اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810244408914001

چاپ فوری کتاب

ارائه خدمات چاپ کتاب

کد: 139810244408914001

http://bit.ly/38eXSfa

، (اخبار رسمی): چاپ فوری کتاب به افراد کمک می‌کند مقالات، پایان نامه و یا حتی کتاب خود را در سریع ترین زمان ممکن در قالب یک کتاب کامل و جامع در دست داشته باشند. چاپ فوری کتاب در انتشارات متخصصان که متشکل از چندین نیروی اداری شامل تایپیست، صفحه آرا، گرافیست و کارشناسان خبره در دریافت مجوزهااست، انجام می‌شود.

چاپ فوری کتاب
ارائه خدمات چاپ کتاب

آیا چاپ کتاب فوری ارزش علمی دارد؟

افرادی که قصد چاپ فوری کتاب را دارند باید به این موضوع دقت کنند که کتاب آنان برای چاپ چه پروسه‌ای را طی می‌کند. اگر کتاب چاپ شده تمامی مجوزهای لازم را به ترتیب دریافت کرده باشد آن کتاب دارای ارزش و اعتبار است و چنانچه مجوز‌های کتاب اخذ نشده باشند کتاب مورد نظر دارای اعتبار نیست. بنابراین باید توجه کرد که زمان طول کشیده برای چاپ یک کتاب هیچ اهمیتی ندارد بلکه نکته مهم داشتن مجوزهای لازم و طی کردن مسیر صحیح چاپ است. همچنین باید دقت کرد که در صورت چاپ سریع کتاب، کیفیت چاپ آن دارای مشکل نباشد. موسسه چاپ کتاب نارون تمامی توان خود را برای چاپ کتاب فوری و با کیفیت مناسب به کار خواهد گرفت.

چاپ فوری کتاب به صورت تضمینی

چاپ و نشر فوری کتاب همان طور که تا الان گفته شد، دارای مراحل متعدد و مختلفی است که برای گذر از آنها  لازم است یا خود به شخصه تجربه کافی داشته باشید و یا از تجربه متخصصان این کار کمک بگیرید و چاپ کتاب خود را برون سپاری کنید. بنابراین انتخاب ناشر ماهر و مجرب مرحله بسیار حساسی برای نویسنده یا مترجم کتاب به شمار می‌رود تا مراحل کار را به درستی پیش ببرد و تاخیر یا گمراهی در پی نداشته باشد. برای اطمینان از انتخاب نشر متعبر می‌توان به نمونه کارها و نظرات دیگران نویسندگان درباره انتشارات مورد نظر و تضمینی پیش رفتن کارها استفاده کرد.

لیست موضوعات کتاب جهت چاپ فوری

 چاپ فوری کتاب شعر، چاپ فوری کتاب رمان،  چاپ فوری کتاب‌های مدریریت،  چاپ فوری کتاب‌های روانشناسی و مشاوره،  چاپ فوری  کتاب‌های علوم تربیتی،  چاپ فوری کتاب‌های پزشکی، چاپ فوری کتاب‌های مهندسی، چاپ فوری کتاب داستان، چاپ فوری کتاب کودک و نوجوان، جاپ فوری کتاب دعا، چاپ فوری کتاب دانشجویی، چاپ فوری کتاب آنلاین و پی دی اف، چاپ فوری پایان نامه، چاپ فوری کتاب مدارس، چاپ فوری کتاب‌های حوزوی.

در حالت کلی فرآیند چاپ کتاب دارای بروکراسی اداری طولانی و طاقت فرسایی است. معمولا دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری که نیاز فوری و ضروری به چاپ کتاب فوری، سریع و آنی دارند می‌توانند با این مجموعه تماس بگیرند و سفارش خود را ثبت کنند تا بصورت آنی و سریع و در اسرع وقت مراحل چاپ کتاب برای این عزیزان انجام شود.

چاپ کتاب در کوتاه ترین زمان ممکن

نشر متخصصان این امکان را برای تمامی افرادی که دستی بر قلم دارند و تمایل دارند کتاب خود را در حداقل زمان ممکن به چاپ برسانند فرآهم کرده است تا در زمان مناسب اثر خود را به چاپ برسانند و در مجامع علمی اثر خود را ارایه دهند. چاپ فوری کتاب و چاپ تضمینی کتاب در اسرع وقت تخصص ماست و ما در اسرع وقت مجوزهای لازم را از نهادهای ذیربط اخذ و آن را با کمترین هزینه چاپ کرده و به شما هدیه می‌دهیم.

این مجموعه با بهترین و مشهورترین انتشارات همکاری می‌کند و در تلاش است تمامی مراحل چاپ کتاب را با عقد قرارداد رسمی و صادقانه به انجام برساند.
دریافت تمامی مجوزهای لازم چاپ فوری کتاب با موسسه امین آرتیکل است و تلاش می‌شود فرآیند چاپ کتاب تسریع شده و به سرعت چاپ شود.

مراحل چاپ کتاب 

  • آماده سازی فایل کتاب
  • ویراستاری فایل کتاب
  • عقد قرارداد رسمی بصورت حضوری و غیر حضوری
  • تحویل فایل نهایی کتاب به ناشر رسمی و معتبر
  • اخذ تمامی مجوزات لازم از وزارت ارشاد
  • اخذ شابک و فیپا
  • آماده سازی طرح جلد 
  • صفحه آرایی کتاب
  • چاپ فوری کتاب به تعداد تیراژ مورد نظر و اشاره شده در قرارداد چاپ کتاب
  • ارسال پستی کتاب‌های چاپ شده به مولف

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت نشر متخصصان مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نشر متخصصان

تیم حرفه ای انتشارات متخصصان دارای افراد با تجربه در زمینه چاپ کتاب، انتشارات کتاب، مقاله و ترجمه می باشد. تالیف یا ترجمه ی کتاب های مرتبط با حوزه ی کاری شما، یکی از مهم ترین نقاط قوت در رزومه ی کاری می باشد. چاپ و انتشارات کتاب امتیازات بالایی در زمینه ی موفقیت دانشجویان دکترا و اساتید دارد. اگر شما هم یکی از افرادی هستید که قصد تالیف و چاپ کتاب خود را دارید، ما آمادگی همکاری با شما را داریم. شما میتوانید صفر تا صد امور چاپ کتاب خود را با خیالی آسوده و اطمینان خاطر به تیم انتشارات متخصصان بسپارید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | نشریات و کتاب