اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810264413613983

یکی از پردرآمدترین رشته‌های فنی

همه چیز درباره نصب و تعمیرات کولر گازی

کد: 139810264413613983

http://bit.ly/30HsN1q

، تهران , (اخبار رسمی): نصب و تعمیرات کولر گازی یکی از مشاغل پردرآمد در دنیای امروز است زیرا امروزه با توجه به جایگزینی کولر گازی به جای کولرهای آبی و دیگر سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی بدون شک تقاضا برای نصب این وسیله رو به افزایش خواهد بود و افراد به دنبال یک نصاب حرفه‌ای برای نصب کولر گازی خود هستند. 

همه چیز درباره نصب و تعمیرات کولر گازی | یکی از پردرآمدترین رشته های فنی
آموزش نصب و تعمیرات کولر گازی

نصب و تعمیرات کولر گازی یکی از مشاغل پردرآمد در دنیای امروز است. زیرا امروزه با توجه به افزایش ساخت و ساز واحدهای آپارتمانی و جایگزینی کولر گازی به جای کولرهای آبی و دیگر سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی بدون شک تقاضا برای نصب این وسیله رو به افزایش خواهد بود و افراد به دنبال یک نصاب حرفه ای برای نصب کولر گازی خود هستند. 

برای آن که یک نصاب حرفه‌ای کولر گازی شوید باید با طریقه نصب انواع کولر گازی آشنا باشید، بهترین راه برای به دست آوردن این مهارت گذراندن دوره‌های آموزش نصب کولر گازی در یک مرکز آموزش نصب کولر گازی است، آموزشگاه فنی برق به عنوان یکی از بهترین مراکز برگزار کننده دوره‌های برق و الکترونیک است که همه ساله کارآموزان بسیاری را تربیت کرده و وارد بازار کار کولر گازی می‌کند. 

برای موفقیت هر چه بیشتر در بازار کولر گازیلام است علاوه بر نصب با طریقه عیب یابی و تعمیرات کولر گازی نیز آشنا بوده و تخصص تعمیر انواع برندهای کولر گازی مانند ال جی، سامسونگ و . . .  را داشته باشید. برای رسیدن به این مهارت توصیه می‌شود علاوه بر شرکت در دوره‌های نصب کولر گازی در دوره آموزش تعمیرات کولر گازی نیز ثبت نام کرده و به یک نصاب و تعمیرکار حرفه‌ای کولر گازی تبدیل شوید.

معرفی دوره آموزش تعمیرات کولر گازی فنی برق

دوره آموزش تعمیرات کولر گازی فنی برق یکی از بهترین دوره‌های آموزش کولر گازی در تهران است که همه ساله کارآموزان بسیاری را وارد بازار کار می‌کند. آموزشگاه فنی برق در این دوره آموزشی به صورت کاملا عملی و کاربردی و زیر نظر اساتید با تجربه مهم ترین مباحث در ارتباط با نصب کولر گاری به کارآموزان آموزش می‌دهد. هدف فنی برق از برگزاری دوره نصب کولر گازی تربیت کارآموزان برای ورود به بازار کار و کسب درآمد از بازار کولر گازی است. 

آموزش مراحل سیکل تبدیل در انواع دستگاه‌های سرد کننده، آموزش نصب کولر گازی و راه اندازی آن به صورت کاملا عملی و تخصصی در کارگاه مجهز آموزش نصب کولر گازی، آموزش گام به گام نصب و راه اندازی کولر گازی، معرفی انواع کولر گازی موجود در بازار، معرفی کامل کلیه ابزار و تجهیزات نصب کولر گازی اسپیلت، آموزش کار با لوله مسی اعم از بریدن و دلاله کردن و گشاد کردن و خم کردن و آشنایی با لوازم مربوط، آموزش کاملا عملی بخش الکترونیکی نصب کولر گازی بهمراه نصب فیوز در کارگاه مجهز، معرفی کارکرد سرما ساز کولر گازی، آموزش چرخه سرماسازی کولر گازی، معرفی عملکرد سیستم تهویه مطبوع، آشنایی دقیق اجزای مکانیکی کولر گازی و اجزای الکتریکی کولر گازی و طریقه نصب آنها، آموزش کاملا عملی شارژ گاز کولر، آشنایی با قطعاتی مانند فیوز حرارتی اتوماتیک، سنسور دمای کولر و… و نحوه عملکرد آنها، آشنایی با انواع دستگاه‌های تهویه مطبوع، آموزش کاملا عملی و کاربردی جوشکاری لوله مسی با سیستم هوا گاز (اکسی استیلن) و غیره از مهم ترین مباحث این دوره آموزشی است.

