اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810254410514281

مدل مانتو مجلسی دخترانه جلو باز

کد: 139810254410514281

http://bit.ly/2Ru6Dvj

، (اخبار رسمی): در گذشته بیش‌تر مانتوهای سنگ دوزی شده و گلدوزی شده به عنوان مانتو مجلسی مورد استفاده قرار می‌گرفتند، اما امروزه طراحی این مانتوها گسترش یافته است و تغییرات بسیار زیادی در پوشش خانم‌ها ایجاد شده است.

مدل مانتو مجلسی دخترانه جلو باز
مدل مانتو مجلسی دخترانه جلو باز

 از جمله مانتوهای مجلسی که در سال‌های اخیر مورد توجه خانم‌های جوان قرار گرفته است می‌توان به مانتوهای جلوباز اشاره کرد. در ادامه مدل‌های مانتو مجلسی دخترانه جلوباز بررسی شده است.

انواع مدل مانتو مجلسی دخترانه جلوباز

مانتو مجلسی دخترانه جلوباز در انواع بسیار زیادی در بازار موجود است. از انواع آن‌ها می‌توان به مدل‌های یقه دار و بدون یقه اشاره کرد. البته اگر می‌خواهید به عنوان مانتوهای مجلسی از آن استفاده کنید، بهتر است نمونه‌های یقه دارد آن را انتخاب کنید. نمونه‌های یقه دار مانتو مجلسی دخترانه جلوباز معمولا دارای پارچه‌های ضخیم‌تر است و به همین دلیل هم خوش ایستاتر از سایر مانتوها خواهد بود. البته مانتوهای جلوباز یقه دار بیش تر مناسب خانم‌هایی است که قدبلندترند. از این مدل می‌توان برای مانتوهایی که حالت نامتقارنی دارند، استفاده کرد.

هم چنین از نظر طرح دوخت، مانتو مجلسی دخترانه جلوباز، به دو دسته کمردار و راسته تقسیم می‌شود که البته نوع کمردار آن فروش بسیار بیشتری را در بازار دارد. البته آن دسته از افرادی که به مدل‌های راسته آن علاقه بیش تری دارند می‌توانند با استفاده از کمربند و یا گل سینه زیبایی بیش‌تری را به آن ببخشند.

ازچه نوع شلواری برای مانتو مجلسی دخترانه جلوباز می‌توان استفاده کرد؟

اگر شما قصد خرید مانتوهای جلوباز را دارید، باید بدانید که این مانتوها را می‌توان با انواع شلوارهای موجود در بازار پوشید. برای این که استایل جذابی را بسازید، انتخاب شلوار برای مانتو مجلسی جلوباز اهمیت بسیار زیادی دارد.

در انتخاب شلوار در ابتدا باید به طرح مانتو توجه کنید، اگر مانتوی شما ساده است و طرح خاصی ندارد بهتر است از شلوارهای طرح دار که اندکی گشادند، استفاده کنید. این کار باعث می‌شود تا مانتوی شما جذابیت بیش تری داشته باشد. اگر به دنبال شلوارهای ساده هستید، بهتر است مانتو مجلسی دخترانه جلوباز، رنگ جذاب و یا طراحی ویژه‌ای داشته باشد.

به صورت کلی می‌توان گفت شلوار مناسب برای مانتو مجلسی دخترانه، شلوارهایی هستند که ایستایی بیشتری دارند.

انتخاب مدل مانتو مجلسی جلو باز براساس فرم اندام

به صورت کلی می‌توان گفت پوشیدن مانتوهای جلوباز محدودیت سنی خاصی ندارد و اما هر فردی باید براساس فرم اندام خود آنها را انتخاب کند. در انتخاب مانتو مجلسی دخترانه جلوباز باید دقت کافی را داشت زیرا مدل این مانتوها به صورتی است که ممکن است شما را بزرگ‌تر از آن چه هستید نشان دهد، همین نیز باعث می‌شود تا سایز این مانتوها در انتخاب آن‌ها تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

برای مثال دخترخانم‌هایی که شکم دارند، باید به دنبال مانتوهایی باشند که کمردار و اندامیند زیرا این مانتوها می‌تواند چاق بودن آن‌ها را پنهان کند.

