اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810254409714021

ارائه تحقیقات بازار به تولید کنندگان صنعت مبلمان خانگی

ارائه رایگان نتایج سنجش رفتار مصرف کننده به تولیدکنندگان صنعت مبلمان خانگی

کد: 139810254409714021

http://bit.ly/378lTol

، تهران , (اخبار رسمی): نتایج پژوهش در خصوص تحقیقات بازار مبلمان خانگی با رویکرد سنجش رفتار مصرف کننده به 10 نفر از تولیدکنندگان داخلی این صنعت رایگان ارائه می‌شود.

ارائه رایگان نتایج سنجش رفتار مصرف کننده به تولیدکنندگان صنعت مبلمان خانگی
شرکت توسعه دانش تجارت دیبا، حامی تخصصی فعالین صنعت کشور

از آنجا که شرکت توسعه دانش تجارت دیبا به عنوان مرکز تخصصی تحقیقات بازار و بازاریابی در کشور، یکی از ماموریت‌های خود را توجه به همکاری و توسعه مشارکت با تولیدکنندگان و فعالین کسب و کار در صنایع مختلف کشور می‌داند، در نیمه اول بهمن ماه به 10 نفر از تولیدکنندگان داخلی نتایج تحقیقات بازار انجام شده در سال 98 با عنوان سنجش رفتار مصرف کننده در صنعت مبلمان خانگی را بصورت رایگان اهدا می‌کند.

مدیرعامل این مجموعه، خانم مژگان اعلابیگی، در همین رابطه ادامه داد: در شرایط اقتصادی فعلی کشور و لزوم حرکت هوشمندانه در بازار برای دستیابی به موفقیت خود را موظف می‌دانیم که تعاملات و مشارکت‌های علمی و تخصصی در زمینه تحقیقات بازار و بازاریابی را با تولیدکنندگان داخلی و فعالین کسب و کار در عرصه‌های مختلف را افزایش دهیم تا ایشان بتوانند با صرف منابع کمتری به تدوین استراتژی‌های موثر خود برای ادامه فعالیت و رشد بازار دست یابند. لذا تصمیم گرفتیم که در نیمه اول بهمن ماه سال جاری به 10 نفر از تولیدکنندگان داخلی که متقاضی دریافت این نتایج هستند، یافته‌های تحقیق را به همراه برخی از راهکارهای پیشنهادی، بطور رایگان ارائه دهیم و خوشحال خواهیم شد که پس از دریافت آن تجربه شما در این رابطه را اخذ کنیم. 

ایشان در پایان اضافه کرد که شناخت نیازهای مصرف کننده، کشف رفتارهای بازار، شناخت متغیرهای تاثیرگذار بر زنجیره تامین و فروش و سایر متغیرهای مهم پیشران بازار، تنها راه کاهش ریسک و سرمایه گذاری مطمئن در صنعت است و ما در این مسیر پر پیچ و خم اقتصادی بیش از هر زمان دیگری نیاز به حرکت حساب شده، سرمایه گذاری درست و تخصیص بهینه منابع داریم. ما مشتریانمان را دوست داریم و می‌خواهیم آنها همیشه ما را بعنوان همراهی قابل اعتماد در کسب و کارشان بشمار آورند. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت توسعه دانش تجارت دیبا

شرکت توسعه دانش تجارت دیبا در تمامی مباحث تعالی استراتژی بازاریابی و برندینگ همراه شماست. ما به سازمانها کمک می کنیم تا استراتژی های بازاریابی موفقی را توسعه دهند که اجرای آنها ساده ، مقرون به صرفه و آسان باشد. ما صدای بازار و مشتریان را برای شما به ارمغان می آوریم تا با حل پیچیدگی های بازار، بر ارزش افزایی واقعی متمرکز شوید. ما به شماکمک می کنیم تا با تعیین منابع، ابزارها و معیارهای درست به بهترین وجه نیازهای خود را برآورده کنید و با دیدگاهی منحصر بفرد برندها، محصولات و تجربیاتی بیافرینید که ارزش واقعی تولید کند .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]