اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810264413812696

هزینه مهاجرت، زندگی و خرید ملک در کانادا

کد: 139810264413812696

http://bit.ly/2txrjdK

، تهران , (اخبار رسمی): هزینه مهاجرت به کانادا با توجه به قوانین اداره مهاجرت و طرق انتخابی متغیر است. در ادامه هزینه‌ها در سال 2019-2020 بررسی شده است. افرادی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با میزان هزینه مهاجرت به کانادا هستند می‌توانند در ادامه به اطلاعات مورد نظر دست یابند.

هزینه های مهاجرت،زندگی و خرید ملک در کانادا
هزینه مهاجرت، زندگی و خرید ملک در کانادا

زندگی در کانادا از استانداردهای بالایی برخوردار است. مردم این کشور از مرفه ترین مردم در جهان هستند. زبان رسمی کشور کانادا انگلیسی و فرانسوی است. اکثر فرانسوی زبانان در این کشور در مناطق غربی و در شهر کبک زندگی می­‌کنند. کشور کانادا از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و کمترین میزان ارتکاب و جرم و جنایات در این کشور گزارش شده است.

این کشور دارای ذخایر نفت و گاز بسیاری است که نقش بسیار زیادی در میزان درآمد و اقتصاد این کشور دارد. علاوه بر این ماهیگیری، کشاورزی و صنعت توریسم از دیگر منابع درآمدی کشور کانادا بشمار می­‌رود. دانشگاه‌های این کشور زبانزد اکثر مردم جهان است و اکثر دانشجویان علاقمند به تحصیل در این کشور هستند. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با کادری مجرب در زمینه مهاجرت سعی در هموار سازی مسیر مهاجرتی برای متقاضیان را دارد.

نرخ بیکاری در کشور کانادا پایین است و با توجه به افزایش جمعیت سالخورده این کشور هر ساله نیاز بیشتری به نیروهای جوان و متخصص احساس می‌شود. دولت کانادا نیز با اعطای اقامت دائم این کشور از متخصاین حوزه‌های مختلف دعوت می‌کند. میزان حقوق و دستمزدهایی که در این کشور پرداخت می‌ شود، بسیار مناسب است و نسبت به حقوق افراد در مشاغل مشابه در دیگر کشورها بیشتر گزارش شده است. زندگی در کانادا بگونه‌ای است که تمامی افراد در یک سطح از زندگی هستند و امکانات برابری برخوردار هستند.

هزینه مهاجرت به کانادا

هزینه مهاجرت به کانادا با توجه به قوانین اداره مهاجرت و طرق انتخابی نیز متغیر است.

پردازش و هزینه مهاجرت به کانادا

هزینه پردازش بسته به نوع مشاغل متقاضیان مهاجرت به کانادا دارد. این هزینه‌ها به شرح زیر است:

در طبقه کارگران با مهارت: هزینه لازم برای پردازش اطلاعات کارگران حرفه‌ای به میزان 550CAD (دلار کانادا) برای متقاضی اصلی، 550CAD (دلار کانادا) برای همسر و 150CAD 0دلار کانادا) برای هر کودک زیر 22 سال است.

در طبقه متقاضیان کار که دارای حامی خاصی هستند: این میزان برای شخصی که درخواست حمایت دارد به میزان 75CAD (دلار کانادا) است، و برای شخص مورد حمایت 475CAD (دلار کانادا) است.

لازم به ذکر است که متقاضیانی که قصد دارند به ایالت کبک کانادا مهاجرت کنند، ملزم هستند که برای گواهینامه انتخابی کبک (CSQ) درخواست کنند. با این توضیح که میزان این هزینه 390CAD (دلار کانادا) برای متقاضی اصلی، و 150CAD (دلار کانادا) و برای همسر و هر کودک این اشخاص است. هم چنین همه متقاضیان مهاجرت به کانادا ملزم به پرداخت کردن حق اقامت دائم در این کشور هستند که این میزان 490CAD (دلار کانادا) برای هر نفر است.

