اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981025441208069

مدام منتشر کرد:

کتاب راهنمای مهارت‌های ارتباط تلفنی

کد: 13981025441208069

http://bit.ly/3amtH7O

، تهران , (اخبار رسمی): کتاب راهنمای مهارت‌های ارتباط تلفنی پس از مقدمه مترجم و مقدمه نویسنده، پنج فصل دارد که در طی این فصل‌ها مهارت‌ها و تکنیک‌های کاربری تلفن را جهت تبدیل شدن به کاربر برتر تلفن آموزش می‌دهد و پر از نکات کاربردی است که به سادگی بسیاری از موضوعات مورد نیاز در افزایش مهارت‌های تلفنی را پوشش می‌دهد.

کتاب راهنمای مهارت های ارتباط تلفنی
کتاب راهنمای مهارت‌های ارتباط تلفنی

مرکز دانش مدیریت ارتباط با مشتری (مدام)، کتاب راهنمای مهارت‌های ارتباط تلفنی را منتشر کرد. کتاب راهنمای مهارت های ارتباط تلفنی که از مجموعه کتاب‌های کوچک مدیریت مرکز مدام است، نوشته ماری ریچاردز است که با ترجمه دکتر فرشید عبدی منتشر شده است.

از آنجایی که امروزه انواع تلفن به عنوان یک دارایی در همه کسب و کارها و برای افراد شاغل در کسب و کارها به حساب می‌آید و بخش جدایی ناپذیری از کسب و کارها شمرده می‌شود و بنابراین نمی‌توان مدیر یا کارشناس موفق و موثری بود، بدون این که بخش مهمی از زمان و فعالیت‌هایمان در ارتباط با تلفن و موبایل باشد. رویکرد این کتاب این است که برای اثربخشی تلفن به عنوان یک دارایی مهم که می‌تواند ارزش آفرین و درآمد زا باشد، باید مهارت استفاده از آن در برقراری ارتباطات اثربخش را بیاموزیم.

کتاب راهنمای مهارت های ارتباط تلفنی پس از مقدمه مترجم و مقدمه نویسنده، پنج فصل دارد که در طی این فصل‌ها مهارت‌ها و تکنیک‌های کاربری تلفن را جهت تبدیل شدن به کاربر برتر تلفن آموزش می‌دهد و پر از نکات کاربردی است که به سادگی بسیاری از موضوعات مورد نیاز در افزایش مهارت‌های تلفنی را پوشش می‌دهد و تاکید می‌کند که برای استفاده و نهادینه کردن آن باید به تکرار و تمرین متعهد بود و تنها در این صورت می‌توان نتایج آن را در کارایی فعالیت‌ها و افزایش فروش مشاهده کرد.

فصل اول این کتاب با عنوان «شما به عنوان برقرار کننده ارتباط» به توضیحاتی در خصوص اصول و فعالیت‌های ارتباطات می‌پردازد و در فصل دوم «شما به عنوان مخاطب تماس گیرنده»، راه‌های آسان برای ارائه یک تجربه بد به تماس گیرنده، یافتن اینکه تماس گیرنده چه چیزی می‌خواهد، راه‌های ارائه یک تجربه خوب با تماس گیرنده، پاسخگویی به تلفن و.. بیان می‌شود.

فصل سوم «شما به عنوان تماس گیرنده» است که به آمادگی و برقراری تماس و برقراری ارتباط با افراد و مطرح کردن شکایت و گفتگو با افراد می‌پردازد. در فصل چهارم «شما به عنوان برقرار کننده ارتباط دوستانه» به برقراری ارتباط دوستانه با مشتری از طریق مکالمه تلفنی می‌پردازد و در فصل پنجم «شما به عنوان کاربر برتر» به مفهوم نهایی کتاب که تبدیل شدن از یک کاربرد معمولی تلفن به یک کاربر حرفه‌ای و برتر آن است می‌پردازد و تکنیک‌ها و روش‌هایی را پیشنهاد می‌کند.

اگر می‌خواهید به یک کاربر برتر در مهارت‌های تلفنی تبدیل شوید و تلفن به جز یک عامل هزینه، یک دارایی ارزشمند سازمانی باشد، اصول برقراری ارتباط موثر تلفنی را بدانید، تماس گیرنده و ارتباط دهنده موفقی باشید، ارتباطی صمیمانه با مشتریان و ذی نفعان داشته باشید و تجربه خوشایندی در مخاطبان ایجاد کنید و… مطالعه این کتاب را به شما توصیه می‌شود.

در این کتاب به سؤالات زیر پاسخ داده خواهد شد:

  • چگونه به یک کاربر برتر در مهارت‌های تلفنی تبدیل شوید؟
  • چگونه تلفن به یک دارایی ارزشمند سازمانی تبدیل شود؟
  • برای برقراری ارتباطات مؤثر می‌بایست چه اصولی را رعایت کنیم؟
  • چگونه تماس‌گیرنده و ارتباط دهنده موفقی باشیم؟
  • چگونه با کمک مهارت‌های تلفنی، ارتباطی صمیمانه با مشتریان و ذی‌نفعان ایجاد کنیم؟
  • چگونه از طریق مکالمات تلفنی، تجربه خوشایندی در مخاطبین ایجاد کنیم

در قالب پاسخ به این سؤالات، از دانش موردنیاز برای بهبود مهارت‌های تلفنی برخوردار خواهید شد که با به‌کارگیری آن، کارایی مدیریتی شما و اثربخشی فعالیت‌های مختلف به ویژه فروش افزایش خواهد یافت؛ مشروط بر این که تکرار و تمرین فراموش نشود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز دانش مدیریت ارتباط با مشتری (مُدام)

مرکز دانش مدیریت ارتباط با مشتری “مدام” رسالت خود را تسهیل دستیابی مدیران و کارشناسان سازمان ها به دانش به روز و کاربردی مهمترین و موثرترین منطق کسب و کار امروز یعنی “مشتری گرایی” قرار داده است. بومی کردن این دانش با استفاده از تجارب بدست آمده و الگو برداری مهمترین هدف “مدام” است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]