اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810254409211815

فراخوان جذب تیم‌های فینتکی در مرکز نوآوری آی فینک

کد: 139810254409211815

http://bit.ly/2vgV7Mg

، تهران , (اخبار رسمی): اگر تا به حال از تلفن‌همراه‌ خود برای پرداخت استفاده کرده‌اید، یا به وسیله یک اپلیکیشن پول انتقال داده‌اید، یا تراکنش‌ها و عملیات بانکی خود را آنلاین انجام داده‌اید، شما وارد یک بازار چند میلیارد دلاری به نام “فین‌تک” شده‌اید.

فراخوان جذب تیم های فینتکی در مرکز نوآوری آی فینک
فراخوان جذب تیم‌های فینتکی در مرکز نوآوری آی فینک

فین‌تک خلاصه شده عبارت دو کلمه‌ای Financial Technology به معنی «فناوری مالی» است و شامل هرگونه نوآوری فناورانه است که به حوزه‌های بانکی، پرداخت، سرمایه‌گذاری، بیمه و زیرساخت‌های این فناوری‌‌ها مربوط می‌‌شود. این حوزه شامل بی‌نهایت محصول، تکنولوژی و مدل کسب‌‌وکار است که با ایجاد نوآوری در انواع خدمات مالی از جمله خدمات پرداخت قبوض و انتقال پول، سرمایه‌گذاری، خدمات وام و بیمه و… باعث کارآمدی بیشتر این خدمات می‌‌شود. 

وقتی صحبت از نوآوری و کارآفرینی در خدمات مالی به میان می‌آید بدیهی است که دو عنصر اصلی لازم است: عنصر نوآور و عنصر خدمت‌دهنده مالی. پس دو مجموعه خدمات انفورماتیک و هم‌آوا با رزومه‌های بسیار قوی خود، یک اتحاد را شکل دادند تا تاثیر شگرفی بر فناوری‌های مالی بگذارند.

این دو مجموعه، قرار گذاشته‌اند تا تمام اهتمام خود را برای شکل‌دهی و شتاب‌دهی برترین استارت‌آپ‌های حوزه فین‌تک معطوف دارند و منابع و امکانات خود را برای این موضوع، بسیج کرده‌اند.

بازار فین‌‌تک به شدت در حال رشد و متحول ساختن آینده صنعت مالی و بانک‌داری است. این موضوع هم برای استارتاپ‌‌ها مهم است و هم برای نهادهای مالی اهمیت فراوانی دارد. استارتاپ‌‌ها و کسب‌وکارهای نوپا می‌‌توانند راه‌‌حل‌‌های نوآورانه برای استفاده راحت‌‌تر عموم مردم از خدمات مالی ارائه دهند . اما نباید فراموش کنیم که هرچه نیازهای مشتریان بیشتر شده و ضوابط و الزامات سیستم‌های مالی، سخت گیرانه‌تر می‌شود، استارت‌آپ‌ها لازم است تا خردمند باشند. اما این خردمندی ار کجا نشأت می‌گیرد؟

اگر تیم‌های فینتکی با آموزش‌های کارآفرینانه و همچنین مشورت صاحبان فکر در حوزه مالی، عجین شوند می‌توانند هرچه بیشتر قدم‌های اول کسب‌وکار خود را محکم‌تر برداشته و یک رشد پایدار را رقم بزنند.

دمو دی تیم‌های فینتکی جهت ورود به مرکز نوآوری آی فینک روز شنبه ساعت 15 در سالن همایش هم آوا واقع در کارخانه نواوری آزادی برگزار شده و این مجموعه همچنان به جذب افراد و تیم‌های فعال در این حوزه می‌پردازد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

هم آوا

هم‌آوا حلقه کاملی از خدمات به استارتاپ‌ها در فرآیند تبدیل ایده به کسب‌و‌کار بزرگ را ارائه می‌دهد. این خدمات شامل توسعه جامعه کارآفرینی و فضای کار اشتراکی (اختصاص فضای کار اشتراکی، برگزاری رویدادها، خدمات مشاوره، آموزش، بازاریابی محتوایی)، توسعه فناوری (تحقیق و پژوهش، مالکیت فکری، رصد فناورانه، مدیریت آزمایشگاه‌ها)، ماجراجویی کسب و کار (انتخاب و راستی آزمایی، خدمات برنامه شتاب‌دهی، پایش، رصد فناوری و بازار،)، خدمات تخصصی استارتاپ‌ها (خدمات حمایتی سرمایه‌گذاران، پشتیبانی فروش، خدمات رشد، خدمات منابع انسانی)، سرمایه گذاری (ارتباطات سرمایه گذاران، مدیریت سبد سرمایه‌گذاری، خدمات جذب سرمایه) است که در نهایت این فعالیت‌ها منجر به ایجاد شرکت‌های بالغ و آماده جهت ورود به بازار بورس و سرمایه کشور می‌شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]