اطلاعات تماس
  • 093727*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810264413714244

راکت شو به مناسبت شروع به کار وبسایت برگزار می‌کند:

تخفیف‌ 20 درصدی تمامی خدمات شتاب دهنده

کد: 139810264413714244

http://bit.ly/2TCrxLp

، مشهد , (اخبار رسمی):  تخفیف راکت شو به مناسبت شروع به کار وبسایت از 25 دی ماه آغاز و تا پایان بهمن ادامه دارد.

تخفیف‌20 درصدی تمامی خدمات شتاب دهنده
20% تخفیف راکت شو

به گزارش روابط عمومی راکت شو، جشنواره تخفیف‌های ویژه محصولات این شرکت با عنوان جشنواره راکت شو به مناسبت شروع به کار وبسایت و در دوره زمانی یک ماهه برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، مشتریان در مدت این جشنواره می‌توانند تمامی خدمات شتاب دهنده شامل سئو، تولید محتوا، موشن گرافیک و تبلیغات را از طریق وبسایت رسمی راکت شو به آدرس rocketsho.ir و با 20% تخفیف تهیه کنند.

مهندس احسانی مدیرعامل شرکت راکت شو کمک به کسب و کارهای نوپا را هدف اصلی برگزاری این جشنواره دانست و تصریح کرد: سعی می‌شود در دوره زمانی مشخصی با برگزاری جشنواره‌هایی از این دست، ضمن افزایش ارتباط دوسویه با مشتریان، بستری برای بهره‌مندی همه اقشار از محصولات شرکت فراهم شود.

او به تشریح جزئیات بیشتر این جشنواره پرداخت و ادامه داد: امید است بتوانیم با همراهی عزیزان، راه جدیدی را برای موفقیت کسب و کارها در فضای وب با کمترین هزینه عرضه کنیم. تیم راکت شو با متخصصان مجرب آماده ارائه خدمات به عزیزان علاق مند هستند..

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

راکت شو

تیم راکت شو در خدمت کسب و کار های آنلاین. راکت شو با گردهم آوری کارشناسان خبره کسب و کار های آنلاین، شامل طراحان گرافیک و موشن گرافیک، مقاله نویسان، متخصصین سئو، کارشناسان تولید محتوا و فعالان حوزه آی تی، گام جدیدی در پیشرفت با خیال آسوده ی کسب و کار های آنلاین برداشته است. در این گروه نیروهایی حرفه ای در حال انجام فعالیت هستند که علاوه بر ارائه خدمات آی تی منجر به کارآفرینی برای جوانان عزیز در سراسر ایران شده است. خوشحالیم که مارا برای همکاری انتخاب نموده اید.

اطلاعات تماس
  • 093727*****
[نمایش اطلاعات]