آنتالیا مروارید مدیترانه

کد: 139810254411313973

http://bit.ly/2G0tjOz

، تهران , (اخبار رسمی): آنتالیا مروارید مدیترانه و بهشت روی زمین است.

آنتالیا مروارید مدیترانه
آنتالیا مروارید مدیترانه

آنتالیا

شهر آنتالیا، به بهشت روی زمین و مروارید مدیترانه و شهر رویایی ترکیه معروف ایت.

آنتالیا نهمین شهر بزرگ ترکیه و در جنوب غربی این کشور واقع شده است. این شهر با داشتن تاریخ، زیبایی‌های طبیعی و تنوع زیادی از سبک زندگی محلی، میزبان بیش از 11 میلیون گردشگر خارجی، از سراسر جهان به صورت سالانه است.

به عنوان چهارمین شهر پر بازدید جهان، آنتالیا یکی از مقاصد مهم گردشگری جهان است که تجربه‌های بی نظیر را به شما ارائه می‌دهد. تور آنتالیا از جذاب ترین سفرهای شما خواهد بود.

خوشبختانه اوج ماندگار در این سال‌ها توانسته تور آنتالیا ارزان را با بهترین خدمات به علاقه مندان ارائه دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس هواپیمایی اوج ماندگار پرواز

شرکت اوج ماندگار پرواز مفتخر است با مدیریت استراتژیک و جامع نگر و با هدف راهبردی ارتقاء کیفی گردشگری، ضمن پاسداشت مواریث فرهنگی و تمدن اصیل ایرانی با همکاری پرسنل متخصص و مجرب با زیر ساخت علمی و پژوهشی در این صنعت و بهینه سازی امکانات موجود به منظور ارائه خدمات شایسته به هموطنان شریف، اقدام به برگزاری و اجرای مستقیم تورهای لوکس به مقاصد مختلف گردشگری نموده است.اوج ماندگار با شعار بهترین کیفیت با کمترین قیمت با توجه به سلیقه شما و بوجه انتخابی شما برای سفر بهترین گزینه ها را با توجه به بکارگیری با تجربه ترین و بهترین شرکای خارجی خود وپروازهای ارزان قیمت چارتری تور لحظه آخری با قیمت ارزان به شما ارائه می کند.تور استانبول،تور مالزی،تور تایلند،تور دبی،تور کوش آداسی،تور آنکارا،تور گرجستان،تور هند،تور بلغارستان،تور روسیه،تور کیش،تور مشهد،تور اروپا،تور نوروز 99 از مقاصد پر طرفداراست.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]