اطلاعات تماس
  • 090138*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810254413012702

مزایای شیشه سکوریت شفاف در طراحی داخلی

کد: 139810254413012702

http://bit.ly/2Rpuz2I

، تهران , (اخبار رسمی): انواع مختلف شیشه در بازار موجودند که به لحاظ ظاهری و کیفیت ساخت با هم تفاوت دارند. عموما شیشه با ساختار شکننده و بسیار آسیب پذیر است. شاید در مقایسه با شیشه‌های ساده این تعریف صحت داشته باشد اما این روزها انواع شیشه‌های مقاوم‌تر به بازار آمده‌اند که اصلا قابل مقایسه با شیشه‌های قدیمی نیستند.

مزایای شیشه سکوریت شفاف در طراحی داخلی
شیشه سکوریت شفاف - گروه صنعتی انلاین دُر - 09013839372

شیشه سکوریت شفاف نمونه‌ای از انواع شیشه نشکن و مقاوم است که حضوری پر رنگ در نمای داخلی و بیرونی ساختمان‌های لوکس دارند.

شیشه سکوریت شفاف چیست؟

شیشه سکوریت شفاف چیست؟ سکوریت‌ها همان شیشه‌های به اصطلاح نشکن هستند که در برابر ضربه و فشار مقاومت بسیار بالاتری دارند. انواع شیشه سکوریت رفلکسی، مات و شفاف برای کاربردهای مختلف تولید شده است. سکوریت‌های شفاف دارای همه ویژگی‌های شیشه نشکن هستند با این تفاوت که دید پشت شیشه را نیز کور نمی‌کنند. تکنولوژی ساخت شیشه سکوریت با شیشه‌های خام تفاوت دارد. در طی فرایند تولید این شیشه‌ها، لایه داخلی دچار انقباض بیشتری می‌شود و این امر  باعث ایجاد فشارهای کششی بر روی سطح شیشه می‌شود که این امر منجر به متعادل شدن سطح خواهد شد. در نتیجه مقاومت حرارتی و شکست شیشه در اثر ضربه‌های ناگهانی محیط بسیار بیشتر می‌شود.

مزایای شیشه سکوریت شفاف

استفاده از این سازه در محیط‌هایی که نیاز به حفظ ایمنی بیشتری دارد توصیه می‌شود. این شیشه‌ها جایگزین مناسبی به جای دیوارهای آجری در نمای داخلی ساختمان هستند. در ساختمان‌هایی که دیوارکشی‌ها مانع ورود نور طبیعی به ساختمان می‌شود می‌توان برای ایجاد حریم خصوصی در ساختمان از سازه‌هایی با شیشه نشکن و شیشه سکوریت شفاف استفاده کرد. با توجه به اینکه برش و صیقل دادن لبه‌های شیشه بعد از تولید تقریبا انجام نمی‌شود لازم است تا قبل از نصب شیشه نسبت به اندازه گیری دقیق آن، اقدام شود. برخی از مزایای شیشه سکوریت شفاف عبارت است از:

  • امکان دید واضح و شفاف از پشت شیشه
  • ضریب مقاومت بالا در برابر ضربه، فشار و حرارت
  • طول عمر بالا و تحمل استرس محیطی
  • نصب آسان و سریع

گروه صنعتی آنلاین دُر با بهره مندی از تجهیزات و ابزارهای روز دنیا، خدمات گسترده‌ای به صنایع مختلف ارائه می‌دهد. نیروی انسانی متخصص و آموزش دیده و همچنین مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش، از جمله نکات مثبت است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت آنلاین دُر

گروه صنعتی آنلاین دُر با بهره مندی از تجهیزات و ابزارهای روز دنیا، خدمات گسترده‌ای به صنایع مختلف ارائه می‌دهد. نیروی انسانی متخصص و آموزش دیده و همچنین مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش، از جمله نکات مثبت ماست. برای ثبت سفارش هم اکنون می‌توانید با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس
  • 090138*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار