اطلاعات تماس
  • 051388*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810234402013986

روش دریافت نظر برای اپلیکیشن در گوگل پلی

کد: 139810234402013986

http://bit.ly/383rRql

، (اخبار رسمی): در ادامه اهمیت نظرات در گوگل پلی و تاثیر آن روی تعداد دانلودهای اپلیکیشن بررسی شده است. چگونه ریت و کامنت‌های مثبت زیادی برای اپ خود دریافت کنیم؟

روش دریافت نظر برای اپلیکیشن در گوگل پلی
دریافت کامنت برای اپلیکیشن در گوگل پلی

در زمینه بهینه سازی اپلیکیشن برای اپ استورها یا ASO، همیشه گفته می‌شود که همه چیز سرچ نیست و فاکتورهای بسیار زیادی روی میزان دیده شدن اپلیکیشن تاثیر خواهند داشت. یکی از مهم ترین بخش‌های بهینه سازی اپ استورها و نصب تضمینی اپلیکیشن، توجه به نقدها و نظرات در گوگل پلی است، زیرا این بخش به شدت روی تمایل کاربر برای دانلود اپلیکیشن تاثیر خواهد داشت.

در ادامه اهمیت نظرات در گوگل پلی به طور کامل شرح داده شده است. همچنین روشی برای دریافت امتیاز و نظر مثبت برای اپلیکیشن‌ها معرفی شده است.

استراتژی‌هایی برای گرفتن ریت و نظرات مثبت در گوگل پلی

قبل از اینکه در خصوص اهمیت نظرات در گوگل پلی صحبت شود، راه حل‌هاییارائه شده که با استفاده از آن می‌توان نظرات بیشتری را برای اپلیکیشن خود دریافت کرد.

اوّلین کاری که می‌توان انجام داد این است که به تجربیات خود فکر کرد و آنها را معیار قرار داد. همه به خوبی می‌دانیم که حین کار با یک اپلیکیشن، چه چیزهای خوب هستند و چه چیزهای مزاحم و اذیت کننده. این نکات را باید در نظر داشت و از نمایش پاپ آپ‌های مزاحم برای درخواست از کاربر برای ثبت نظر، در زمان بد، خودداری کرد.

امّا از چه روش‌هایی می‌توان برای دریافت نظرات مثبت در گوگل پلی استفاده کرد؟

استفاده از طرح رشد اپلیکیشن تاپ سئو

کار بهینه سازی اپ استورها یا ASO دارای اصول مشخصی است و پیاده سازی آن نیاز به دانش و تجربه دارد. تیم تاپ سئو به عنوان ارائه دهنده خدمات ASO و نصب تضمینی اپلیکیشن، می‌تواند در راستای رشد برنامه و افزایش نصب آن به شما کمک کند.

با توجه به اهمیت نظرات در گوگل پلی، طرح پیشنهادی تاپ سئو شامل امکان ثبت نظرات و ریت مثبت برای اپلیکیشن شما است. تاپ سئو با در اختیار داشتن مجموعه‌ای بزرگ از اکانت‌های گوگل پلی، می‌تواند در زمینه ثبت نظرات و ریت مثبت برای اپلیکیشن کمک کند.

با افزایش تعداد نظرات و ریت‌های مثبت، میزان دیده شدن اپلیکیشن شما در گوگل پلی بالاتر خواهد رفت و در نتیجه، تعداد دانلودهای آن نیز افزایش می‌یابد.

بازبینی جمله بندی درخواست ثبت نظر

همان طور که گفتیم، نمایش پاپ‌های مزاحم و درخواست ثبت نظر به هیچ وجه کار مناسبی برای دریافت نظرات مثبت نخواهد بود. با توجه به اهمیت نظرات در گوگل پلی، باید به گونه‌ای از کاربران خواست که برای شما نظر ثبت کنند که کمترین اجبار وجود داشته باشند و به بهترین حالت کاربر را مجاب کند.

علاوه بر نحوه نمایش درخواست، جمله بندی متن درخواست نیز بسیار مهم است. به جای اینکه کاربران را مجبور کنید و مستقیما به ان‌ها بگویید که به صفحه اپ استور بروند و امتیاز ثبت کنند، می‌توان از کلمات مثبت استفاده کرد. به عنوان مثال: آیا از کار کردن با اپلیکیشن لذت می‌برید؟ و سپس کاربر را به صفحه اپ استور خود ری دایرکت کرد.

برای نظرات منفی هم توصیه می‌شود که از کاربران خواست در صورت ناراحتی وبروز مشکل، از طریق فرم تماس، با شما ارتباط برقرار کنند. در این صورت، احتمال ثبت نظر منفی در صفحه اپ استور کمتر می‌شود.

راه‌های ارتباطی فراوان داشته و همیشه در دسترس باشید

در دنیای مجازی، مشتری حکم همان ارباب رجوع را دارد و برطرف کردن نیازهایش به بهترین نحو ممکن اهمیت کلیدی دارد.

یکی از بهترین کارها این است که یک باکس ارتباط با مشتری یا ایمیل در نظر گرفت و ان را در جایی قرار داد که به راحتی در دسترس باشد. اگر کاربران احساس کنند که مشکلات آنها سریع پاسخ داده می‌شود و به سرعت برطرف می‌شود، احتمال اینکه نظر مثبت ثبت کنند بالا می‌رود.

همچنین، اگر شما در دسترس نباشید و به نیازهای کاربر توجه نکنید، شاید اوّلین چیزی که به ذهن کاربر برسد این باشد که به صفحه اپلیکیشن شما در گوگل پلی مراجعه کرده و شکایت و نارضایتی خود را ثبت کند.

با صبر و حوصله فراوان به نظرات رسیدگی کنید

توجه به کاربران، مهم دانستن نظراتشان و نشان دادن این اهمیت بسیار مهم است. اگر شما با دقت فراوان به تک تک نظرات کاربران توجه کنید و برای ان‌ها وقت بگذارید، تاثیر مثبت آن روی تمام کاربران خواهد بود.

حق ندادن به کاربر، توهین و تحقیر آنها و یا حتی جواب ندادن به نظرات از جمله کارهایی هستند که به شدت می‌توانند میزان دانلود اپلیکیشن را پایین بیاورند. همچنین، استفاده از یک متن از پیش آماده برای پاسخ گویی به تمام نظرات نیز کار جالبی نیست.

کاربران باید احساس کنند که شما به انها اهمیت می‌دهید و تک تک نظرات ان‌ها را می‌خوانید و اعمال می‌کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تاپ سئو

با توجه به پیشرفت روزافزون علم اینترنت و افزایش رقابت‌های تجاری در دنیای وب، متخصصین ما گرد هم آمده‌اند تا تمام تجربه، تخصص، سابقه و تلاش خود را در جهت آسان‌تر کردن مسیر هدف و رشد شما بگذارند و تمام سعی ما بر این است تا شما در مدت‌زمان کوتاه به بالاترین حد خود برسید.

اطلاعات تماس
  • 051388*****
[نمایش اطلاعات]