اطلاعات تماس
  • 087363*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810244408412630

تعدادی از وب سایت‌های فعال داخلی و خارجی در زمینه تولید محتوا

کد: 139810244408412630

http://bit.ly/2tua4Ku

، سقز , (اخبار رسمی): در ادامه بهترین وب سایت‌های داخلی و خارجی که تنها در زمینه تولید محتوا فعالیت دارند و می‎توانند به فریلنسرهای تولید محتوا کمک کنند تا مشتریان جدیدی پیدا کنند، معرفی شده است.

بهترین وب سایت های داخلی و خارجی که در زمینه تولید محتوا فعالیت می کنند
تعدادی از وب سایت‌های فعال داخلی و خارجی در زمینه تولید محتوا

پلتفرم‌های تولید محتوا به فریلنسرها کمک می‌کنند تا بتوانند با کارفرماهای این حوزه ارتباط برقرار کنند. البته سایت‌های فریلنسری مختلفی در خارج و داخل ایران وجود دارد که د ادامه مجموعه وب سایت‌های داخلی و خارجی که تنها در زمینه تولید محتوا فعالیت می‌کنند معرفی شده‌اند.

سایت‌های فریلنسری تولید محتوا خارجی

کانستنت کانتنت

کانستنت کانتنت ( Constant-Content )سایتی کمتر شناخته شده برای فریلنسرهای ایرانی، اما جایی عالی برای سفارش مقاله نویسی عمومی تا تخصصی است. یک روند سخت‌گیرانه دارد اما بازار کار بزرگ آن و تقاضای زیاد برای مطلب‌نویسی، این سایت را به یکی از بهترین‌های بازار کارها تبدیل کرده است. بیش از ۸۵ هزار سفارش کار در حوزه‌های مختلف در این سایت در دسترس است. ۴۵۱ میلیون بار هم در اینترنت ایندکس شده که نشان دهنده اهمیت پرتال در فضای کسب و کار فریلنسرها دارد. ۱۰۰ هزار نویسنده متخصص در این سایت ثبت اطلاعات کرده‌اند و شما با جشنواره‌ای از نویسندگان حرفه‌ای از ۱۴۰ کشور دنیا روبرو هستید.

کانتنت مارت

از دیگر پرتال‌های محبوب فریلنسرها می‌توان به کانتنت مارت اشاره کرد. برای برون‌سپاری تولید محتوا یا پیدا کردن شغل، ContentMart یکی از معروف‌ترین وب‌ سایت‌ها در سال‌های اخیر بوده است. برای مشاهده جزییات بیشتر و پیشنهاد کار باید در سایت ثبت‌ نام کنید. ContentMart جز انجمن‌های بسیار قدیمی به شمار می‌رود و پلی میان کارفرما و افرادی است که به‌دنبال درآمد آنلاین هستند.

کرایگس لیست

سایت Craigslist مقصد مطرح در کشور نیست اما همچنان یکی از جذاب ترین و ساده ترین پرتال‌های برای پیدا کردن شغل‌های تولید محتوا برای فریلنسرها محسوب می‌شود. هدف اصلی Craigslist این است که تیم محلی دایر کند اما شما فقط به شهر خود محدود نمی‌شوید. نگاهی به اطراف بیاندازید و ببینید چه ‌چیزی می‌توانید پیدا کنید؛ هزاران شرکت و پست شغلی برای نوشتن وبلاگ‌ها، مقالات و وب‌سایت‌ها در دسترس است.

وب سایت iWriter

iWriter یک وب سایت نویسندگی فریلنسری است که پیدا کردن مشتری را برای مبتدیان این حوزه آسان کرده است. برای پیوستن به نویسنده‌های این سایت ابتدا باید یک فرم اولیه را پر کرده و یک مقاله کوتاه 250 کلمه‌ای را ثبت کرد تا بتوان شروع به کار کرد. پس از تایید حساب کاربری، می‌توان از میان کارهای نویسندگی بهترین آن ها را انتخاب و با نویسندگی کردن برای آنها کسب درآمد کرد. هرچه در این سایت سطح نوشتن و مهارت خود را افزایش دهید درآمد بیشتری خواهید داشت.

