس از هر بار غذا خوردن مسواک زد.

  • از خوردن غذاهای سفت با دندان‌های خود پرهیز کرد.
  • پس از خوردن قهوه و نوشابه و چایی، دندان‌های خود را تمیز کرد.
  • هر روز از نخ دندان استفاده کرد.

علاقه مندان می‌توانند با تعیین نوبت اینترنتی از طریق سایت drmiladafshar.com از 40 درصد تخفیف لمینت دندان بهره مند شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دکتر میلاد افشار متخصص دندانپزشکی

دکتر میلاد افشار قاسملو ، جراح دندانپزشک و متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی با ۵ گواهینامه جراحی ایمپلنت از معتبرترین مراجع علمی دنیا و بیش از ۱۰ سال سابقه در تمامی زمینه های دندانپزشکی از جمله جراحی دندان و زیبایی دهان و دندان، راز زیبایی و سلامتی دهان و دندان شما را به خوبی می داند.

اطلاعات تماس
  • ۰۲۱۲۶۱***** - ۰۲۱۲۶۱*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بهداشت و درمان