اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810254412414003

دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99

کد: 139810254412414003

http://bit.ly/2sBrRyZ

، تهران , (اخبار رسمی): دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99 شامل روش کامل انجام ثبت نام کنکور سراسری 99 و همچنین تمامی شرایط و ضوابط ثبت نام کنکور سراسری است. به داوطلبان کنکور سراسری 99 توصیه می‌شود تا مطالب دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 99 را مطالعه کرده تا از شرایط و ضوابط ثبت نام کنکور سراسری 99 آگاه شوند.

دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99
دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99

تمامی متقاضیان ثبت نام کنکور سراسری 99 که قصد شرکت در آزمون سراسری 99 را دارند نیاز دارند تا از شرایط و ضوابط شرکت در این آزمون آگاه باشند. برای این منظور سازمان سنجش آموزش کشور دفترچه‌ای را با عنوان دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 99 در روزهای منتهی به زمان ثبت نام کنکور سراسری منتشر می‌کند. می‌توان برای آگاهی از این شرایط مقاله دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 99 مرکز مشاوره باخه را مطالعه کرد.

پس از اگاهی از شرایط و ضوابط مربوط به ثبت نام آزمون سراسری داوطلبان می‌توانند پس از آغاز زمان ثبت نام کنکور سراسری 99 یعنی روز 98/11/16 وارد سایت سازمان سنجش شده و ثبت نام خود را انجام دهند. برای آشنایی با نحوه ثبت نام کنکور سراسری 99 می‌توان به سایت مرکز مشاوره باخه مراجعه کرد. 

پس از انجام ثبت نام در کنکور سراسری باید رسید ثبت نام خود را دریافت و نزد خود نگه داشت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز مشاوره باخه

همه انتخاب بد داشتن ، ماهم از این قاعده مستثنی نبودیم ، ولی انتخاب‌های بد گاهی خاطرات تلخی را برایمان بجا گذاشته خیلی طول کشید تا فهمیدیم کنار هم کمتر خطا می کنیم تخصص،تجربه و دلسوزی سه اصلی هست که مشاوران باخه را گرد هم اورده تا خاطره خوبی را از انتخاب هایتان برایتان بجا بگذاریم. باخه در لغت به معنی لاک‌پشت و لاک‌پشت نماد آینده‌نگری، دانایی و صبوری می‌باشد. فکر میکنم با توجه به اسم و اصالتمون کاملا روشن و واضح شد که چطور افرادی در گروه ما فعالیت دارند. “انتخاب” یک مفهوم گسترده را برای گروه ما دربرمی گیرد. شروع کردن یک فعالیت تحصیلی و آکادمیک، یک فعالیت اقتصادی، طی کردن یک مسیر حقوقی،انتخاب بهترین مشاور برای راهنمایی در رسیدن به یک هدف مصداق های کلی از یک انتخاب اند… همه و همه ی ما برای یک هدف تلاش می کنیم:ساختن یک خاطره خوب از یک انتخاب درست برای شما. اگر به دنبال افرادی می گردید که علاوه بر تخصص و تجربه و تعهد ،صادقانه ترین و بهترین مسیر را به شما نشان دهند باخه ، احتمالا بهترین گزینه برای شماست باخه، خاطره خوب انتخاب

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش