اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981023440407009

با کمک آژانس تبلیغاتی باروک کسب و کار خود را ارتقا دهید

افتخار ارتقای رتبه آژانس مسافرتی الیت با فعالیت‌های واحد روابط عمومی 

کد: 13981023440407009

http://bit.ly/39ZPaDv

، کرمانشاه , (اخبار رسمی): با فعالیت‌های تولید محتوای واحد روابط عمومی مجموعه الیت که توسط مجموعه باروک مدیریت می‌شود، این مجموعه توانسته است با ۱۹۵ رتبه ارتقاء به رتبه ۶۳ در میان شرکت‌های مسافرتی و گردشگری سراسر کشور دست پیدا کند.

افتخار ارتقای رتبه آژانس مسافرتی الیت با فعالیت های واحد روابط عمومی 
آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر

به همت آژانس تبلیغاتی باروک، آژانس مسافرتی الیت در میان آژانس‌های مسافرتی کشور از لحاظ تولید محتوا در بخش روابط عمومی از رتبه ۲۶۰ به رتبه ۶۳ ارتقا پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی آژانس تبلیغاتی باروک، با فعالیت های تولید محتوای واحد روابط عمومی مجموعه الیت که توسط مجموعه باروک مدیریت می‌شود، این مجموعه توانسته است با ۱۹۵ رتبه ارتقاء به رتبه ۶۳ در میان شرکت‌های مسافرتی و گردشگری سراسر کشور دست پیدا کند.

گفتنی است فعالیت‌های تولید محتوای واحد روابط عمومی آژانس مسافرتی الیت تنها در طی یک هفته انجام گرفته است که با این موفقیت جای امیدواری فراوانی برای برنامه‌های بعدی خود دارد. 

لازم به ذکر است یکی از اهداف آژانس تبلیغاتی باروک با یکی از زیر مجموعه‌های خود، شرکت ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر، اقدام به راه اندازی واحد روابط عمومی مشتریان خود کرده است که طی فعالیت ۴ ماهه خود توانسته است علاوه بر برندینگ استانی برای مشتریان خود، نگاه کشوری به آنها داشته باشد و فعالیت‌های رسانه‌ای و خبری در یکی از معتبرترین پایگاه‌های خبری کشور را برای بخش‌های خدماتی و تولیدی کسب و کارهای استانی راه اندازی کند.

یکی از افتخارات آژانس تبلیغاتی باروک این است که خوشبختانه تمامی مشتریان مجموعه باروک که واحد روابط عمومی خود را از طریق زیر برند سرآواهنر فعال کرده‌اند، رضایت ۱۰۰ درصدی از فعالیت تولید محتوا و انتشار آن در سطح کشور دارند.

علاقه مندان می‌توانند برای دریافت مشاوره و یا فعال کردن واحد روابط عمومی کسب و کار خود با شماره تلفن ۰۸۳۳۸۳۹۸۷۰۸ در ارتباط باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس تبلیغاتی باروک

آژانس بازاریابی و ارتباطات باروک، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان ، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد. باروک با بهره گیری از تیم های حرفه ای و خلاق و ایجاد ارزش افزوده برای کسب و کارها از طریق دنبال کردن روندهای جدید و فناوری های مدرن بازاریابی و ارتباطات، بهترین خدمات این حوزه را در اختیار صاحبان برند قرار می دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]