اطلاعات تماس
  • 091291*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981025440939692

سلامت دستگاه گوارش

کد: 13981025440939692

http://bit.ly/38p1Thv

، تهران , (اخبار رسمی): نوشیدنی برنا کامبوچا به دلیل وجود اسیدها، مخمرها، انواع ویتامین‌ها بخصوص ویتامین‌های گروه ب و اسید بوتیریک که سبب محافظت غشای سلولی بوده و همچنین در ترکیب با اسید گلوکورونیک همکاری کرده، سبب تقویت دیوارهای روده می‌شود.

سلامت دستگاه گوارش
سلامت دستگاه گوارش

سلامت دستگاه گوارش با برنا کامبوچا

برای بسیاری از مردم مشکلات گوارشی هر از گاهی اتفاق می‌افتد و بعد از مدتی هم بر طرف می‌شوند اما با دنبال کردن چند نکته و توصیه ساده می‌توان تا حد زیادی از بروز این ناراحتی‌ها پیش گیری کرده و به سلامت دستگاه گوارش خود نیز کمک کرد. از عوامل مؤثر در این امر استفاده از چای کامبوچا بوده، این اکسیر می‌تواند، کولیت و دردهای دستگاه گوارش را التیام بخشیده و با جذب کردن سموم بدن به عنوان بهترین پاکساز دستگاه گوارش و بدن به حساب آید که این امر به دلیل وجود اسیدها، مخمرها، انواع ویتامین‌ها بخصوص ویتامین‌های گروه ب و اسید بوتیریک که سبب محافظت غشای سلولی بوده و همچنین در ترکیب با اسید گلوکورونیک همکاری کرده، سبب تقویت دیوارهای روده و آلسوپروتیکتس‌ها در برابر انگل، عفونت‌های مخمری توسط اسیدهای مفید و مؤثری از جمله اسید استیک، لاکتیک و غیره بوده که سبب جذب و دفع سریع تر غذا بخصوص در افرادی که با کندی حرکات روده مواجه هستند، از استرس و دردهای معده کاسته و باعث تقویت آن نیز می‌شود.

همچنین وجود پروبیوتیک‌های (دوغ کفیر مشابه کامبوچا) موجود در نوشیدنی برنا کامبوچا جهت سلامتی دستگاه گوارش و پری بیوتیک‌ها مفید است. (پری بیوتیک‌ها نیز دسته دیگری از مواد مغذی هستند که شامل کربوهیدرات‌های غیر قابل هضم مانند «اینولین» و «فروکتوالیگوساکاریدها» بوده که در واقع خوراک لازم برای پروبیوتیک‌ها هستند و این مواد مغذی در خوراکی‌های طبیعی مثل موز، عسل، کنگر فرنگی، غلات، مارچوبه، آرتیشو، سیر و پیاز نیز یافت می‌شوند).

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

برنا کامبوچا

برنا کامبوچا با هدف ارتقاء سطح سلامتی جامعه و ارائه محصولات جایگزین نوشابه‌های مضر صنعتی، تحقیقات خود را در زمینه نوشیدنی‌های گیاهی تخمیری از سال 1394 به همت جمعی از متخصصین صنعت و دانشگاه شروع و در واحد تحقیق و توسعه شرکت ، موفق به طراحی و تولید نوشیدنی تخمیری کامبوچا بر پایه طب سنتی گردید. این واحد تولیدی تحت نظارت سازمان غذا و دارو بوده و عضو انجمن جهانی تولیدکنندگان کامبوچا می باشد .

اطلاعات تماس
  • 091291*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بهداشت و درمان