وب سایت The Writer Finder

وب سایت Writer Finder به صاحبان کسب و کارها کمک می‌‌کند تا راحتر بتوانند نویسندگان تولید محتوا را پیدا کنند. نویسنده‌ها می‌توانند در این سایت ثبت نام کنند و مهارت‌ها و استعدادهای خود را ثبت کنند تا توجه کارفرماهای که دنبال نویسنده هستند را به خود جلب کرده و از آنها کار دریافت کنند.

وب سایت Textbroker

Textbroker یکی دیگر از آژانس‌های تولید محتوا است. در این سایت ثبت نام به عنوان نویسنده کاملاً رایگان است و به نویسندگان اجازه می‌دهد تا به هزاران شغل مرتبط با نویسندگی دسترسی پیدا کنند. این سایت همچنین دارای ابزارهایی جهت مدیریت پروژه است که کار کردن را برای کارفرماها راحتر و کارآمدتر کرده است. این سایت همچنین ابزارهایی برای نوشتن در اختیار نویسندگان قرار می‌دهد تا با استفاده از آن‌ها بتوانند مهارت‌های خود را بهبود داده و از مطالبی که تولید می‌کنند بتوانند بازخورد بگیرند تا به این صورت پیشرفت کنند.

وب سایت Writer Access

در وب سایت Writer Access شرکت‌ها می‌توانند سفارش تولید محتوا دهند. این سایت دارای بیش از 15000 نویسنده است و در آن مقاله‌ها، پست‌های وبلاگ، توضیحات محصول و ... تهیه می‌شود. این وب سایت همچنین ابزارهای را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد تا بتوانند به وسیله آن کلمات کلیدی را جهت توسعه وب سایت خود پیدا کنند.

سایت‌های فریلنسری تولید محتوای داخلی

هرچند که در ایران شرکت‌ها و آژانس‌های مختلفی هستند که در زمینه تولید محتوا مشغول به کار هستند اما شیوه کار اکثر آنها به این صورت است که کارفرماها سفارش‌های خود را با یک قیمت ثابت در وب سایت یا به صورت پکیجی یا به صورت تکی ثبت می‌کنند، آژانس مربوطه هم سفارش مربوطه را به یک نویسنده خود واگذار کرده تا پس از انجام، آن را به سفارش دهنده تحویل دهند. در این وب سایت‌ها فریلنسرها نمی‌توانند به صورت مستقیم با کارفرما در ارتباط باشند بنابراین میزان دستمزد دریافتی توسط فریلنسر تعیین نمی‌شود و بسته به شرکت مربوطه متغییر خواهد بود.

نوسین

نوسین یک پلتفرم فریلنسری تولید محتوا در ایران است که کاربران آن کارفرما و فریلنسرهای تولید محتوا هستند. همه‌ی پروژه‌های ثبت شده آن در زمینه محتوا بوده و فریلنسرها می‌توانند در این سایت با کارفرماها همکاری کنند.

سفارش‌ها در نوسین به صورت کار است که در آن فریلنسر می‌تواند جزئیات محتوای درخواستی کارفرما را مشاهده کند و پس از پایان هر کار از کارفرما امتیاز دریافت کند تا سطح فریلنسر در مقایسه با فریلنسرهای دیگر بالا برود.

ثبت نام در نوسین برای فریلنسرها رایگان است و در هر ماه می‌توانند 5 پیشنهاد رایگان ارسال کنند. از دیگر امکانات نوسین می‌توان به دریافت سفارش‌ها در قالب کار، سطح بندی فریلنسرها، پرداخت امن، تقویم محتوایی و ... اشاره کرد.

علقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت نوسین به آدرس www.noosin.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پلتفرم تولید محتوای نوسین

نوسین یک پلتفرم مختص برون سپاری تولید محتوا است که در اون کسب و کارهای آنلاین می توانند کارهای تولید محتوای خود را به فریلنسر ها واگذار و مدیریت کنند

اطلاعات تماس
  • 087363*****
[نمایش اطلاعات]