اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810244406711753

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

کد: 139810244406711753

http://bit.ly/2QUolZJ

، تهران , (اخبار رسمی): به دلیل وجود تنوع زیادی از محصولات و دستگاه‌های تصفیه آب، یکی از دغدغه‌های اصلی افرادی که قصد خرید دستگاه تصفیه آب را دارند این است که کدام مدل بهتر است و کدام مدل نیاز آنها را برآورده خواهد کرد.

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی
راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

تحقیقات نشان می‌دهد که افرادی که از آب آشامیدنی سالم و تصفیه شده استفاده می‌کنند عمر بیشتری نسبت به سایر افراد جامعه دارند و همچنین از سلامت جسمی و بدنی بیشتری برخوردار هستند، برای همین افراد به سراغ خرید دستگاه تصفیه آب خانگی می‌روند.

به دلیل وجود تنوع زیادی از محصولات و دستگاه‌های تصفیه آب، یکی از دغدغه‌های اصلی افرادی که قصد خرید دستگاه تصفیه آب را دارند این است که کدام مدل بهتر است و کدام مدل نیاز آنها را برآورده خواهد کرد.

نکاتی برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

1- کشور سازنده دستگاه

با توجه به اینکه اکثر دستگاه‌های تصفیه آب ساخت کشور تایوان هستند و بهترین دستگاه‌های تصفیه ساخت این کشورند، پس می‌توان گفت مناسب‌ترین گزینه از این نظر دستگاه‌های تایوانی هستند که دارای کیفیت‌های مناسبی هم هستند. البته دستگاه‌های چینی هم در بازار وجود دارند که کیفیت مطلوبی ندارند. 

2- نوع دستگاه 

دستگاه‌های تصفیه آب دارای مدل‌های متفاوتی هستند که برای انتخاب هر یک از آنها باید با ویژگی‌های آنها آشنا شد. در ادامه ویژگی‌های برخی از این دستگاه‌ها بررسی شده است.

دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان

این دستگاه‌ها به نوعی یک سیستم پیش تصفیه محسوب می‌شوند و قادر نیستند که کیفیت آب آشامیدنی را خیلی بالا ببرند. این دستگاه‌ها نهایتا دارای 3 مرحله فلیتر هستند، که قادر به تمیز کردن آب آشامیدنی و جدا کردن الاینده‌های آن هستند اما قادر نیستند سختی آب را کاهش دهند.

مدل دستگاه تصفیه آب خانگی سرشیری

این مدل دستگاه دارای یک فیلتر توری است که می‌تواند رسوبات موجود در آب را حذف کند، این فیلتر تنها می‌تواند رسوبات بزرگ آب را حذف کند، ولی نمی‌تواند کیفیت آب آشامیدنی را افزایش دهد و نمی‌توان گفت این دستگاه انتخاب خوبی است.

دستگاه تصفیه آب خانگی کلمنی رومیزی

این دستگاه‌ها دارای یک سیستم پاکسازی آب آشامیدنی هستند که قادر نیستند املاح آب و آلاینده‌هایی که به چشم دیده نمی‌شود را حذف کنند، اما فیلتراسیون آنها قادر است که موادی مانند کلر و گل و لای و رسوبات لوله کشی را حذف کند. همچنین سرعت فیلتراسیون آب در این مدل‌ها به شدت پایین است.

دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس زیر سینکی

به جرات می‌توان گفت که پرفروش‌ترین دستگاه‌های تصفیه آب خانگی، مدل‌های زیر سینکی با تکنولوژی اسمز معکوس هستند که دارای مدل‌های متنوع و از 5 تا 8 فیلتر هستند این دستگاه‌ها میتواند آلاینده‌های تا  0,0001 میکرون را از آب جدا کنند و آبی پاک و بدون آلاینده را برای شما فراهم کنند. این دستگاه می‌تواند روزانه تا 400 لیتر آب را تصفیه کند. عیب این دستگاه هزینه‌ی فیلترهای آنها است، این دستگاه‌ها قیمتی بین 1 میلیون تومان تا 2 میلیون تومان دارند.

علاقه مندان می‌توانند برای مشاهده انواع دستگاه تصفیه آب در برندهای مختلف به وبسایت tasfiyeiran.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تصفیه ایران

شرکت تصفیه ایران با بیش از پانزده سال سابقه در زمینه واردات، صادرات و فروش دستگاه تصفیه اب خانگى، صنعتى و نیمه صنعتى را با بهترین خدمات پس از فروش جهت رضایت مندى شما مشتریان عزیز ارائه میدهد، و همچین این افتخار را داریم که بهترین دستگاه هاى روز صنعت اب را با بهترین استاندارد هاى جهانى و با نازلترین ترین قیمت ارائه دهیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار