اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810244407512983

کلاس خصوصی تافل

کد: 139810244407512983

http://bit.ly/2G3utZH

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت در کلاس خصوصی برای کسب آمادگی در آزمون تافل یکی از روش‌هایی است که به بالا بردن مهارت‌های زبان انگلیسی برای کسب موفقیت در این آزمون در کوتاه مدت بسیار موثر است. در ادامه توضیحاتی پیرامون کلاس خصوصی تافل آمده است.

کلاس خصوصی تافل در میرداماد
کلاس خصوصی تافل در میرداماد

آزمون معتبر تافل بیشتر با اهداف تحصیلی و آکادمیک برای سنجش سطح دانش زبان انگلیسی افرادی که زبان مادریشان انگلیسی نیست برگزار می‌شود.

نمره بالا در این آزمون از الزامات مهاجرت و یا ادامه تحصیل در کشورهای اروپایی و آمریکایی است. شرکت در کلاس خصوصی برای کسب آمادگی در آزمون تافل یکی از روش‌هایی است که به بالا بردن مهارت‌های زبان انگلیسی برای کسب موفقیت در این آزمون در کوتاه مدت بسیار موثر است. در ادامه اطلاعاتی در مورد تدریس خصوصی تافل آمده است.

مزایای شرکت در کلاس خصوصی تافل

معمولا افراد شاغل و کسانی که می‌خواهند در وقت و هزینه‌های رفت و آمدی خود صرفه جویی کنند، سعی دارند از کلاس‌های آموزش خصوصی تافل استفاده کنند، اما فوایداین روش تنها به صرفه جویی در زمان و هزینه‌ها محدود نمی‌شود بلکه به دلیل این که تمامی زمان استاد صرف آموزش به یک زبان آموز می‌شود، سرعت آموزش بالا رفته و در مدت زمان کوتاهتری فرایند یادگیری طی می‌شود.

دیگر مزیت شرکت در کلاس‌های خصوصی از حمله کلاس تدریس خصوصی آیلتس ، تاقل و pte به عنوان معتبرترین آزمون‌های زبان انگلیسی می‌توان به زمان و ساعت برگزاری کلاس‌ها اشاره کرد. در این کلاس‌ها روز و ساعت توسط استاد و زبان آموز تعیین می‌شود و همین موضوع سبب می‌شود تا زبان آموز احساس راحتی و آزادی عمل بیشتری داشته باشد.

لازم به ذکر است که در کلاس خصوصی تافل این امکان هم وجود دارد که در صورتی که شما تمایل داشته باشید فقط روی یک یا دو مورد از مهارت‌های ۴ گانه آزمون تافل بطور جداگانه کار کرد و در یکی از 4 کلاس زیر شرکت داشت:

کلاس خصوصی اسپیکینگ تافل، کلاس خصوصی رایتینگ تافل، کلاس خصوصی ریدینگ تافل، کلاس خصوصی لیسنینگ تافل.

علاقه مندان جهت شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی مرکز مای آیلتس می‌توانند به سایت مای آیلتس مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز تدریس خصوصی زبان مای آیلتس

مجموعه ی مای آیلتس با به کارگیری اساتید برجسته و مجرب تهران همواره درصدد ارائه ی بالاترین سطح خدمات آموزشی در زمینه آزمون آیلتس و آزمون تافل و مکالمه متناسب با نیازهای شما زبان آموزان عزیز بوده است. ما بر این باوریم که بهترین و سریع ترین روش برای رسیدن به نمره ی دلخواه شما بهر گیری از اساتید و منابع آموزشی درجه 1 می باشد. این مجموعه با برگزاری دوره های آمادگی آزمون آیلتس بصورت تدریس خصوصی آیلتس در منزل، محل کار شما و یا در محل موسسه توسط استاد آیلتس خانم و آقا می کوشد تا شما را به نمره ی آیلتس دلخواهتان برساند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش