کد: 139810234400611744

رهایی از نوتیفیکیشن آزاردهنده واتساپ وب در گوشی

آموزش نحوه غیرفعال کردن نوتیفیکیشن واتساپ وب در اندروید و آیفون

کد: 139810234400611744

http://bit.ly/2QR32Ip

، (اخبار رسمی): یکی از ویژگی‌های بسیار خوب و کاربردی پیام‌رسان واتساپ، امکان استفاده از آن در کامیپوترهاست. در واقع، واتساپ شامل یک نسخه تحت وب است که می‌توان از آن در هر دستگاهی بهره برد. در ادامه نحوه غیرفعال کردن نوتیفیکیشن واتساپ وب آمده است.

آموزش نحوه غیرفعال کردن نوتیفیکیشن واتساپ وب در اندروید و آیفون
راهی برای خلاص شدن از شر نوتیفیکیشن واتساپ وب در گوشی

غیرفعال کردن نوتیفیکیشن واتساپ وب در اندروید

اگر پیش‌تر از نسخه تحت وب واتساپ استفاده کرده باشید، حتما می‌دانید که در زمان فعال بودن این ویژگی، یک نوتیفیکیشن آزاردهنده بر روی گوشی شما به نمایش در خواهد آمد. این اعلان که از آن با نام WhatsApp Web is currently active نیز یاد می‌شود، سرناسازگاری داشته و تا زمانی که قید نسخه تحت وب را نزنید، از روی گوشی حذف نمی‌شود. با این حال شما می‌توانید در گوشی‌های اندرویدی جدید به‌راحتی از دست اعلان واتساپ وب برای همیشه خلاص شوید!

برای این‌منظور، ابتدا وارد تنظیمات گوشی (Settings) خود شده و از بخش اپلیکیشن‌های نصب شده (Apps)، واتساپ (Whatsapp) را بیابید. سپس گزینه اعلانات (Notifications) را انتخاب کرده و در میان گزینه‌های موجود، تیک دیگر اعلانات (Other Notifications) را بردارید.

کار تمام است. به همین راحتی از شر اعلان نسخه تحت وب واتساپ خلاص شدید. راه دیگر برای گوشی‌های اندرویدی، پایین کشیدن نوار اعلانات و لمس طولانی مدت بر روی نوتیفیکیشن واتساپ وب است. در این حالت گزینه‌ای برای غیرفعال کردن آن ظاهر می‌شود که می‌توانید از آن بهره ببرید. البته این مورد به نسخه اندروید شما وابسته‌ است و بر روی مدل‌های قدیمی جواب نمی‌دهد.

غیرفعال کردن اعلان واتساپ وب در آیفون

برای غیرفعال کردن اعلان واتساپ وب در آیفون، لازم است به‌طور کلی نوتیفیکیشن این پیام‌رسان را خاموش کنید. البته در این حالت تمام نوتیفیکیشن‌های ارسالی واتساپ (مثلا پیام‌های دریافتی) حذف شده و به نمایش در نخواهند آمد که می‌توانید برای رفع آن، پس از استفاده از نسخه تحت وب واتساپ، دوباره ارسال نوتیفیکیشن را فعال کنید.

برای این منظور، ابتدا وارد تنظیمات آیفون (Settings) شده و در منو اصلی گزینه اعلانات (Notifications) را انتخاب کنید. سپس واتساپ (Whatsapp) را پیدا کرده و تیک گزینه turn off the allow notifications را بردارید.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد ترفندهای واتس‌اپ می‌توانند به سایت کاوشا مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نقد و بررسی اپلیکیشن - کاوشا

وب‌سایت کاوشا به منظور افزایش آگاهی شما از دنیای اپلیکیشن و بازی موبایلی، در اسفندماه سال ۱۳۹۷ متولد شد. رسالت ما در این سایت، نقد و بررسی منصفانه اپلیکیشن‌های ایرانی و خارجی است تا بتوانید انتخاب دقیق‌تری داشته باشید. در کنار این مورد، ما اپ‌های مختلف و کاربردی را نیز به شما معرفی می‌کنیم و در بخشی دیگر سعی کرده‌ایم تا با آموزش بهترین ترفندها، شما را در استفاده از اپ و بازی‌های معروف یاری کنیم تا به صورت حرفه‌ای‌تری کار خود را دنبال کنید.