اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810234403114003

دریافت رمز همگام برای ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

کد: 139810234403114003

http://bit.ly/36QQUNg

، تهران , (اخبار رسمی): مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در پایه ششم به هفتم و نهم به دهم از طریق برگزاری آزمون ورودی اقدام به جذب دانش آموز می‌کنند. ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی از طریق اینترنت انجام می‌شود. برای ثبت نام اینترنتی آزمون ورودی مدارس سمپاد تمامی دانش آموزان نیاز به دریافت رمز همگام دارند.

دریافت رمز همگام برای ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی
دریافت رمز همگام برای ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در سامانه hoosh.medu.ir و azmoon.medu.ir از اواخر فروردین ماه آغاز می‌شود. بسیاری از دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و همچنین آزمون تیزهوشان نهم به دهم را دارند در زمان ثبت نام اینترنتی پس از ورود به سایت ثبت نام بدلیل نداشتن رمز همگام دانش آموزی امکان انجام ثبت نام مدارس سمپاد و نمونه دولتی را پیدا نمی‌کنند.

متأسفانه بدون داشتن رمز عبور همگام امکان ثبت نام دانش آموزان وجود ندارد. برای دریافت رمز عبور همگام تمامی دانش آموزانی که شرایط ثبت نام در مدارس تیزهوشان را دارند باید چند روز قبل از شروع ثبت نام با اعلام به مسئولین مدرسه خود اقدام به دریافت رمز همگام ثبت نام نمونه دولتی و تیزهوشان کنند.

با توجه به این که مهلت زمان و بازه زمانی ثبت نام مدارس سمپاد طولانی نیست در صورت اتمام زمان ثبت نام امکان ثبت نام دانش آموز وجود ندارد. بنابراین تمام دانش آموزان و والدین آنها باید در خصوص شرایط ثبت نام و بازه زمانی ثبت نام تیزهوشان اطلاعات دقیق کسب کرده تا در هنگام ثبت نام با مشکل مواجه نشوند.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت مرکز مشاوره باخه مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز مشاوره باخه

همه انتخاب بد داشتن ، ماهم از این قاعده مستثنی نبودیم ، ولی انتخاب‌های بد گاهی خاطرات تلخی را برایمان بجا گذاشته خیلی طول کشید تا فهمیدیم کنار هم کمتر خطا می کنیم تخصص،تجربه و دلسوزی سه اصلی هست که مشاوران باخه را گرد هم اورده تا خاطره خوبی را از انتخاب هایتان برایتان بجا بگذاریم. باخه در لغت به معنی لاک‌پشت و لاک‌پشت نماد آینده‌نگری، دانایی و صبوری می‌باشد. فکر میکنم با توجه به اسم و اصالتمون کاملا روشن و واضح شد که چطور افرادی در گروه ما فعالیت دارند. “انتخاب” یک مفهوم گسترده را برای گروه ما دربرمی گیرد. شروع کردن یک فعالیت تحصیلی و آکادمیک، یک فعالیت اقتصادی، طی کردن یک مسیر حقوقی،انتخاب بهترین مشاور برای راهنمایی در رسیدن به یک هدف مصداق های کلی از یک انتخاب اند… همه و همه ی ما برای یک هدف تلاش می کنیم:ساختن یک خاطره خوب از یک انتخاب درست برای شما. اگر به دنبال افرادی می گردید که علاوه بر تخصص و تجربه و تعهد ،صادقانه ترین و بهترین مسیر را به شما نشان دهند باخه ، احتمالا بهترین گزینه برای شماست باخه، خاطره خوب انتخاب

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش