اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810224400113306

تولید درب آکاردئون آپارتمان

بررسی قیمت حفاظ آکاردئونی آهن سازه

کد: 139810224400113306

http://bit.ly/36QaqJE

، تهران , (اخبار رسمی): حفاظ اکاردئونی درب آپارتمان که به صورت خلاصه آن را درب اکاردئونی هم می‌گویند، نوعی حفاظ آهنی امنیتی است که معمولاً جلوی درب‌های ورودی نصب می‌شوند تا به امنیت آن‌ها کمک کنند.

بررسی قیمت حفاظ آکاردئونی آهن سازه
بررسی قیمت حفاظ آکاردئونی آهن سازه
بررسی قیمت حفاظ آکاردئونی آهن سازه
بررسی قیمت حفاظ آکاردئونی آهن سازه
بررسی قیمت حفاظ آکاردئونی آهن سازه
بررسی قیمت حفاظ آکاردئونی آهن سازه

بسیاری این درب‌ها را با نام درب ضد سرقت می‌شناسند. دلیل این نامگذاری اکاردئونی هم احتمالاً همانطور که گفته شد، الهام گرفته از ساز آکاردئون است و به ویژگی کشویی و کرکره‌ای بودن آن‌ها اشاره دارد.

همین ویژگی تاشو بودن در واقع یکی از نقاط قوت این درب‌ها، یعنی اشغال فضایی بسیار کم است. این امر به خصوص در زمان بسته بودن این درب‌ها مشهود است که کاملا فشرده می‌شوند و فضایی چند برابر کمتر از اندازه‌ی واقعی خود در زمان بازبودن را اشغال می‌کنند. بنابراین، اگر مشکل محدودیت فضا دارید و یا اینکه راه پله‌‌‌ی کوچکی دارید،‌ حفاظ اکاردئونی بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

درب اکاردئونی پنج گل دو جداره پرچ مخفی با 3 لایه تسمه عمودی تحت ثبت شرکت آهن سازه بوده و فقط از طریق شرکت آهن سازه قابل سفارش است.

این نوع درب می‌تواند حداقل 90 درصد امنیت مورد نظر را تامین کند لذا شرکت آهن سازه با هم فکری کارشناسان خبره خود جهت برقراری صد در صد امنیت هموطنان عزیز اقدام به نصب قفل‌های مخفی و طراحی آن در بدنه درب کرده و بدین طریق افزایش امنیت درب را به 100 درصد رسانده است.

از اقدامات دیگر شرکت آهن سازه این است که از تعداد حلقه‌های قفل بیشتری در طراحی درب استفاده کرده است.

درب اکاردئونی ضامن امنیت است. زیبایی، کارآمدی، استفاده بهینه از فضا و صرفه جویی در قیمت، از ویژگی‌های بارز این مدل درب‌ها است. حفاظ اکاردئونی قابلیت نصب قفل‌های توکار و رو کار را دارد و از این جهت، امنیت بسیار زیادی را ایجاد می‌کنند.

صنایع فلزی آهن سازه تولیدکننده انواع حفاظ اکاردئونی کشویی و در کرکره‌ای آپارتمان و نرده پنجره و حفاظ روی دیوار از جمله حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته خار، حفاظ لیلیوم، حفاظ نیزه‌ای و ... است.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت آهن سازه به آدرس ahansaze.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آهن سازه

آهن سازه با بیش از 15 سال سابقه و بیش از 1200 پروژه موفق اجرا شده در کشور در زمینه ساخت و نصب انواع حفاظ نرده برای روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نیزار ، سر نیزه حفاظ و همچنین نرده حفاظ ساده و فرفورژه برای پنجره و حفاظ درب آکاردئونی کشویی ... با کادری مجرب و بهترین متریال روز دنیا فعالیت دارد . تولید و صادرکننده بیش از 100 مدل نرده حفاظ ساده و فرفورژه مدرن زیبا جهت پنجره و درب منزل و حیاط , باغ , ویلا , مجتمع مسکونی , کارخانه و ...

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]