معرفی دوره آموزش تعمیرات کولر گازی فنی برق

دوره تعمیرات کولر گازی نیز همانند نصب آن از دوره های پرطرفدار این آموزشگاه است که به کارآموزان دوره نصب کولر توصیه می‌شود حتما در کلاس آموزش تعمیرات کولر گازی نیز شرکت کنند. در این دوره آموزشی مهم ترین مباحث در ارتباط با تعمیرات کولر گازی و طریقه رفع مشکلات متداول در ارتباط با کولر گازی آموزش داده می‌شود. با شرکت در این دوره آموزشی کارآموزان می‌توانند مشکلات انواع کولر گازی را برطرف کرده و به یک تعمیرکار حرفه‌ای کولر گازی تبدیل شوند.

آشنایی با قطعات کولر گازی برای یادگیری بهتر در دوره آموزش تعمیرات کولر گازی، آشنایی با لوازم تعمیرات کولر گازی برای راحتی کار در دوره آموزش تعمیرات کولر گازی، آموزش تست کردن قطعات معیوب الکتریکی و تعویض صحیح آنها، معرفی تنظیمات به وسیله کنترل تمام برندهای کولر گازی، معرفی برندهای معتبر کولر گازی، آموزش باز و بسته کردن صیحیح پنل، آموزش عیب یابی و تعمیرات سیستم تهویه مطبوع، آموزش مدارات الکتریکی و الکترو نیکی کولر گازی، آموزش تعویض لوله مسی، آموزش عیب یابی و تعمیرات سرما ساز کولر گازی، آموزش عیب یابی و تعمیرات اجزای مکانیکی کولر گازی، آموزش عیب یابی و تعمیرات اجزای الکترونیکی کولر گازی، شناخت کدهای خطا و نحوه شناسایی عیوب خطا، آشنایی با انواع موتورهای مورد استفاده در کولرهای گازی، آشنایی با مبردهای جدید و نحوه شارژ مبردهای جدید به سیستم، آموزش عیب یابی برد الکترونیک و روش صحیح تعویض برد الکترونیک، آموزش نحوه عملکرد شیر ۴ راهه در کولر سرد و گرم و آموزش تشخیص خرابی آن و . . . از مهم ترین سرفصل‌های آموزشی در این دوره است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مجتمع فنی برق

با توجه به متمرکز نبودن خدمات ارائه شده در زمینه فروش، نصب و آموزش تجهیزات الکترونیکی، آموزشگاه فنی برق از سال 1391 فعالیت خود را به همت جمعی از فارغ التحصیلان با انگیزه ی دانشگاههای کشور و با کادری متخصص آغاز نموده است. هدف اصلی این آموزشگاه ترکیب نیروهای تحصیل کرده و علمی با افراد با تجربه در زمینه آموزش، فروش، نصب و تعمیر این تجهیزات می باشد چراکه در حال حاضر یکی از بزرگترین نقاط ضعف شرکتهایی که در این زمینه فعالیت می کنند عدم اشراف آنها به موضوعات علمی و یا برعکس عدم تسلط و تجربه آنها در بازار کار می باشد. از دیگر سوی، وجود موسسات و گروههای که کلیه خدمات نصب و فروش و آموزش را به صورت متمرکز ارائه نمایند نیز بسیار معدود می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار