اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810254411614124

جراحی‌های پوست در کلینیک پوست و مو

کد: 139810254411614124

http://bit.ly/37fEnmD

، تهران , (اخبار رسمی): جراحی‌های پوستی به طور کلی به دو دسته‌ی آرایشی و بازسازی تقسیم می‌شود لذا در جراحی‌های بازسازی به منظور بازگشتن زیبایی فرد عمل صورت می‌‌گیرد اما در جراحی‌های آرایشی عمل به صورت افزایش زیبایی فرد انجام می‌شود. در ادامه به انواع جراحی‌های پوستی پرداخته شده است.

جراحی های پوست در کلینیک پوست و مو
جراحی پوست در کلینیک پوست و مو

جراحی‌های پوست که در کلینیک پوست و مو انجام می‌پذیرد همگی به شکل دائمی بوده و غیرقابل برگشت هستند. دائمی بودن این جراحی‌ها یک امر حائز اهمیت است چرا که تنها یک بار و برای همیشه شما برای زیبا ساختن قسمتی از صورت خود هزینه می‌کنید و درد می‌‌کشید. جراحی‌های پوستی به دو دسته‌ی بازسازی و زیبایی تقسیم می‌شوند.

معمولا از جراحی‌های باز سازی برای بیماران خدادادی و یا آسیب دیده بر اثر صانحه استفاده می‌شود. اما در بخش زیبایی بیمار مشکل جدی ندارد لذا برای هر چه زیباتر ساختن خود به کلینیک پوست و مو مراجعه می‌کند. معمولا یک سری جراحی‌های پوستی رایج در سر تا سر جهان موارد زیر است:

کاشت گونه و چانه، برجسته سازی صورت، لیپوساکشن، برجسته سازی چشم، لیفتینگ، تزریق ژل به لب، ایجاد چال لپ، زاویه سازی فک، جوان سازی پوست و غیره.

مشاوره‌های درمانی در کلینیک پوست و مو 

معمولا قبل از درمان در یک کلینیک پوست و باید به بیمار مشاوره‌های لازم را داد و از عوارض این جراحی‌ها بیمار را آگاه ساخت و از نظر روانی بیمار را برای انجام جراحی‌های پوستی کاملا آماده کرد. این امر باعث می‌شود که بیمار خواسته‌ی بی جا و غیرمنطقی از یک عمل زیبایی نداشته باشد و در صورت داشتن یک سری عوارض بیمار بتواند تا از بین رفتن این عوارض‌های موقتی روحیه‌ی خود را حفظ کند. در نهایت این بحث باید گفت که حتما در انتخاب کلینیک پوست و مو خود دقت کرد چرا که تنها در یک کلینیک پوست و مو معتبر است که می‌توان پزشکان حاذق و معتبر را یافت و نتایج دلخواه را از این مراکز گرفت.

انواع جراحی‌های پوستی در کلینیک پوست و مو 

جراحی‌های پوستی انواع مختلفی دارد که از هر روش در زیبا ساختن بخشی از صورت استفاده می‌کنند. از برخی از آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

جراحی سپتوپلاستی: در این جراحی در واقع با استفاده از پروتز و یا بدون استفاده از پروتز به بینی شکل مناسب داده و یا عملکرد بینی را از طریق تغییر در غضروف و استخوان بینی، بهتر می‌سازند.

جراحی پلک: در این عمل با جمع کردن پلک‌های بالا و پایین از افتادگی پلک‌ها جلوگیری کرده و موجب زیبایی چشم می‌شوند.

ریتیدکتومی: در این نوع از جراحی پوست نواحی صورت و گردن را کشیده و تمام چروک‌های این نواحی که در اثر پیری پدید آمده است را از بین می‌برند.

لیپوساکشن: این جراحی در واقع موجب حذف به اصطلاح غبغب شده و چربی‌های اضافی زیر چانه به طور کامل از بین می‌برد.

برو لیفت: این جراحی موجب از بین رفتن چروک‌های صورت مخصوصا در ناحیه‌ی پیشانی و ابرو است.

ایمپلنت صورت: در واقع همان عمل برجسته سازی صورت است که در کلینیک پوست و مو انجام می‌شود و باعث می‌شود که در ناحیه‌های لب، چانه، گونه و فک برجسته شده و صورت فرم زیبایی به خود می‌گیرد.

عمل بازسازی صورت در کلینیک پوست و مو 

در یک کلینیک پوست و مو معتبر سعی می‌شود که با استفاده از لیزر، پوست‌های شیمیایی و خوردگی پوست موجب صاف شدن و بهبودی پوست شوند. در کلینیک پوست و مو علاوه بر جراحی‌های پوستی درمان‌های غیر جراحی نیز برای زیبا سازی افراد منظور می‌شود. از این روش‌های غیرجراحی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

پوست‌های شیمیایی، بوتاکس، میکرو درما، دیسپورت، جودرمف رادیس، رستیلان، اسکالپترا و غیره.

بهترین جراح در کلینیک پوست و مو 

شاید تا به حال برای شما پیش آمده باشد که تصمیم به انجام جراحی‌های پوستی داشته ولی به خاطر نامعلوم بودن نتایج این جراحی‌ها پا پس کشیده‌اید. برای به دست آوردن نتایج عالی از یک جراحی پوستی باید به دنبال فردی حاذق در انجام این جراحی‌ها بود. اما چگونه می‌توان این جراح‌ها را پیدا کرد. مراجعه به یک کلینیک پوست و مو بهترین راه چاره برای این مسئله است. اگر شما به یک کلینیک پوست و مو معتبر مراجعه کنید می‌توانید در این کلینیک پوست و مو بهترین پزشکان و جراحان را بیابید. همیشه در خاطر داشته باشید که جراحان حاذق در کلینیک پوست و مو معتبر حضور دارند که باعث اعتبار و خوش نامی آن کلینیک پوست و مو شده‌اند.

موارد رعایت شده در یک کلینیک پوست و مو معتبر 

در کلینیک پوست و مو باید با بیمار مشاوره شود تا بدانند که بیمار از انجام این عمل جراحی چه نتیجه‌ای می‌خواهد به دست آورد و اگر این نتایج غیر منطقی باشند با بیمار صحبت کنند و یک نوع خود آگاهی به او بدهند و بعد از اطمینان بیمار برای انجام این عمل زیبایی دست به کار شوند. آماده سازی بیمار برای انجام جراحی‌های پوستی بسیار حائز اهمیت است چرا که در صورت پشیمانی بیمار از انجام عمل جراحی برای او مشکلات زیادی از جمله افسردگی به وجود خواهد آمد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران

مرکز خدمات تخصصی درمان در منزل و درمانگاه زخم و کلینیک پوست و مو وابسته به جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران زیر نظر پزشکان دارای بورد تخصصی و عضو هیئت علمیه

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | سلامت و زیبایی