کد: 139810234400513392

خرید توری حصاری باکیفیت

کد: 139810234400513392

http://bit.ly/35WB8Py

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت پروژان در زمینه خرید ابزارآلات و مصالح ساختمانی موردنیاز صنایع مختلف از جمله صنایع عمرانی فعالیت می‌کند. افرادی که قصد خرید توری حصاری را دارند می‌توانند به وب سایت پروژان مراجعه کنند.

خرید توری حصاری باکیفیت
خرید توری حصاری

شرکت پروژان که در زمینه خرید ابزارآلات و مصالح ساختمانی موردنیاز صنایع مختلف از جمله صنایع عمرانی فعالیت می‌کند، این فرصت را برای فروشندگان انواع ابزارآلات و مصالح ساختمانی فراهم کرده است که در سامانه آنلاین پروژان صفحه‌ای را برای کسب و کار خود راه‌اندازی و آن را مدیریت کنند. فروشندگان قادر خواهند بود که با اضافه کردن انواع کالاهای مورد نیاز صنایع مختلف در صفحه فروشگاهی خود و همچنین ارائه پیشنهادهای ویژه در آن، خریداران را ترغیب به خرید کنند. 

در گذشته  برای  حصارکشی و ایجاد مرز از سنگ و چوب استفاده می‌کردند. اما مشکل این نوع از حصارکشی‌ها مناسب نبودن امنیت آنها و از بین رفتن آنها در گذر زمان بود. امروزه برای رفع مشکلات حصارکشی گذشته از وسیله‌ای به نام توری حصاری استفاده می‌شود توری حصاری کاربردهای زیادی از جمله در ساختمان سازی دارد که از آن  برای امنیت اطراف ساختمان استفاده می‌شود تا کارگران امنیت جانی داشته باشند و از سقوط آن‌ها جلوگیری شود.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر و خرید توری حصاری می‌توانند به وب سایت پروژان مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پروژان

هدف پروژان ارتقا فرآیند برنامه‌ریزی، راهبری و پایش پروژه‌های صنعت ساخت است. پروژان سامانه‌ای است که به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از تلفن همراه و یا رایانه، کالاهای مورد نیاز خود را شناسایی و خریداری نمایند. پروژان شامل پایگاه داده‌ای پویا از ارائه‌دهندگان کالا و خدمات به همراه ابزاری است که به کارفرمایان اجازه می‌دهد با توجه به الزامات پروژه، و نیز صلاحیت‌ها و قیمت پیشنهادی ارائه‌دهندگان، محصولات مورد نیاز را خریداری نمایند. پروژان این اجازه را به فروشندگان می‌دهد تا به صورت کاملا شخصی، صفحه‌ای برای کسب و کار خود راه‌اندازی و آن را مدیریت نمایند. فروشندگان قادر خواهند بود که با اضافه کردن کالاهای فروشگاه و همچنین ارائه پیشنهادهای ویژه در صفحه‌ی خود، خریداران را ترغیب به نمایند. خرید در پروژان می‌تواند با واسطه و یا بی‌واسطه صورت گیرد. چنان‌چه کاربر بخواهد می‌تواند به صورت مستقیم با فروشگاه تماس برقرار نماید و چنانچه تصمیم بگیرد برای اعتماد بیشتر از طریق پروژان اقدام به خرید نماید این کار از طریق پرداخت الکترونیکی درون سامانه پروژان میسر است. علاوه بر این پروژان مرجعی برای نقد و بررسی کالاهای عمرانی است. پروژان این اجازه را به خریداران و فروشندگان می‌دهد تا به سادگی نظرات خود را در رابطه با کالاهای موجود اعلام نمایند.