اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810224399614215

 جشنواره لبخند به مناسبت نوروز 1399 برگزار می‌شود

تخفیف‌ 12 درصدی خدمات آژانس مسافرتی یزدان گشت سفیران از 25 بهمن 1398

کد: 139810224399614215

http://bit.ly/2NqYmHm

، تهران , (اخبار رسمی): جشنواره لبخند به مناسبت نوروز 1399 از 25 بهمن 1398 آغاز و تا 25 اسفند 1398 ادامه دارد.

تخفیف‌12 درصدی خدمات وقت سفارت. ویزا از 25 بهمن1398
تخفیف‌ 12 درصدی خدمات آژانس مسافرتی یزدان گشت سفیران از 25 بهمن 1398

به گزارش روابط عمومی یزدان گشت سفیران، جشنواره تخفیف‌های ویژه محصولات این شرکت با عنوان جشنواره لبخند به مناسبت نوروز 1399 و در دوره زمانی 30 روزه برگزار می‌شود.

براساس این گزارش، مشتریان در مدت این جشنواره می‌توانند ویزای کانادا و وقت سفارت را از طریق ازانس مسافرتی یزدان گشت سفیران و با 12درصد تخفیف تهیه کنند.

خانم همتا حضرتی مدیرعامل شرکت یزدان گشت سفیران صداقت، مشتری مداری و بسط روحیه خوب و گسترش نشاط را هدف اصلی برگزاری این جشنواره دانست و تصریح کرد: سعی می‌شود در دوره زمانی مشخصی با برگزاری جشنواره‌هایی از این دست، ضمن افزایش ارتباط دوسویه با مشتریان، بستری برای بهره‌مندی همه اقشار از محصولات شرکت فراهم شود.

او به تشریح جزئیات بیشتر این جشنواره پرداخت و ادامه داد: این جشنواره هدیه و عیدانه‌ای از طرف تیم یزدان گشت سفیران است. به امید اینکه در پناه یزدان با یزدان گشت سفیران همراه شوید و برای خود خاطره بسازید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس مسافرتی یزدان گشت سفیران

آژانس مسافرتی یزدان گشت سفیران را همه می شناسند. مجموعه ای نام آشنا و خوشنام در صنعت توریسم که در اخذ ویزا کانادا تخصص دارد. شاید تا چندی پیش دستیابی به ویزا ۵ ساله کانادا رویا و دور از دسترس بود. اما با «یزدان گشت سفیران» این امر میسر میشود. از افتخارات شرکت یزدان گشت سفیران مرکز تخصصی وقت سفارت و پیکاپ ویزا اخذ بیش از ۲۰۰۰ ویزا موفق مولتی ۵ ساله کانادا و بالای ۱۰ هزار پاس پیکاپ شده در سال ۹۷ است که در نوع خود بینظیر است. با دریافت ویزا مولتی کانادا میتوان در طی اعتبار ویزای کانادا به دفعات به کشور کانادا سفر نمود. خدمات عبارتند از: اخذ ویزای کانادا (ویزای مولتی ۵ ساله)، ویزای توریستی و پذیرش تحصیلی کانادا خدمات ویزای کانادا از جمله پیکاپ ویزا کانادا وقت سفارت کانادا –مشاوره رایگان اخذ ویزا شینگن و انجام کلیه خدمات تعیین وقت سفارت شینگن ویزای ایتالیا – پذیرش تحصیلی ایتالیا تعیین وقت سفارت انگلیس تعیین وقت سفارت آمریکا برگزارکننده تورهای خارجی از جمله نمایشگاهی و تخصصی دارنده اولین مجوز رسمی حمل پاسپورت یا پیکاپ ویزا می باشد. رزرواسیون پرواز و هتل با نرخ دولتی، صدور بیمه مسافرتی و همچنین ترجمه مدارک از دیگر خدمات آژانس مسافرتی یزدان گشت سفیران می باشد شما عزیزان از صفر تا صد خدمات را به ما میتوانید بسپارید و با خیال راحت منتظر انجام آن ها در سریع ترین زمان ممکن بمانید یزدان گشت سفیران با شعار « یک اتفاق ساده اما زیبا…!:» یک اتفاق زیبا را به سادگی به سرانجام میرساند . هدف تیم یزدان گشت سفیران رضایت و آسایش شما عزیزان در پناه یزدان است. با ما سفر کنید و در لحظه زندگی کنید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]