اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810254409613939

راه اندازی بازارچه دیجیتال Beay

کد: 139810254409613939

http://bit.ly/2tZcgcU

، آبیک , (اخبار رسمی): سامانه حامی اولین پلتفرم حمایت از ایده‌ها و استارت آپ‌های نوپا از وب سایت جدیدش رونمایی کرده است. بنیان گذار این سامانه حسن محمدی توضیحاتی در مورد این بازارچه هوشمند دیجیتال ارائه کرده است.

راه اندازی اولین بازارچه دیجیتال به نام Beay
راه اندازی بازارچه دیجیتال Beay

سامانه حامی اولین پلتفرم حمایت از استارت آپ‌های نوپا به صورت مردمی در سال 98 شروع به کار کرده است و تا الان هزاران نفر به این سامانه پیوسته‌اند. اهداف این سامانه پیشرفت در عرصه دیجیتالی شدن و دادن پاداش سالانه به تمام حامیان است.

حسن محمدی بنیان گذار این پلتفرم از استقبال مردم برای ثبت نام خبر داد و گفت: تا سال 1400 بالغ بر 40 میلیون کاربر  به سامانه حامی پیوسته و سرمایه عظیمی را برای راه اندازی کلی ایده و برگشت بخشی از سود تمامی زمینه‌‍هایی که حامی در آن فعالیت می‌کند به صورت سالانه را مشاهده خواهند کرد.

اولین قدم این سامانه ساخت و راه اندازی پلتفرم Beay.me  است که از این پس با خیال راحت به دور از کلاهبرداری‌های اینترنتی به خرید و فروش بپردازید بی آن که طرف مقابل را بشناسید.  سیستم این بازارچه کاملا کاربردی و دارای محیطی کاربر پسند با صدها امکانات پیشرفته است.

در beay شما به راحتی تمام می‌توانید خرید را به صورت مزایده‌ای، قیمت ثابت و یا توافقی انجام دهید. امکان خرید قسطی هم برای این فروشگاه بین المللی فراهم شده است. این گوشه‌ای از امکانات این بازارچه هوشمند است.

حسن محمدی از واریز پاداش مرحله اول در سال 1399 خبر داد و گفت: خبرهای خوش در راه است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامانه حامی

حامی اولین پلتفرم حمایت از استارت آپ های نوپا در ایران می باشد چشم انداز این سامانه رشد و تولید استارت آپ های هدف دار و درآمدزاست. هر شخص با ثبت نام خود و خانواده ی خود در سامانه حامی و خرید اپلیکیشن تحت حمایت سامانه علاوه بر این که صاحب یک اپلیکیشن کاربردی و پرامکانات می شوید بلکه از رشد سالیانه همه ی استارت آپ های تحت پوشش حامی پاداش سالانه دریافت میکنید. این پلتفرم در اواخر سال ۹۷ ساخته شد و مفتخر به کسب نماداعتماد الکترونیک(وزارت صنعت،معدن و تجارت) و رسانه بر خط(وزارت ارشاد) شده است. حسن شیرمحمدی مدیر و موسس این پلتفرم می باشد و هدف او پیشرفت کشور در زمینه استارت آپ های نوپاست. صاحب امتیاز سامانه حامی شرکت “نوآفرین گستر حامی فردا ” در حوزه استارت آپ فعالیت خودش را آغاز کرده است. اهداف: پاداش سالانه برای حامیان حمایت از ایده های نو جذب سرمایه داخلی سازمان دهی تمامی استارت آپ ها کمک به پیشرفت کشور در بخش استارت آپ ها ساخت بزرگ ترین مجموعه استارت آپی ایران تولید ارزدیجیتال ملی بالا بردن تولید ملی از طریق استارت آپ های نوپا در کشور فرهنگ سازی و بالا بردن سطوح تکنولوژی در ایران برگزاری جشنواره ایدهای برتر برای کشف و حمایت ایده های نو و… با سامانه حامی به زندگی بهتر کمک کنید

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]