اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981024440718862

اعطای نمایندگی قنادی توسط سایت فروشگاهی ناتلی

کد: 13981024440718862

http://bit.ly/2TtAbfj

، تهران , (اخبار رسمی): در بازار آشفته امروز، راه‌اندازی یک کسب‌وکار جدید و پیشرفت در آن کار بسیار سخت و یا حتی غیرممکنی به نظر می‌رسد. اما هیچگاه نباید دست از تلاش کشید و ناامید شد. بدون شک هنوز هم راه‌هایی هستند که می‌توان از طریق آن‌ها کسب‌وکار جدیدی را آغاز و در آن موفق بود.

اعطای نمایندگی قنادی توسط سایت فروشگاهی ناتلی
اعطای نمایندگی قنادی توسط سایت فروشگاهی ناتلی
اعطای نمایندگی قنادی توسط سایت فروشگاهی ناتلی
اعطای نمایندگی قنادی توسط سایت فروشگاهی ناتلی

راه‌هایی که نیاز به سرمایه‌ اولیه‌ی کمتری داشته و به دلیل نوع کار ریسک کمتری نیز داشته باشند. بسیاری از افراد بین انتخاب ایجاد یک کسب‌وکار مناسب یا اخذ نمایندگی یک برند معتبر و ماندگار مرددند. بدون شک این روزها شرایط استثنایی اعطای نمایندگی قنادی به ‌قدری وسوسه ‌انگیز است، که به‌راحتی نمی‌توان از آن گذشت. به همین جهت در ادامه این مطلب مزایای استفاده از طرح اعطای نمایندگی قنادی که توسط برخی از برندهای معتبر در کشور ارائه می‌‌شود بررسی شده تا بتوان با دید بازتری برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار جدید اقدام کرد.

اعطای نمایندگی قنادی در ایران

کیک و شیرینی از آن دسته خوراکی‌هایی‌اند که پایه‌ی ثابت پذیرایی ایرانی‌ها در مراسم و جشن‌های مختلف هستند و به همین جهت بازار فروش خوبی دارند. برای ورود به این بازار و راه‌اندازی یک قنادی به ‌صورت مستقل به سه منبع اساسی نیاز دارید که به مثلث کسب‌وکار شهرت دارند. منبع مالی، منابع انسانی و منبع ایده و یا فرصتی سودآور. سه پیش‌نیاز مهم برای راه‌اندازی هر کسب‌وکار جدیدی از جمله راه اندازی قنادی هستند.

چنانچه شما قصد راه‌اندازی یک قنادی به صورت مستقل را داشته باشید، در قدم اول باید مکانی را برای راه‌اندازی قنادی در نظر بگیرید که فضای کافی برای ایجاد کارگاه شیرینی‌پزی و دپوی مواد اولیه داشته باشد. این مورد خود مستلزم صرف هزینه بالایی خواهد بود. در قدم بعد  باید یک دوره‌ی حدوداً سه‌ ماهه، آموزش دید تا با تمامی اصول این حرفه از طرز تهیه انواع شیرینی گرفته تا نکات بهداشتی تولید شیرینی و بسته‌بندی آن‌ها در ظروف یک ‌بار مصرف به‌ صورت مشتری‌پسند آشنا شد. پس از طی این مراحل و اخذ مجوز از ادارات مربوطه نوبت به راه‌اندازی قنادی می‌رسد.

قبل از افتتاح فروشگاه شما نیاز دارید تمامی وسایل کارگاهی موردنیاز را تهیه و کارکنان آموزش‌دیده در زمینه‌ی کاری خود را استخدام کنید. همان‌طور که می‌دانید تمامی این مراحل علاوه بر اینکه به زمان زیادی نیاز دارند در بازار امروز هزینه‌ی هنگفتی نیز برای شما در بر خواهد داشت. پس راه‌حل چیست؟ آیا باید به‌طورکلی راه‌اندازی کسب‌وکار جدید را فراموش کرد؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم خیر! اگر هنوز هم علاقه‌مندید یک قنادی موفق راه‌اندازی کنید راه‌های دیگری هم برای این کار وجود دارد که می‌توان از طریق آن‌ها با صرف وقت و هزینه کمتر به هدف خود رسید.

راه‌های راه‌اندازی قنادی

یکی از بهترین راه‌ها برای راه‌اندازی یک قنادی موفق استفاده از طرح اعطای نمایندگی قنادی است که توسط برخی برندهای معتبر در کشور صورت می‌پذیرد. یکی از این برندها شیرینی ناتلی است که با سابقه‌ای طولانی و محصولات بسیار باکیفیت یکی از معتبرترین برندهای شیرینی در کشور است. این برند معتبر با تکیه‌بر تجربه و پشتوانه‌ی قوی که دارد اقدام به افتتاح قنادی‌های زنجیره‌ای در سرتاسر تهران کرده است.

این کار با استقبال فراوان مشتریان مواجه شده است، به همین جهت برای گسترش فعالیت خود تصمیم گرفته است تا با اعطای نمایندگی قنادی به افراد واجد شرایط این امکان را فراهم کند که در تمامی مناطق تهران نیاز مشتریان خود را به بهترین شکل ممکن پاسخگو باشد. حال این سؤال پیش می‌آید که اخذ نمایندگی از برندهای معتبری همچون ناتلی چه مزایایی برای شما خواهد داشت؟ پاسخ این سؤال در ادامه آمده است.

مزایای اخذ نمایندگی از برند معتبر شیرینی ناتلی

  • کاهش هزینه‌ها

یکی از مهم‌ترین مزایای اخذ نمایندگی قنادی‌های زنجیره‌ای ناتلی کاهش هزینه‌های راه‌اندازی است، که با توجه به وضعیت اقتصادی بازار این‌ یک مزیت بسیار بزرگ برای کسانی به شمار می‌رود که قصد دارند یک کسب‌وکار جدید راه‌اندازی کنند و سرمایه‌ی زیادی در اختیار ندارند. می‌توان با اخذ نمایندگی قنادی بسیاری از هزینه‌ها شامل هزینه‌های تجهیز و راه‌اندازی را به‌طور چشمگیری کاهش داد. همچنین به دلیل اینکه با استفاده از طرح اعطای نمایندگی قنادی دیگر شما نیاز به واحد تولید ندارید، نیاز به فضای زیادی نیز نخواهید داشت و این خود باعث کاهش فوق‌العاده سرمایه‌ی اولیه موردنیاز خواهد شد.

  • پشتیبانی کامل

یکی از دیگر از مزایای مهم دریافت نمایندگی شیرینی ناتلی، پشتیبانی این برند در تمامی زمینه‌های فروش و تأمین کالا است. با دریافت نمایندگی این برند معتبر، دیگر نیازی نیست نگران مشکلات مدیریت فروشگاه و تأمین کالای موردنیاز خود باشید، زیرا تیم کارشناسان ناتلی علاوه بر آموزش و مشاوره‌های تخصصی جهت مدیریت فروشگاه و پشتیبانی در اداره‌ی امور فروشگاه، تمامی کالاهای موردنیاز را به ‌صورت مستمر تأمین می‌کنند و دیگر نیازی به مذاکره با تأمین‌کنندگان و صرف وقت و هزینه زیاد نیست.

  • کیفیت و تنوع بالا

یکی از مزایای منحصربه‌فرد دریافت نمایندگی قنادی ناتلی، تنوع بالا و تازگی محصولات این برند و همچنین تحویل رایگان آن‌ها به‌ صورت روزانه درب فروشگاه است. بدون شک هر چه میزان تنوع و کیفیت محصولاتی که به مشتری ارائه می‌کنید بیشتر باشد میزان جذب مشتری نیز افزایش‌ یافته و درنتیجه درآمد شما بالاتر خواهد بود. علاوه بر آن حذف واسطه‌ها و تحویل رایگان محصولات، به شما این امکان را می‌دهند که ارزان‌ترین شیرینی با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهید و بدین‌وسیله مشتریان بیشتری را جذب کنید.

از جمله مزایای فوق‌العاده دریافت نمایندگی شیرینی ناتلی، کیفیت یکسان محصولات در تمامی شعب این برند است که موجب می‌شود مشتریان به‌اندازه شعبه مرکزی به شما اعتماد داشته باشند و این مساوی است با جذب مشتریان قدیمی و وفادار این مجموعه که در محدوده‌ی شما زندگی می‌کنند.

صنعت شیرینی‌پزی و قنادی یکی از صنایع کم ریسک و با درآمد مناسب است که با توجه به وضعیت این روزهای بازار یک گزینه خوب برای شروع یک کسب‌وکار جدید به شمار می‌آید. بهترین راه برای ورود به این صنعت اخذ نمایندگی از قنادی‌های زنجیره‌ای همچون شیرینی ناتلی است. این برند معتبر با شرایط استثنایی که برای اعطای نمایندگی قنادی در نظر گرفته است می‌تواند دروازه‌ی ورود شما به صنعت جذاب شیرینی پزی و قنادی باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ناتلی

سرآغاز فعالیت ناتلی به سال 1314 باز می گردد .80 سال پیش نسل اول ناتلی در تفلیس گرجستان کار خود را با تولید شیرینی سنتی و محلی گرجستان به نام کامفت آغاز کرد، همزمان با جنگ جهانی دوم پایه گذار ناتلی به تبریز مهاجرت کرد و قنادی وطن را افتتاح نمود. در سال 1343 جهت گسترش فعالیت خود به تهران آمده و شعبه قنادی وطن را در خیابان انقلاب افتتاح نمود و پس از یک سال شعبه دوم را در خیابان انقلاب افتتاح نمود .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]