اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981024440738862

همه آنچه نیاز است درباره‌ی فرآیند اعطای نمایندگی قنادی بدانید

کد: 13981024440738862

http://bit.ly/2NpDhNA

، تهران , (اخبار رسمی): یکی از گزینه‌های جذاب و وسوسه کننده برای شروع یک کسب‌وکار جدید و بدون دردسر، اخذ نمایندگی از برندهای معتبر شیرینی و قنادی‌های زنجیره‌ای است.

همه آنچه نیاز است درباره‌ی فرآیند اعطای نمایندگی قنادی بدانید؟
همه آنچه نیاز است درباره‌ی فرآیند اعطای نمایندگی قنادی بدانید
همه آنچه نیاز است درباره‌ی فرآیند اعطای نمایندگی قنادی بدانید؟
همه آنچه نیاز است درباره‌ی فرآیند اعطای نمایندگی قنادی بدانید

اغلب این برندها شرایط و فرآیندهای خاصی برای اعطای نمایندگی قنادی دارند. اگر شما نیز تصمیم به اخذ نمایندگی قنادی از برندهای معتبر شیرینی در کشور را دارید، با اطلاعاتی که در ادامه درباره‌ی فرآیند اعطای نمایندگی قنادی و مزایای آن آمده است، همراه باشید.

استفاده از اعطای نمایندگی قنادی برندهای معتبر چه مزایایی دارد؟

اغلب کارشناسان اقتصادی معتقدند با توجه به شرایط بازار، کسب‌وکاری هوشمندانه و پرسود است که بتواند با حداقل منابع مالی و استفاده‌ی بهینه از منابع انسانی فرصتی سودآور برای صاحب خود ایجاد کرده و در عین ‌حال کمترین اثرپذیری را از شرایط اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه داشته باشد. با توجه به این تعریف به نظر می‌رسد دریافت نمایندگی از شرکت‌ها و برندهای معتبری که اقدام به اعطای نمایندگی بدون سرمایه و اعطای نمایندگی انحصاری به شهرستان‌ها می‌کنند، خود یکی از کسب‌وکارهای هوشمندانه محسوب می‌شود.

شاید برایتان جالب باشد بدانید هر ساله مؤسسات و کارشناسان اقتصادی بسیاری در سرتاسر دنیا، به بررسی بازار و شناسایی کسب‌وکارهای موفق می‌پردازند. بر اساس آمار منتشر شده توسط این منابع یکی از کسب‌وکارهای موفق و سودآور، دریافت نمایندگی برندهای مرتبط با صنایع غذایی و شیرینی است. از جمله دلایل این امر می‌توان به کم ریسک بودن و سودآوری مناسب صنعت شیرینی اشاره کرد. به ‌هر حال کیک، شیرینی و سایر محصولات وابسته به آن همیشه یکی از بخش‌های ثابت پذیرایی در مراسم و میهمانی‌های ایرانیان هستند و به همین علت در تمام طول سال فروش خوبی دارند؛ اما قبل از اینکه بخواهید اقدام به دریافت نمایندگی قنادی کنید چند نکته مهم را باید در نظر داشته باشید.

نکات مهم درباره‌ی اعطای نمایندگی قنادی

در قدم اول باید مطمئن شد برندی که قصد دریافت نمایندگی از آن را دارید تمام ویژگی‌های یک برند معتبر و موفق را داشته باشد. این مرحله شاید مهم‌ترین مرحله در راه‌اندازی کسب‌وکار جدید باشد و نیاز به حساسیت و دقت زیادی دارد. بدون شک دریافت نمایندگی از برندی که جایگاه خوبی در میان مردم داشته باشد و رضایت مشتری و کیفیت کار را در اولویت خود قرار دهد می‌تواند تأثیر بسیاری در رشد و موفقیت کسب‌وکار داشته باشد. همچنین باید به این نکته توجه داشت، برندی که انتخاب می‌کنید حتماً از یک تیم متخصص در امر پشتیبانی و گردآوری بروزترین راهکارهای فنی و تبلیغاتی برخوردار باشد تا بتواند بدین ‌وسیله با ارائه‌ی جدیدترین راهکارهای بازاریابی و تبلیغاتی روز، موجب موفقیت هر چه بیشتر کسب‌وکار شود.

 پس از انتخاب برند در مرحله بعد شما باید فرآیند اداری (پیش از افتتاح) اعطای نمایندگی قنادی را طی کنید که این فرآیند در برندهای مختلف متفاوت است. در ادامه یکی از برندهای موفق در صنعت شیرینی و قنادی و فرآیند اعطای نمایندگی توسط این برند بررسی شده است.

