اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810244407714225

بررسی روش‌های مختلف ترمیم مو: کاشت مو، پروتز مو، کلاه گیس

ریزش مو و بررسی تخصصی انواع روش‌های ترمیم مو

کد: 139810244407714225

http://bit.ly/2t8uWXD

، تهران , (اخبار رسمی): ریزش مو یک مانع بزرگ بر سر راه داشتن حال خوب و حس رضایتمندی در افراد است. خوشبختانه روش‌های متنوعی هم برای احیای موها و متعاقب آن اعتماد به نفس و رضایتمندی وجود دارد. ترمیم مو به روش‌های مختلفی مثل تزریق پلاسما (prp )، مزوتراپی، کاشت مو و پروتز مو انجام می‌شود. روش پروتز مو جدیدترین روش است.

ریزش مو و بررسی تخصصی انواع روش های ترمیم مو
هوپو پروتز مو و ترمیم مو

ریزش مو

مو تاثیر بسیار زیادی در زیبایی دارد و برای همه مهم و حیاتی است که با موهای مرتب و آراسته در انظار ظاهر شوند، از این رو روش‌ها و تجهیزات اصلاح و استایل مو هر روز درحال رشد و پیشرفت هستند.

از ریزش مو می‌توان به عنوان یک مانع بزرگ بر سر راه داشتن حال خوب و حس رضایتمندی در افراد نام برد. در اثر ریزش مو اعتماد به نفس و حال خوب هم شروع به ریزش می‌کند و افراد اینگونه می‌انگارند که با از دست دادن موهایشان توجه و تمرکز سایرین روی خود را هم از دست داده‌اند و دیگر در جمع دوستان و اقوام و همکاران در مرکز توجهات قرار ندارند، از این رو افرادی که دچار ریزش مو می‌شوند همیشه بدنبال بک راه جدید و امن برای بازگرداندن اعتماد به نفس از دست رفته خود هستند. بدلیل نیازهای زیادی که در این مورد وجود دارد، خوشبختانه روش‌های متنوعی هم برای احیای موها و متعاقب آن اعتماد به نفس و رضایتمندی وجود دارد.

متاسفانه زمانی که افراد دچار ریزش مو می‌شوند برای ترمیم موهای خود به روش‌های مختلف و در برخی موارد روش‌های نامطمئن و حتی خطرناک روی می‌آورند که این امر موجب شده تا برخی افراد و مجموعه‌های سودجو از بازار ترمیم مو درآمد بالا کسب کنند و مراجعاین خود را با آسیب‌های جدی فیزیکی، روحی و روانی و مالی تنها بگذارند.

ترمیم مو

ترمیم مو به روش‌های مختلفی انجام می‌شود:

  • تزریق پلاسما (prp )
  • مزوتراپی
  • کاشت مو
  • پروتز مو

Prp یا روش تزریق پلاسما خون به سر: در این روش ترمیم مو مقداری خون از خود فرد دریافت می‌شود و پس از تصفیه، پلاسمای خون به پوست سر تزریق می‌شود که می‌توان از این روش بعنوان یک روش پیشگیری و یا تقویت نام برد

مزوتراپی یا تزریق دارو به پوست سر: در این روش ترمیم مو، دوز ضعیفی از داروهای مخصوص تقویت موی سر به پوست سر تزریق می‌شود، این روش ترمیم مو به نسبت تزریق پلاسما یک شیوه درمانی به شمار می‌آید

کاشت مو: در این روش ترمیم مو، از بانک موی خود فرد که معمولا در پس سر وجود دارد استفاده می‌شود یعنی تعداد معینی مو از بانک مو براداشته می‌شود و دومرتبه در نقاطی که دچار طاسی شده  کاشته می‌شود. این روش ترمیم مو یک روش کاملا درمانی است البته برای کسانی که بانک موی خوبی ندارند مانند افرادی که دچار بیماری‌های خاص هستند یا فرادی که دچار سوختگی شده‌اند روش مناسبی نیست.

پروتز مو: در این روش ترمیم مو، موهای طبیعی انسان به جای کاشته شدن روی پوست سر روی پروتزهای مخصوصی کاشته می‌شوند که چون از موی طبیعی انسان است فرم و حالت بسیار طبیعی دارد و کسی متوجه پروتز بودن آن نخواهد شد. این پروتزها با توجه به تراکم، جنس و رنگ موی افراد در مراکز ترمیم مو آماده می‌شود و بسته به میزان طاسی افراد روی سر آنها قرار داده می‌شود.

یکی از مراکزی که بصورت حرفه‌ای و استاندارد در زمینه پروتز مو فعالیت می‌کند گروه هوپو است. هوپو معتقد است که پروتز مو بهترین و سریع‌ترین روش ترمیم مو است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

هوپو

ریـزش مو پدیـده ای اجتنـاب ناپذیـر و فراگیـر است و درصد بالایـی از افراد جامعـه، با علـل گوناگـون را شامل می شود. روشهای ترمیمی بسیـاری برای بازیـابی زیبایـی از دست رفته، ناشی از کم مویی وجود دارد که هر کدام ویژگی‌های مخصوص به خود را دارد. در این راه، صنعت داروسـازی و پزشکی اقدامـات بسیاری انجام داده که گرچه در زمینـه جلوگیـری از ریزش، تا حدودی موثر بوده ولی متاسفـانه هنوز به درمانی قطعی و بدون عوارض در زمینـه بازیابـی موها دست نیافته است. روش هایی دیگر، مانند کاشت مو نیز اغلب پر هزینـه، دشـوار و زمان بر است و نتیجـه نهایـی مطلوب و رضایـت بخشـی در اکثـر افراد نـدارد، همچنیـن روش‌هایـی بسیار آسـان مانند استفاده از کلاه گیـس نیـز وجـود دارد، که کاملا موقتـی، بـدون کیفیـت و به راحتی قابـل تشخیص است.اما در این میان، روشی دیگر وجود دارد که ویژگی‌هـای منحصر بفـردی دارد و از نظر هزینه و راحتی کار نسبت به روش ‌های دیگر ایده‌آل‌است. در سال های اخیر استفـاده از پروتزموی 100 درصد طبیعی، در میان افراد مشهور و تاثیرگذار رواج پیدا کرد و سپس مورد توجه و استقبال عموم جامعه قرار گرفت. هوپو با ایجاد مراکز تخصصی زیبایی، با نشان هوپو روم، بـا بـهره گیـری از متخصصیـن بـرجستـه و محصـولات و خدمـات استانـدارد، تـلاش میکنـد بـا ارتقـای کیفـی محصولات و خدمات در این حوزه، به رسالت اصلی خود که نشـر و تداوم حال خوب برای همه مردم است، عمـل نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | سلامت و زیبایی