هزینه مدارک مهاجرتی کانادا

در صورتی که اسناد متقاضیان مهاجرت به کانادا (مانند مدارک تحصیلی، اسناد کار و غیره) به زبان فرانسه یا انگلیسی نباشد در این صورت کلیه این مدارک و اسناد باید ترجمه شوند که این اقدامات باید توسط یک مترجم مجاز انجام شود. هم چنین این اشخاص باید دارای چندین عکس باشند که مطابق با شرایط پاسپورتی باشد که میزان هزینه لازم برای هر 2 عکس حدود 12CAD (دلار کانادا)  است

این امکان وجود دارد که متقاضیان نیاز به داشتن مدارک تحصیلی خارجی در کانادا خواهند داشت که این موضوع یک ارزیابی اعتباری نامیده می‌شود و توسط سازمان خاصی نظیر خدمات آموزشی جهانی انجام می‌شود. هزینه لازم برای یک ارزیابی رسمی اساسی حدود 115CAD (دلار کانادا) و حتی بیشتر است.

خرید ملک در کانادا

خرید ملک در کانادا از سایر طرق مهاجرتی به این کشور زیبا و پهناور محسوب می‌شود که سالانه ذهن زیادی از افراد را به سمت خود سوق می‌دهد. اگر چه خرید ملک در کانادا منجر به اخذ اقامت کانادا نمی­‌شود، اما افراد با خرید ملک در این کشور می­‌توانند ویزای تحصیلی کانادا را اخذ و پس از آن نسبت به دریافت اقامت دائم کانادا اقدام کنند.

راه‌های مختلفی برای مهاجرت به کشور کانادا وجود دارد و کانادا یکی از کشورهای مهاجر پذیر در جهان است که سالانه افراد زیادی به طرق مختلف به این کشور مهاجرت کرده و پس از گذشت چند سال اقامت دائم این کشور را اخذ می­‌کنند.

کانادا یکی از کشورهای مرفه و توسعه یافته در جهان است که مردم این کشور از امکانات بسیار مناسب زندگی برخوردار هستند. جهت آگاهی از سایر راه‌های مهاجرت به کانادا می‌‌توان با کارشناسان ارشد موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مشاوره و از تجربیات مفید آنان در این زمینه استفاده کرد.

کانادا کشوری پهناور در شمالی ترین نقطه­‌ی قاره­ی آمریکا است که از 10 استان تشکیل شده است و هر یک از این استان‌ها بصورت مستقل و تحت دولت فدرال کانادا اداره می‌‌شود. مردم کانادا به زبان‌های انگلیسی و فرانسوی صحبت می‌ کنند و بیشترین جمعیت فرانسوی زبانان این کشور در مناطق غربی کانادا مشاهده می­‌شوند. کانادا دارای جاذبه‌های گردشگری بسیاری است که همه ساله میزبان گردشگران زیادی از سراسر جهان است. صنعت گردشگری در کانادا به رشد قابل توجهی رسیده و موجب درآمدزایی در بخش‌های مختلف این کشور شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با سابقه ترین مجموعه مهاجرتی ایران با شخصیتی حقوقی مستقل و تشکیل شده از دپارتمان های مختلف مهاجرتی در زمینه ی ویزاهای سرمایه گذاری و ویزاهای کاری و کار آفرینی و ویزاهای تحصیلی و ویزاهای کوتاه مدت و…فعالیت کرده و بالاترین آمار موفقیت را در این زمینه داشته است. این مجموعه یک شخص کاملا حقوقیست که مالکیت آن به صورت سهامی بوده که منحصر و متعلق به یک فرد نیست که در آن وکلای کشورهای کانادا و انگلستان و ایران به صورت سهامدار شناخته شده واین مجموعه به صورت کاملا شرکتی اداره میشود. بیشترین آمار ویزاها و اقامت واخذ پاسپورت کشور دوم را این مجموعه داشته که در قسمت ویترین مجموعه میتوانید مشاهده بفرمایید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]