شیرینی ناتلی؛ برندی با پشتوانه تجربه 80 ساله

شیرینی ناتلی برندی باسابقه و موفق در زمینه‌ی صنعت قنادی است، که توانسته طی سال‌ها فعالیت در این زمینه خاطراتی خوب و به‌یادماندنی را برای مشتریان قدیمی خود به‌ جای گذارد و مشتریان امروز نیز از طعم و کیفیت بی‌نظیر محصولات تازه و متنوع آن لذت می‌برند. این برند نام‌آشنا تصمیم دارد به منظور پاسخگویی هر چه ‌بهتر به نیاز مشتریان، به توسعه شعب خود در سطح شهر تهران و همچنین شهرستان‌ها از طریق اعطای نمایندگی قنادی با شرایط خاصی همچون اعطای نمایندگی انحصاری به شهرستان‌ها و اعطای نمایندگی پخش بپردازد.

برند ناتلی با در نظر گرفتن امتیازات خاص و ویژه، برای کسانی که علاقه‌مند به فعالیت در حوزه‌ی کار شیرینی هستند بستر مناسبی را برای آغاز فعالیت مهیا کرده است. از جمله مزایایی که این برند برای متقاضیان دریافت نمایندگی قنادی‌های زنجیره‌ای ناتلی در نظر گرفته است می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سیستم مدیریت فروش منسجم و هماهنگ
 • برخورداری از سیستم باشگاه مشتریان و سیستم تبلیغاتی متمرکز
 • ایجاد ارزش‌افزوده برای ملک مالکینی که تقاضای اخذ نمایندگی را دارند
 • آموزش و مشاوره‌های تخصصی جهت مدیریت فروشگاه
 • طرح‌های تشویقی برای ارتقا فروش عاملین
 • دریافت روزانه محصول و تحویل رایگان درب فروشگاه

این‌ها تنها بخشی از امتیازاتی است که افراد با دریافت نمایندگی از شیرینی ناتلی از آن برخوردار خواهند شد.

فرآیند اعطای نمایندگی قنادی ناتلی چگونه است؟

فرآیند اعطای نمایندگی قنادی ناتلی به دو بخش فرآیند اداری (پیش از افتتاح) و فرآیند اجرایی (پس از شروع به کار فروشگاه) تقسیم می‌شود، که در ادامه هر یک از آن‌ها شرح داده شده است.

 • فرایند اداری (پیش از افتتاح) شامل 8 مرحله است که مراحل آن به شرح زیر است:
 1. ثبت اطلاعات اولیه در فرم موجود در وب‌سایت این شرکت به آدرس www.natli.ir
 2. کارشناسی ملک، محل و ارزیابی شخص متقاضی توسط کارشناسان شرکت
 3. تکمیل پرونده (ارائه مدارک توسط متقاضی، بررسی و اخذ استعلامات توسط شرکت)
 4. ارائه قرارداد اجاره برای سرمایه‌گذاران عزیزی که مالک نیستند (با مدت اعتبار حداقل 5 سال و یا سرقفلی (با رعایت قانون موجر و مستأجر) با رضایت مالک).
 5. عقد قرارداد همکاری
 6. انجام دکور و تجهیز فروشگاه
 7. گذراندن دوره آموزشی و کارآموزی افتتاح فروشگاه
 • فرایند اجرایی (پس از شروع به کار فروشگاه) نیز شامل دو مرحله است که به شرح زیر است:
 1. تأمین مستمر و بهینه موجودی فروشگاه
 2. بازرسی‌های منظم جهت ارزیابی تطابق عملکرد فروشگاه با استانداردها و ضوابط شرکت

یکی از مزایای مهم شروع یک کسب‌وکار جدید به عنوان نماینده شرکت‌ها و برند‌های معتبر و باسابقه‌ای همچون برند ناتلی، این است که علاوه بر اینکه مطمئن هستید سرمایه‌تان در محل درست و به‌جا هزینه می‌شود، می‌توانید با استفاده از تجربه و دانش فنی و فکری افرادی که قبلاً این راه را پیموده‌اند با سرعت بیشتری به هدف خود نزدیک شوید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ناتلی

سرآغاز فعالیت ناتلی به سال 1314 باز می گردد .80 سال پیش نسل اول ناتلی در تفلیس گرجستان کار خود را با تولید شیرینی سنتی و محلی گرجستان به نام کامفت آغاز کرد، همزمان با جنگ جهانی دوم پایه گذار ناتلی به تبریز مهاجرت کرد و قنادی وطن را افتتاح نمود. در سال 1343 جهت گسترش فعالیت خود به تهران آمده و شعبه قنادی وطن را در خیابان انقلاب افتتاح نمود و پس از یک سال شعبه دوم را در خیابان انقلاب افتتاح نمود .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]