اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810234404312497

روغن زالو خراطین ویسکا اویل چیست و چه فوایدی دارد؟

کد: 139810234404312497

http://bit.ly/385Z4BF

، مشهد , (اخبار رسمی): روغن زالو خراطین یکی از روغن‌های برتر در عرصه حجم دهندگی است. این روغن ترکیبی از روغن زالو و روغن خراطین است.

روغن زالو خراطین ویسکا اویل چیست و چه فوایدی دارد ؟
روغن زالو خراطین گرفته شده توسط ویسکا اویل

این روغن از ترکیب روغن‌های زالو و خراطین به صورت میکس و ترکیب شده تهیه می‌شود. برای افزایش حجم اندام‌های بدن تنها دو نوع روغن موجود است.

  • روغن خراطین
  • روغن زالو

حال در این محصول ترکیبی از هر دو نمونه روغن‌های خراطین و زالو عرضه شده است. استفاده روغن خراطین یا روغن زالو به تنهایی افراد را به افزایش حجمی که می‌خواهند می‌رساند اما بسیاری از افراد معتقدند ترکیب دوتایی روغن زالو خراطین افزایش حجم بهتری را سبب می‌شود. ترکیب این دو روغن باعث افزایش حجم بهتر می‌شود.

همانطور که می‌دانید روغن زالو خراطین تنها از ترکیب این دو روغن بدون هیچ ماده اضافه‌ای تهیه می‌شود. بنابراین باید گفت تمام خواص زالو و خراطین درون این روغن میکس شده است.

خواص روغن زالو خراطین ویسکا اویل چیست؟

بهترین خاصیت این روغن، حجم دهندگی و افزایش سایز اندام‌های بدن است. این روغن به دلیل داشتن ترکیبات حجم دهنده زالو و خراطین عملکرد بهتری نسبت به روغن‌های دیگر دارد. بنابراین می‌توان اصلی ترین خاصیت این روغن را افزایش طولی و قطری اندام‌های بدن دانست.

به غیر از این مورد خاصیت‌هایی دیگری نیز دارد:

  • بزرگ کننده تمام اندام های بدن
  • حجم دهنده لب
  • رفع چین و چروک پوست
  • رفع خط خنده و اخم
  • شفاف کننده پوست

حجم دهنده لب 

افزایش حجم لب تنها با استفاده دقیق و ماساژ منظم لب‌ها امکان پذیر است. با مصرف این روغن دیگر نیازی به عمل‌هایی مثل بوتاکس برای لب نیست.

رفع چین و چروک پوست 

 این روغن باعث افزایش حجم بافت‌ها می‌شود. زمانی که پوست چین و چروک دارد، با مصرف و ماساژ این روغن روی پوست بافت‌های چروکیده و بدون کلاژن از زیر تحریک می‌شوند و انبساط می‌یابند. با افزایش حجم بافت‌های چروکیده، پوست صاف و بدون چروک می‌شود. این مورد برای خط اخم و خنده نیز صدق می‌کند.

علاقه مندان برای خرید روغن زالو خراطین اصل می‌توانند به سایت ویسکا اویل مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ویسکا اویل

فروشگاه ویسکا اویل یکی از فروشگاه های اینترنتی معتبر در زمینه روغن های طبیعی ، محصولات مراقبت از پوست و مو می باشد . برای درک بهتر از این فروشگاه به وب سایت این شرکت مراجعه کنید .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بهداشت و درمان