انتخاب مدل مانتو مجلسی جلوباز براساس سبک

مانتوهای جلوباز به سبک‌های بسیار زیادی دوخت می‌شود که شما بسته به سلیقه خود می‌توانید هر کدام از آن‌ها را انتخاب کنید. بسیاری از مانتوهای موجود در بازار ترکیبی از سبک کلاسیک و مدرنند که جذابیت آنها را دوچندان می‌کند. آن دسته از دخترانی که به دنبال این هستند تا سبک‌های مختلف مانتو مجلسی جلوباز را امتحان کنند، می‌توانند به دنبال سبک‌های اندامی باشند.

انتخاب مدل مانتو مجلسی دخترانه جلوباز براساس جنس پارچه

جنس پارچه مانتو مجلسی دخترانه جلوباز نیز در انتخاب مانتو اهمیت بسیار زیادی دارد. در بین پارچه‌های مختلف، نمونه‌های نخی این مانتوها طرفداران بیش تری دارد. مانتوهای جلوباز نخی در فصل تابستان می‌تواند حس بسیار خوبی را به شما انتقال دهد. از مهم ترین ویژگی‌هایی که باید هر مانتویی داشته باشد این است که بتواند احساس راحتی را برای شما به ارمغان آورد.

شیک ترین مدل‌های مانتو مجلسی دخترانه

مدل مانتو مجلسی دخترانه به صورتی است که برای بیش تر سایزها می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. همان طور که گفتیم مانتوهای جلوباز انواع بسیار زیادی دارند، روی برخی از این مانتوها مدل‌های فانتزی بسیار زیبایی به چشم می‌خورد که باعث جذابیت آن می‌شود.

از شیک‌ترین مانتو مجلسی دخترانه که کیفیت بسیارزیادی هم دارند، می‌توان به مانتوهای حریر،نخی، گیپور و ویسکوز اشاره کرد. دلیل شیک بودن این مانتوها طراحی جذاب آنها و هم چنین جنس نرم آن است.

انتخاب اکسسوری برای مانتوهای جلوباز

مانتوهای جلوباز اغلب دارای طرح بسیار زیادی هستند، این مانتوها نیازی به اکسسوری‌های اضافه ندارند و اما می‌توانید برای جذاب‌تر کردن مانتوهای ساده جلوباز از وسایل جزئی استفاده کنید که با مانتوی شما نیز هماهنگی داشته باشد .

برای مثال از جمله اکسسوری‌هایی که می‌توان برای مانتو مجلسی دخترانه جلوباز با یقه‌های چین استفاده کرد، دستبند و یا ساعت است. اگر مانتوهای کمردار را انتخاب کردید، استفاده از گل سینه‌های جذاب می‌تواند مانتو را از سادگی بیرون آورد.

برای جذاب‌تر شدن مانتو مجلسی دخترانه چه باید کرد؟

نکته بسیار مهمی که در هنگام انتخاب مانتو جلوباز باید به آن توجه کنید، انتخاب زیری برای این مانتوها است. اگر مانتو مجلسی جلوباز که خریداری کرده‌اید، ساده است و طرح خاصی ندارد می‌توان برای زیر ان از پارچه‌های براق با طرح‌های برجسته استفاده کرد.

البته اگر خود مانتو دارای طرح‌های خاصی است دیگر نیازی نخواهد بود برای زیر آن از تن پوش‌های طرح دار استفاده کنید. این کار باعث شلوغ شدن استایل شما خواهد شد.

مانتوهای جلوباز جز پرطرفدارترین مانتوهای موجود در بازار است که در سال‌های اخیر مورد توجه خانم‌های جوان قرار گرفته است. در طی این مطلب همه‌ی نکاتی که برای انتخاب مانتو مجلسی جلوباز نیاز بود، مورد بررسی قرار گرفت.

با رعایت همه نکاتی که بیان شد، می‌توانید انتخاب بسیارخوبی داشته باشید و در نهایت نیز استایل جذابی را بسازید. برای این که اطلاعات بیش تری در مورد مانتوهای مجلسی کسب کنید و مدل‌های مانتو محلسی دخترانه جلو باز را ببینید می‌توانید به سایت کافه مانتو مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | مد و لباس