اهداء جوایز نفیس

قرعه کشی‌های ماهانه فیروزه کوبی و صنایع دستی حامد کریمی

کد: 139810264414614252

http://bit.ly/2G7YQOg

، اصفهان , (اخبار رسمی): فیروزه کوبی و صنایع دستی حامد کریمی در سایت رسمی خود اعلام کرده است هر کسی در اینستاگرام، فیس‌بوک، توییتر و پینترست این برند فعالیت داشته باشد می‌تواند امتیاز خود را افزایش داده و شانس خود را برای برنده شدن در قرعه کشی افزایش دهد. فیروزه کوبی، مس و پرداز و مس و خاتم از محصولات این برند هستند.

قرعه کشی های ماهانه فیروزه کوبی و صنایع دستی حامد کریمی و اهداء جوایز نفیس
ظروف فیروزه کوبی حامد کریمی

سایت فیروزه کوبی و صنایع دستی حامد کریمی مدتی قبل تنها در اینستاگرام اعلام کرده بود که هر کسی در صفحه اینستاگرام آن‌ها فعالیت کند به عنوان کاربر فعال شناخته می‌شود و در قرعه کشی‌های ماهیانه آن‌ها شرکت داده می‌شود.

اکنون این برند قرعه کشی‌های خود را وسیع تر و اعلام کرده است هر کسی علاوه بر اینستاگرام، در فیس‌بوک، توییتر و پینترست حامد کریمی هم فعالیت داشته باشد می‌تواند شانس خود را برای برنده شدن در قرعه کشی افزایش دهد.

بنابراین علاقه‌مندان صنایع دستی با فالو کردن، استوری کردن، بازنشر، ریتوییت کردن و لایک کردن می‌توانند شانس خود را برای برنده شدن محصولات فیروزه کوبی و صنایع دستی حامد کریمی افزایش دهند.

فیروزه کوبی یکی از هنرهای نوین و زیبایی است که توسط تعداد محدودی از تولیدکنندگان در اصفهان تولید می‌شود. البته برخی از افراد هم کارگاه‌های کوچکی را راه اندازی کرده‌اند. اما توصیه می‌شود برای اطمینان از کیفیت محصول فیروزه کوبی که خریداری می‌‌کنند، از برندهای معتبری مانند برند حامد کریمی خرید کنند. زیرا این برندها شناسنامه فیروزه ارائه می‌دهند. هم چنین دارای گارانتی بلند مدت ده ساله هستند.

علاقه مندان همواره می‌توانند با مراجعه به سایت صنایع دستی حامد کرمی و یا اینستاگرام این برند سفارش‌های خود را ثبت کنند.

به علاوه می‌توانند با مراجعه حضوری به دفاتر فروش اصفهان، تهران و حتی در خارج از کشور در لندن، خرید خود را به صورت حضوری انجام دهند. فیروزه کوبی، مس و پرداز و مس و خاتم از جمله محصولات این برند هستند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فیروزه کوبی و صنایع دستی حامد کریمی

صنایع دستی حامد کریمی از سال 85 در زمینهٔ تولید محصولات فیروزه کوبی، قلم‌زنی و میناکاری آغاز به کار نمود. برند کریمی همیشه محصولات باکیفیتی ارائه نموده و همواره در تلاش است با حفظ کیفیت و رضایت مشتری به تنوع محصولات بپردازد و جایگاه خود را ارتقا ببخشد. این برند هم اکنون جز برترین برندهای تولید کننده صنایع دستی می‌باشد.