کد: 139810234400413392

خرید بلوک با کیفیت بالا و قیمت پایین

کد: 139810234400413392

http://bit.ly/2FNZReq

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت پروژان یک استارتاپ در زمینه خرید ابزارالات و مصالح ساختمانی موردنیاز صنایع مختلف از جمله صنایع عمرانی است. از جمله محصولات ارائه شده توسط وب سایت پروژان بلوک است. بلوک ساختمانی یکی از پرکاربردترین مصالح در ساختمان سازی است.

خرید بلوک
خرید بلوک

شرکت پروژان یک استارتاپ در زمینه خرید  ابزارالات و خرید مصالح ساختمانی موردنیاز صنایع مختلف از جمله صنایع عمرانی است که به همت اساتید و دانشجویان برتر و مستعد دانشگاه شریف راه ­اندازی شده است. هدف شرکت پروژان ارتقا فرآیند برنامه‌ریزی، راهبری و پایش پروژه‌های صنعت ساخت است.

از جمله محصولات ارائه شده توسط وب سایت پروژان بلوک است. بلوک ساختمانی یکی از پرکاربردترین مصالح در ساختمان سازی است. خرید بلوک مرغوب لازمه ساخت یک ساختمان خوب و با دوام است. 

موارد مورد استفاده بلوک سیمانی عبارتند از:

  •  ساخت دیوارهای محافظت کننده
  • ساخت مانع در مکان‌هایی که نیاز به امنیت شدید دارند
  • کنترل کردن ترافیک

همچنین از بلوک سیمانی می‌توان به عنوان ظرف نگهدارنده مواد و مصالح ساختمانی استفاده کرد.

علاقه مندان می‌توانند برای خرید بلوک ساختمانی مرغوب با قیمت مناسب به وب سایت پروژان مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پروژان

هدف پروژان ارتقا فرآیند برنامه‌ریزی، راهبری و پایش پروژه‌های صنعت ساخت است. پروژان سامانه‌ای است که به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از تلفن همراه و یا رایانه، کالاهای مورد نیاز خود را شناسایی و خریداری نمایند. پروژان شامل پایگاه داده‌ای پویا از ارائه‌دهندگان کالا و خدمات به همراه ابزاری است که به کارفرمایان اجازه می‌دهد با توجه به الزامات پروژه، و نیز صلاحیت‌ها و قیمت پیشنهادی ارائه‌دهندگان، محصولات مورد نیاز را خریداری نمایند. پروژان این اجازه را به فروشندگان می‌دهد تا به صورت کاملا شخصی، صفحه‌ای برای کسب و کار خود راه‌اندازی و آن را مدیریت نمایند. فروشندگان قادر خواهند بود که با اضافه کردن کالاهای فروشگاه و همچنین ارائه پیشنهادهای ویژه در صفحه‌ی خود، خریداران را ترغیب به نمایند. خرید در پروژان می‌تواند با واسطه و یا بی‌واسطه صورت گیرد. چنان‌چه کاربر بخواهد می‌تواند به صورت مستقیم با فروشگاه تماس برقرار نماید و چنانچه تصمیم بگیرد برای اعتماد بیشتر از طریق پروژان اقدام به خرید نماید این کار از طریق پرداخت الکترونیکی درون سامانه پروژان میسر است. علاوه بر این پروژان مرجعی برای نقد و بررسی کالاهای عمرانی است. پروژان این اجازه را به خریداران و فروشندگان می‌دهد تا به سادگی نظرات خود را در رابطه با کالاهای موجود اعلام نمایند.

منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | مسکن و ساختمان