اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810254412513239

دکلره و رنگ مو روشن کننده چه تفاوتی دارند؟

کد: 139810254412513239

http://bit.ly/2TCfFJj

، (اخبار رسمی): به علت مشکلاتی که دکلره برای روشن کردن مو ایجاد می‌کند، افراد زیادی آن را نمی‌پسندند و به جای آن به سمت استفاده از رنگ مو روشن کننده می‌روند. رنگ مو روشن تاثیر زیادی در زیبایی خانم‌ها دارد و جذابیت آنها را چندین برابر می‌کند. البته باید حتما رنگ مو مورد نظر با رنگ پوست هماهنگ باشد.

 دکلره و رنگ مو روشن کننده چه تفاوتی دارند ؟؟
دکلره و رنگ مو روشن کننده چه تفاوتی دارند؟

برخی از خانم‌ها تصور می‌کنند که رنگ مو روشن کننده همان دکلره است و زمانی که به آرایشگاه مراجعه می‌کنند، می‌گویند می‌خواهند موهایشان دکلره شود در صورتی که هدف کلی آنها روشن شدن مو است. از جمله تفاوت‌های رنگ مو روشن و دکلره می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

مهم ترین تفاوت رنگ مو روشن کننده و دکلره این است که دکلره کردن می‌تواند موها را کاملا روشن کند؛ این در حالی است که رنگ مو روشن کننده تنها موها را کمی روشن می‌کند. 

دومین تفاوت دکلره و رنگ مو روشن کننده در این است که برای روشن کردن موها و به دست آوردن رنگ مو بلوند همیشه باید از تونر استفاده کرد تا رنگ مو از بین برود. این در حالی است که تنها در بعضی موارد پس از استفاده از رنگ مو روشن کننده باید از تونر استفاده کرد.

دکلره در برخی موارد موجب بروز حساسیت، سوختن پوست یا مو و یا بروز التهاب‌هایی می‌شود، اما رنگ مو روشن کننده این طور نیستند و هیچ مشکلی به وجود نمی‌آورند.

رنگ مو روشن کننده را نمی‌توان روی موهای رنگ شده به کار برد و برای موهای رنگ شده تنها دکلره کردن کارآمد است.

رنگ مو روشن کننده نسبت به دکلره آسیب بسیار کمتری به موها وارد می‌کنند. اما این رنگ مو نیز مانند هر رنگ مویی اثراتی منفی روی موها می‌گذارند.

نکاتی برای رنگ مو روشن بدون دکلره

اگر می‌خواهید رنگ مو روشن داشته باشید می‌توانید از یک تا 5 سانتیمتر رنگ موی روشن کننده استفاده کنید. البته توجه داشته باشید رنگ موی سه صفر دوام زیادی بر روی موهای شما نمی‌آورد و به سرعت پاک می‌شود. به همین دلیل سعی کنید از حجم بالای آن استفاده نکنید.

این رنگ برای شرایط موقت و رفتن به یک مهمانی پیشنهاد می‌شود؛ چرا که درست است که موها با استفاده از رنگ مو روشن براق می‌شوند اما واریاسون‌‌ها توانایی نفوذ بسیار کمی به درون لایه‌‌های مو دارند و با چند بار شستن کاملا پاک می ‌شوند.

برخی می‌‌‌گویند واریاسیون‌ها مو را نابود می‌کنند اما این حرفی نه چندان درست است البته باید توجه داشته باشید که حجم رنگ دانه‌‌های واریاسیون‌ بسیار زیاد است و برای برخی خشکی بیش از حد ساقه مو را پدید می‌‌آورد. اما به غیر از خشکی مو آن هم در مواردی نادر، واریاسون‌‌هایی مانند رنگ موی سه صفر چندان آسیب رسان به موهای شما نیستند و به میزان کم می ‌توانند در ترکیب رنگ مو استفاده شوند.

علاقه مندان برای خرید انواع رنگ مو و آموزش صفر تا 100 رنگ مو ترکیبی به صورت رایگان، می‌توانند به سایت زیبالون مراجعه و هر آن چه درباره رنگ مو نیاز است را مطالعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار