اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810234401514257

کاویان سوله، طراح و سازنده‌ی اسکلت فلزی پیش ساخته

کد: 139810234401514257

http://bit.ly/2uNOn8x

، (اخبار رسمی): شرکت تولیدی و صنعتی کاویان سوله طراحی، تولید، اجرای سازه‌های فلزی پیش ساخته با بهترین کیفیت را برعهده دارد.

طراح و سازنده ی اسکلت فلزی پیش ساخته
کاویان سوله، طراح و سازنده‌ی اسکلت فلزی پیش ساخته

شرکت تولیدی و صنعتی کاویان سوله فعالیت خود را در سال 137۵ با بکارگیری آخرین امکانات فنی موجود در ایران و جهان و بهره گیری از متخصصان مجرب و کارآزموده شروع کرد. این مجموعه مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی ASTM، AWS و… قادر به طراحی و ساخت انواع سالن‌های صنعتی با دهانه و ارتفاع‌های مختلف و بارگذاری‌های متفاوت، همچنین ساخت استراکچر ساختمان‌های مرتفع (برج) بصورت پیش ساخته در زمان بسیار کوتاه با کیفیت بالا است.

این شرکت با استفاده از جدیدترین تجهیزات جوشکاری سعی در بهره وری و کیفیت بیشتر در زمینه جوش که رکن اصلی ساخت سازه‌های فلزی است، کرده است. لذا در این راستا این شرکت با رعایت استانداردهای بین المللی و با بهره گیری از دستگاه‌های جوش اتوماتیک زیر پودری قادر به تولید هر گونه سازه فلزی با بهترین کیفیت است.

شرکت کاویان سوله قادر به انجام سفارشات خاص در زمینه طراحی، تولید، اجرای سازه‌های فلزی پیش ساخته بوده و علاوه بر تامین نیازهای داخلی آماده ارائه خدمات مهندسی و صدور تولیدات خود به کشورهای همسایه است.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت www.kavian-co.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت تولیدی و صنعتی کاویان سوله

شرکت تولیدی و صنعتی کاویان سوله فعالیت خود را در سال 137۵ با بکارگیری آخرین امکانات فنی موجود در ایران و جهان و بهره گیری از متخصصین مجرب و کارآزموده شروع و مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی ASTM, AWS و….. قادر به طراحی و ساخت انواع سالن های صنعتی با دهانه و ارتفاع های مختلف و بارگذاریهای متفاوت، همچنین ساخت استراکچر ساختمان های مرتفع(برج) بصورت پیش ساخته در زمان بسیار کوتاه با کیفیت بالا میباشد. این شرکت با استفاده از جدیدترین تجهیزات جوشکاری سعی در بهره وری و کیفیت بیشتر در زمینه جوش که رکن اصلی ساخت سازه های فلزی میباشد، نموده است. لذا در این راستا این شرکت با رعایت استانداردهای بین المللی و با بهره گیری از دستگاه های جوش اتوماتیک زیر پودری قادر به تولید هر گونه سازه فلزی با بهترین کیفیت میباشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار