اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981022439927009

نشست آژانس مسافرتی الیت با تیم مارکتینگ مجموعه باروک

کد: 13981022439927009

http://bit.ly/2Rahiew

، کرمانشاه , (اخبار رسمی): در این نشست تیم مارکتینگ باروک به برنامه ریزی در جهت تدوین استراتژی‌ها و اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تبلیغاتی آژانس مسافرتی الیت پرداخت و مقرر شد فاز اول این اهداف را برای مدت معلوم پیاده سازی کنند.

نشست آژانس مسافرتی الیت با تیم مارکتینگ مجموعه باروک
آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر

مدیر مجموعه الیت، در دفتر آژانس تبلیغاتی باروک حضور پیدا کرد و با تیم مارکتینگ این مجموعه دیدار و گفتگو داشت.

به گزارش روابط عمومی آژانس تبلیغاتی باروک، در این دیدار هانیه شمس، مدیر آژانس مسافرتی الیت در خصوص فعالیت‌های کلی مجموعه الیت نکات بارزی را یادآور شد.

در این نشست تیم مارکتینگ باروک به برنامه ریزی در جهت تدوین استراتژی‌ها و اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تبلیغاتی آژانس مسافرتی الیت پرداخت و مقرر شد فاز اول این اهداف را برای مدت معلوم پیاده سازی کند.

همچنین در این دیدار به شکل گیری هویت برندینگ مجموعه الیت پرداخته شد و تارگت‌های تورهای عید نوروز این مجموعه در گام اول در دستور کار قرار گرفت.

طی تفاهم نامه‌ای که مجموعه باروک و الیت منعقد کرده‌اند، کلیه فعالیت‌های مارکتینگ و برندینگ این مجموعه به مدت یک سال بر عهده آژانس تبلیغاتی باروک است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس تبلیغاتی باروک

آژانس بازاریابی و ارتباطات باروک، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان ، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد. باروک با بهره گیری از تیم های حرفه ای و خلاق و ایجاد ارزش افزوده برای کسب و کارها از طریق دنبال کردن روندهای جدید و فناوری های مدرن بازاریابی و ارتباطات، بهترین خدمات این حوزه را در اختیار صاحبان برند قرار می دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]