اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810244404910591

برای چهارمین بار همایش طب سنتی و گیاهان داروئی برگزار می‌شود

برگزاری همایش طب سنتی و گیاهان داروئی و ماساژ در تاریخ 2 اسفندماه

کد: 139810244404910591

http://bit.ly/2RzmQ2u

، تهران , (اخبار رسمی): با حضور اساتید و کارشناسان حوزه‌ی ماساژ و طب سنتی همایش «ماساژ و طب سنتی» جمعه 2 اسفند 1398 برگزار می‌شود. همایش «ماساژ و طب سنتی» با هدف «آشنایی علاقه مندان به مباحث کاربردی ماساژ و طب سنتی » به همت موسسه ماساژ و طب سنتی ورزمان در سالن بزرگ اجتماعات میدان تجریش در تهران برگزار می‌شود.

همایش طب سنتی ف گیاهان داروئی و ماساژ در تاریخ 2 اسفندماه
برگزاری همایش طب سنتی و گیاهان داروئی و ماساژ در تاریخ 2 اسفندماه

با حضور اساتید و کارشناسان حوزه‌ی ماساژ و طب سنتی همایش «ماساژ و طب سنتی» جمعه 2 اسفند 1398 برگزار می‌شود.همایش «ماساژ و طب سنتی» با هدف «آشنایی علاقه مندان به مباحث کاربردی ماساژ و طب سنتی » جمعه 2 اسفند 1398 به همت موسسه ماساژ و طب سنتی ورزمان در سالن بزرگ اجتماعات میدان تجریش در تهران برگزار می‌شود.

این همایش که توسط آموزشگاه ورزمان برگزار می‌شود، میزبان کارشناسان و علاقه مندان حوزه‌ی ماساژ،آموزش گیاهان داروئی و طب سنتی با هدف بروزرسانی و افزایش آخرین اطلاعات مفید در زمینه ماساژ و طب سنتی خواهد بود. فرشاد فرجوند، مدیر این همایش، درباره ضرورت‌ها و دلایل برگزاری این همایش گفت: ماساژ و طب سنتی دو مقوله بسیار مرتبط به همدیگر هستند و در بسیاری از مراکز خدمات ماساژ و طب سنتی با هم ارائه می‌شوند که موجبات اشتغال بسیاری از جوانان را فراهم کرده است و بنده خیلی خوشحالم که توانستم از سال 1396 تا اکنون میزبان 3 همایش بزرگ در این مقوله باشم که مورد استقبال علاقه مندان واقع شده است. امسال نیز با هدف تشکر و قدردانی از هنرجویان سال‌های اخیر ورزمان این همایش عالی تدارک دیده شده است.

فرشاد فرجوند در این زمینه افزود: به جز هنرجویان مرکز ماساژ و طب سنتی ورزمان سایر علاقه مندان به مبحث آموزش ماساژ ، طب سنتی و گیاهان داروئی نیز می‌توانند در این همایش علمی آموزشی حضور داشته باشند. وی همچنین افزود با توجه به گرانی‌های اخیر پیرو کاهش شهریه‌های این آموزشگاه، مبلغ همایش نیز با توجه به مباحث آموزشی آن بسیار کم در نظر گرفته شده است و همچنین برای نفراتی که سریعتر ثبت نام کنند تخفیف‌های ویژه‌ای منظور شده است.

همایش ماساژ و طب سنتی که برای سومین بار بار برگزار ‌می‌شود، تلاش دارد تا با فراهم کردن شرایط آموزشی جدید سطح علمی افراد شاغل در این حوزه را بالاتر ببرد و در نهایت با افزایش کیفیت منجر به افزایش درآمد نیز شود. فرشاد فرجوند در زمینه جزئیات برگزاری این همایش و تمایز آن با رویدادهای دیگر اضافه کرد: در این همایش سعی شده است مطالب بصورت کاربردی و جامع بیان شود و جنیه‌ی تبلیغاتی نداشته باشد. نکته جالب توجه در این همایش حضور اساتید کارکشته و با تجربه است که دارای سابقه کاری در حوزه خود نیز هستند و این خود باعث می‌شود نیازهای هنرجویان به درستی درک شود و مطالب تخصصی تر و مفیدتر ارائه شود.

موضوعات محوری همایش

•    موضوع اول : توصیه‌های طب سنتی برای فصل بهار(بایدها و نبایدها)
•    موضوع دوم : آموزش ماساژ ورزشی (پروتکل مرحله قبل از ورزش)
•    موضوع سوم : تشریح و بررسی دردهای مهم کمر و پشت (مهم ترین اطلاعات مورد نیاز برای ماسورها)

سخنرانان اصلی همایش

•    سخنران اول؛ استاد علی توانایی؛ کارشناس گیاهان داروئی و مدیر مجتمع کشت و صنعت بهارستان صنوبر
•    سخنران دوم ؛ استاد فرشاد فرجوند؛ کارشناس ماساژ ورزشی و کایروپرکتیک و ماسور سابق تیم‌های ملی
•    سخنران سوم؛ استاد وحید شاهکرمی؛ مدرس برجسته دوره‌های آموزشی ماساژ و مدیر کانال ماساژ طب کاووس

برنامه‌های جانبی همایش

•    نمایشگاه خرید وسایل و ابزار ماساژ و طب سنتی
•    ارائه تخفیف‌های ویژه دوره‌های آموزشی ماساژ ، طب سنتی و آموزش پوست و زیبائی
•    مشاوره رایگان با اساتید فن و پرسش و پاسخ

نحوه ثبت نام در همایش

همایش ماساژ و طب سنتی، روز جمعه 2 اسفند 1398 در سالن اجتماعات تجریش در تهران برگزار می‌شود.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در همایش طب سنتی و گیاهان داروئی و ماساژ می‌توانند به سایت ورزمان مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آموزشگاه ماساژ فنی و حرفه ای آزاد ورزمان

آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای آزاد ورزمان با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور در زمینه برگزاری کلاس آموزش ماساژ و دوره های آموزشی طب سنتی با ارائه مدرک رسمی و معتبر بین المللی با نظارت و تدریس مدرس بین المللی آقای فرشاد فرجوند در شهر تهران فعالیت دارد.سوابق علمی در زمینه ماساژ و همچنین سابقه فعالیت در تیم های ملی ورزشی از مزایای آموزشگاه ماساژ ورزمان می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]