اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810224399713832

ارائه خدمات چاپ بنر در غرب و شرق تهران

کد: 139810224399713832

http://bit.ly/2t7x16a

، تهران , (اخبار رسمی): بنر روش انتقال پیام تبلیغاتی است که طرح گرافیکی دارد و شامل تصاویر و متون است. در واقع بنر یک پرچم است که یک پیغام، لگو، سمبل را به مخاطبان خودمنتقل می‌کند.

چاپ بنر در غرب و شرق تهران
چاپ بنر

بنر به تابلوهای بزرگ چاپ شده گفته می‌شود. امروزه بنرهای تبلیغاتی یکی از کارآمدترین و موثرترین روش‌های تبلیغات است. ارائه پیام تبلیغات در قالب و فرمت گرافیک و با شیوه هنری، شمای کلی بنر است. بنرها همانند پوسترها جهت تبلیغات طراحی و چاپ می‌شوند و پیام تبلیغاتی خود را در قالب یک طرح هنری و گرافیکی به مخاطب عرضه می‌دارند.

متون به کار رفته در طراحی بنرها اغلب تبلیغاتی است و از جملات زیبا و آراسته در آن استفاده می‌شود. هزینه طراحی و چاپ بنرها معمولا از پوسترها ارزانتر است. بنر بیشتر استفاده تبلیغاتی و از نوع بیرونی دارد هر چند تبلیغات از طریق بنر تنها راهکار تبلیغ نیست ولی این روش هم مزایا و محدودیت‌های خاص خود را دارد.

دسته بندی بنرهای تبلیغاتی

امروز بنر به عنوان یکی از اصلی ترین ابزارهای تبلیغات شناخته شده است. بنر به علت داشتن مزایایی همچون ارزان بودن نسبت به بقیه ابزارهای تبلیغاتی، چاپ سریع، دسترسی آسان و تنوع زیاد، کاربردهای زیادی دارد. از جمله دسته بندی بنرهای تبلیغاتی به شرح ذیل است:

 • طرح‌های فرهنگی
 • مناسبت‌های مذهبی
 • رویدادهای اجتماعی و سیاسی
 • رویدادهای ملی و بین المللی
 • کاربرد در اتحادیه‌های صنفی
 • کاربرد در کسب و کار
 • انواع چاپ بنرهای تبلیغاتی

سالونت: جوهرهای سالونت چاپی سریع‌تر و ارزان‌تر باکیفیت بالا ارائه می‌دهد.

اکوسالونت: مزیت جوهرهای اکوسالونت علاوه بر بی خطر بودن، کیفیت بالای تصاویر چاپی است ودلیل آن را می‌توان در ریز بودن قطرات جوهرافشان شده (پیکولیتر) دانست.

نوع اجرای بنر

بنر بر اساس نوع کاربرد و معرفی به شکل‌های مختلفی بکار می‌رود که مهم ترین آنها شامل موارد ذیل است:

 • بنر تبلیغاتی
 • پارچه نویسی
 • بیلبوردهای شهری
 • بیلبوردهای غیر دولتی و شخصی
 • زمان بندی اجرای بنر تبلیغاتی

اجرای بنر تبلیغاتی بر اساس مناسبت‌ها و رویدادهای گوناگون زمانبندی مختلفی نیز دارد و بدین صورت که هنگام برگزاری جشن‌ها و یا عزاداری‌های مذهبی از سه الی چهار روز قبل تر برافراشته می‌شود و تا چند روز آخر همان هفته برداشته می‌شود. زمانبندی بیلبوردهای تبلیغاتی که اجرای آنها از طریق بنر تبلیغاتی صورت گرفته، حدود ۱۵ روز تا ۱ ماه بصورت متوالی در حال اکران است

تفاوت بنر با سایر متریال‌ها

خیلی‌ها بین فلکسی، بنر، پوستر و پلات تفاوتی قائل نیستند و همه آن‌ها را یکی می‌دانند، در حالی که شاید از نظر ظاهری شباهت‌هایی بین این ابزارها باشد ولی این شباهت صد در صد نیست. پس بهتر است کمی راجع به تفاوت‌های بنر با سایر وسایل ارتباط جمعی و ویژگی‌های آن اطلاعاتی به دست آورد.

چاپ بنر ، فتوکپی و پرینت ارزان ، فتوکپی دانشجویی ارزان از جمله خدماتی است که شرکت‌های تبلیغاتی به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه طراحان اطلس

گروه طراحان اطلس با بیش از ۱۴ سال سابقه ، فعالیت مستمر خود را در عرصه صنعت چاپ و تبلیغات ، مشاوره و پیاده سازی کمپین های تبلیغاتی آغــــــاز کرده است.سوابق درخشان و همکاری با موسسات و کمپانــی هـــــای بزرگ ما را مصمم کرد تا امروز با نیرویی تازه و انرژی مضاعف پاسخگــــوی شما دوستـــان گرامی باشیم .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]