اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810254411514124

ویکند زخم و ترمیم بافت

اختتامیه اولین رویداد استارتاپ ویکند زخم و ترمیم بافت برگزار شد

کد: 139810254411514124

http://bit.ly/38DmI8L

، تهران , (اخبار رسمی): به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، افتتاحیه این برنامه روز 13 آبان در دانشکده پزشکی برگزار شده بود و از میان حدود 20 ایده مطرح شده در زمینه زخم و ترمیم بافت، 7 تیم به مرحله نهایی این رویداد راه یافته بودند.

اختتامیه اولین رویداد استارتاپ ویکند زخم و ترمیم بافت برگزار شد.
ترمیم زخم درمانگاه زخم

اختتامیه اولین رویداد استارتاپ ویکند زخم و ترمیم بافت به همت کانون کارآفرینی سازمان دانشجویان معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران و پژوهشکده فن آوری‌های زخم و ترمیم بافت (یارا)  ( درمانگاه زخم ) و با همکاری ستاد سلول‌های بنیادی معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری و پژوهشکده علوم غدد درون ریز و متابولیسم در ۱۵ آذر در تالار شهید پیرویان بیمارستان شریعتی برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، افتتاحیه این برنامه روز 13 آبان در دانشکده پزشکی برگزار شده بود و از میان حدود 20 ایده مطرح شده در زمینه زخم و ترمیم بافت، 7 تیم به مرحله نهایی این رویداد راه یافته بودند.

در روز دوم این رویداد یعنی ۱۴ آذر ماه، تیم‌های برگزیده توسط منتورهای متخصص در زمینه زخم و ترمیم بافت و همچنین منتورهای متخصص کسب و کارهای نوپا و کارآفرینی سلامت آموزش داده شدند و کارگاه‌های بوم کسب و کار، تولید محصول اولیه(MVP) و اعتبارسنجی برگزار شد.

در روز اختتامیه که در 15 آذرماه در تالار شهید پیرویان بیمارستان شریعتی برگزار شد هریک از تیم‌ها به مدت ۵ دقیقه ایده و مدل کسب و کار خود را در حضور سرمایه گذاران، اساتید دانشگاه، شرکت‌ها و سازمان‌های مرتبط با حوزه زخم و ترمیم بافت ارائه دادند و بعد از آن توسط تیم داوری و منتورها مورد ارزیابی و چالش قرار گرفتند.

در پایان این رویداد سه روزه، سه تیم برتر معرفی شدند و تیم‌های اول، دوم و سوم به ترتیب حائز جوایز سه، دو و یک میلیون تومانی شدند.

کیمیا دیده ور دانشجوی سال پنجم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران با طرح wounder Heal در خصوص تولید زخم پوش ایرانی که با نظارت علمی مرکز تحقیقات سوختگی و بیمارستان سوانح و سوختگی شهید مطهری فعالیت می‌کند و در حال تکمیل مراحل کارآزمایی بالینی در جهت بهبود عملکرد زخم‌های ناشی از سوختگی و انواع زخم بستر است، موفق به کسب مقام اول در رویداد استارتاپ ویکند زخم و ترمیم بافت شد.

تیم Mytissue متشکل از مهندس محمدعلی نجفی و مهندس حسن نجف با طرح تولید داربست سلولی (scaffold) ساخته شده با لیزر مادون قرمز جهت ترمیم بافت و زخم حائز رتبه دوم این رویداد شدند.

رتبه سوم به گروه بهبود برای راه اندازی پلت فرم نرم افزار تشخیص، پیشگیری و درمان از راه دور زخم تعلق گرفت.
از جمله نکات حائز اهمیت در این رویداد، حضور فعال شرکت‌ها و صندوق‌های خطرپذیر همچنین مراکز رشد و مراکز تحقیقاتی مرتبط بوده که زمینه را برای تجاری سازی ایده‌های مطرح شده در آینده فراهم می‌کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران

مرکز خدمات تخصصی درمان در منزل و درمانگاه زخم و کلینیک پوست و مو وابسته به جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران زیر نظر پزشکان دارای بورد تخصصی و عضو هیئت علمیه

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]