اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810254413113939

Beay چیست؟

کد: 139810254413113939

http://bit.ly/30Ci2gx

، آبیک , (اخبار رسمی): این روزها مردم برای خرید و یا فروش کالاهای خود به دیوار و شیپور رجوع می‌کنند. اما آیا این بستر نیازهای کاربر را فراهم می‌کند؟

Beay چیست ؟
درحال راه اندازی دفتر مرکزی Beay ...

مردم برای خرید و فروش خود به دیوار و شیپور رجوع می‌کنن، اما آیا نیازهای 70 درصد از کاربران از این طریق برطرف می‌شود؟

اگر کالایی که مورد نیاز است در شهر دیگری باشد یا باید مخارج سفر را فراهم کرد یا باید بی خیال شد و یا اینکه پیش پرداخت واریز کرد تا محصول ارسال شود که اصلا توصیه نمی‌شود چون احتمال کلاه برداری زیاداست. در چنین شرایطی چاره چیست؟

Beay پلتفرمی جذاب با قابلیت‌های کاربردی است که امنیت و سلامت محصول را ضمانت می‌کند و دارای سیستم داوری 24 ساعته است که در صورت بروز هرگونه مشکل آن را حل و فصل کند. سطح‌های کامزدی جذاب برای فروشندگان، سیستم زیرمجموعه گیری عالی و بسیاری امکانات و قابلیت‌های رویایی که یک فروشنده و خریدار همیشه آرزوی چنین محیط امنی را داشته‌اند.

بهار افتتاح Beay جشن گرفته خواهد شد.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت www.Beay.me مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامانه حامی

حامی اولین پلتفرم حمایت از استارت آپ های نوپا در ایران می باشد چشم انداز این سامانه رشد و تولید استارت آپ های هدف دار و درآمدزاست. هر شخص با ثبت نام خود و خانواده ی خود در سامانه حامی و خرید اپلیکیشن تحت حمایت سامانه علاوه بر این که صاحب یک اپلیکیشن کاربردی و پرامکانات می شوید بلکه از رشد سالیانه همه ی استارت آپ های تحت پوشش حامی پاداش سالانه دریافت میکنید. این پلتفرم در اواخر سال ۹۷ ساخته شد و مفتخر به کسب نماداعتماد الکترونیک(وزارت صنعت،معدن و تجارت) و رسانه بر خط(وزارت ارشاد) شده است. حسن شیرمحمدی مدیر و موسس این پلتفرم می باشد و هدف او پیشرفت کشور در زمینه استارت آپ های نوپاست. صاحب امتیاز سامانه حامی شرکت “نوآفرین گستر حامی فردا ” در حوزه استارت آپ فعالیت خودش را آغاز کرده است. اهداف: پاداش سالانه برای حامیان حمایت از ایده های نو جذب سرمایه داخلی سازمان دهی تمامی استارت آپ ها کمک به پیشرفت کشور در بخش استارت آپ ها ساخت بزرگ ترین مجموعه استارت آپی ایران تولید ارزدیجیتال ملی بالا بردن تولید ملی از طریق استارت آپ های نوپا در کشور فرهنگ سازی و بالا بردن سطوح تکنولوژی در ایران برگزاری جشنواره ایدهای برتر برای کشف و حمایت ایده های نو و… با سامانه حامی به زندگی بهتر کمک کنید

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار